Arama sonuçları: *

1. mortemeyn

PS5 20000TL resmi TR garantili mi?

Abow bu ne. Ben 2 ay önce filan Dubaiden gelirken kardeşime getirmiştim. 12.5K ya gelmişti. 14.5K filan olmuş fiyatı. Pardon doların artışını unutmuşum :ROFLMAO:
  2. mortemeyn

Garantili alsam kaç yazar bozulmadıktan sonra. 2 tane alırım bozulunca diğerini açar kullanırım yine karlı oluyorum.
  3. mortemeyn

Garantiyi bu kadar takmayın tanıdık varsa yurtdışından gelen 12K filan yurtdışından aldırın. Bozulursa yine alsan bile daha karlısın ve PS kolay bozulan cihaz değil. 1725791892 Tamam da normal piyasası TR de pahalı. TR den alınacak cihaz değil. 28K ya 2 tane alırsın
  4. mortemeyn

Ucuz mu?
  5. mortemeyn

Şok Market PS5 Slim Garanti Hakkında

Sebeb? Bir tane ben böyle aldım bir tanede kardeşim aldı ikimizde de daha tık sorun yok. Eğer sorun olursa aldın fiyat farkına 2. yi alırsın. Takma bende başlarda baya araştırdım.
  6. mortemeyn

Bencede bozulursa yine yurtdışından alırım olur biter
  7. mortemeyn

Garantiyi bu kadar takma ben Dubai den almıştım 13.500TL ye geldi daha bir sorun yok olsa bile bir tane daha alsam yine kardayım resmen.
  8. mortemeyn

Facebook Marketplace PS5 alınır mı ?

Tokatçılardır. Dikkat etmek lazım.
  9. mortemeyn

dualsense kasasından ses geliyor

Plastik olduğundan olabilir benimkinde de var. Az bişey böyle gıcırtı gibi demi.
  10. mortemeyn

Dubai den PS5 aldım CFI kodu iyi mi?

Tamamdır sağolun. Açtım denedim koydum kutusuna.
  11. mortemeyn

Dubai den PS5 aldım CFI kodu iyi mi?

Başlıkta yazdığı gibi. CFI-2016 B01y yazıyor etikette. İyi midir kod? Yeni mi? Ona göre kutusunu açıcam test edicem de açınca iade yok.
  12. mortemeyn

PS5 cihazım ne kadar eder?

Hiç bir farkı yok bu arada. Tamamen kazık diğerleri. En ucuzu neyse onu almak mantıklı. Ben aldım daha en ufak sorun yaşamadım. CFI kodu da sorunsuz sürüm.
  13. mortemeyn

Logitech G29 Aldım İptal Etmeli miyim?

İptal et bence grafikler kötü olursa hiç sarmaz önce PC yükselt sonra alırsın.
  14. mortemeyn

PS 5 Slim Alınır mı?

Yok işte üründe sorun vardır.
  15. mortemeyn

PS 5 Slim Alınır mı?

Seninkinde sorun var bende hiç böyle ses yok. Fan sesi var o da duyulmuyor dibine girmeden.
  16. mortemeyn

PS 5 Slim Alınır mı?

Yo ses gelmiyor ki? Bende var. Nasıl ses geliyor?
  17. mortemeyn

PS5 Sorunsuz ve güncel nereden alıcam?

yd ne acaba?
  18. mortemeyn

PS5 Sorunsuz ve güncel nereden alıcam?

Buralara baktım da garanti yine ithalatçı ya onu napıcam?
  19. mortemeyn

CFI-1216A PS5 Slim alınır mı?

Tamamdır teşekkür ederim o zaman öyle yapıyım alıyım.
  20. mortemeyn

CFI-1216A PS5 Slim alınır mı?

Yok biliyorum zaten fiyatlar bu civarda sadece kodu alınır mı? Kronik sorun filan diyorlar buradan alacağım da.
Top Bottom