Neler Yeni

Çözüldü✓ Valorant donma sorunu

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Alp Öztürk
Bu valorant arada bi kafasına göre bilgisayara giren tüm girdiyi kesiyor ekranda ne varsa o kalıyor hiçbir şey yapamıyorum basılı tutup kasadan kapatmam gerekiyor

işlemci 7500f
gpu 4060ti
işletim sistemi windows 11

Çok gıcık ediyor beni gerçekten bunun çözümü yok mu bıktım

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Alp Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

_Keremkal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Kerem Demirtaş
Bu parçalarla sıkıntı yaşaman çok saçma hele hele 4090 lı arkadaşının yaşaması daha saçma (sürücü sıkıntısı olabilir parçadan kaynaklı olabilir bilete gelecek cevabı bekleyin(genelde 2-5 gün içinde dönüyorlar))

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Alp Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu parçalarla sıkıntı yaşaman çok saçma hele hele 4090 lı arkadaşının yaşaması daha saçma (sürücü sıkıntısı olabilir parçadan kaynaklı olabilir bilete gelecek cevabı bekleyin(genelde 2-5 gün içinde dönüyorlar))
parçayla alakası yok diye biliyorum

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Enes Altunışık
Bu valorant arada bi kafasına göre bilgisayara giren tüm girdiyi kesiyor ekranda ne varsa o kalıyor hiçbir şey yapamıyorum basılı tutup kasadan kapatmam gerekiyor

işlemci 7500f
gpu 4060ti
işletim sistemi windows 11

Çok gıcık ediyor beni gerçekten bunun çözümü yok mu bıktım
Aynı sorunu ben dahil çevremde en az 3 kişi daha yaşıyor. Oyun ve windows 11 ile alakalı diye düşünüyorum. Oyunu alta aldığında mı oluyor?

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Alp Öztürk
Aynı sorunu ben dahil çevremde en az 3 kişi daha yaşıyor. Oyun ve windows 11 ile alakalı diye düşünüyorum. Oyunu alta aldığında mı oluyor?
ilk başlarda alta aldığımdaydı bazen spesifik bir kısayol tuşu yaptığımda olabiliyor tam çözemedim mesela bazen alta alıyorum sorun yok ama valorant alttayken spotifyda şarkı bakarken oluyor bir anda

jesia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Çağrı Arslan
Aynı sistem özelliklerine sahibim benim de başıma geliyor ilk baslarda opera gx kullanıyordum ondan sandım Chrome geri döndüm hala devam ediyor Dediğiniz gibi win11 ile alakalı başka hiçbir oyunda olmuyor.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Enes Altunışık
ilk başlarda alta aldığımdaydı bazen spesifik bir kısayol tuşu yaptığımda olabiliyor tam çözemedim mesela bazen alta alıyorum sorun yok ama valorant alttayken spotifyda şarkı bakarken oluyor bir anda
Tahmin ettiğim gibi. Oyunu alta almak , alt tab yapmak falan sebep oluyor. Beni de çok tilt ediyor bu olay. Pc kitlenip duruyor. Artık alt tab yapmıyorum oyun içi :/

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,524
Üyeler
155,584
Son üye
kallon
Top Bottom