Arama sonuçları: *

1. White_Recon

Türk Telekom İnternette Sıkıntı yok!!

Forumda Türk Telekom'dan memnun olan (gördüğüm) ikinci kişi. Umarım yaşadığımız rezillikleri yaşamazsınız...
  2. White_Recon

Türknet kullananlar türknetten memnun mu?

Türk Telekom kullanıyorum, en yakın zamanda Türknet'e geçeceğim. Herkes Türknet müşteri hizmetlerinden yakınıyor ama Türk Telekom'un müşteri hizmetleri de gayet kalitesiz. Sürekli kopmalarım, düşük internet hızım ve şikayetlerim var ama her "çözümllendi" mesajından sonra en fazla 2 ay rahat...
  3. White_Recon

Download ve Upload hızlarınız kaç?

Ben de aynısını düşünüyorum. Altyapınız kaç destekliyor?
  4. White_Recon

Hangisini kullanıyorsunuz? Değerlerimiz aynı...
  5. White_Recon

3.4 download / 0.2 upload Sürekli internet kesintisi. Türk Telekomluyum, teşekkürler Türk Telekom. 1600536755 Hangi ISS?
  6. White_Recon

Yardım TURKNET Kullanıcıları Memnun Mu?

Şuanda 16Mbps parası ödememe rağmen en fazla 8 download görebildim. 1GB bile çok uzun sürede iniyor. Orada da aynısı olur mu diye merakımdan soruyorum aslında. Çok teşekkürler :)
  7. White_Recon

Hocam Türknet'in sitesine girip altyapı sorguladıktan sonra önerilen bir paket çıkıyor. Orayı SS alıp atabilir misiniz? Örneğin benim bu şekilde çıkıyor: 1600521178 Kötü bir tecrübeniz mi oldu?
  8. White_Recon

Eğer Türknet'e geçersem söz, bunu kullanacağım. :)
  9. White_Recon

Hocam size yanlışlıkla iyi internet bağlamışlar.
  10. White_Recon

Coğrafya kaderdir mi desem... Benim internetim hem genel olarak yavaş hem de sürekli kesinti oluyor. Müşteri hizmetleri sağolsun 17. arayışımdan sonra falan ekip gönderiyor da sonra düzeliyor. Sağolsunlar.
  11. White_Recon

Ben bağını sormadan yapamıyorum 😀 Bu nasıl olabilir? 😀 1600512721 Müşteri hizmetleriyle ilgili problem yaşadınız mı hiç?
  12. White_Recon

Burada YAPA'da bizim buraları da gösteriyor. https://turk.net/blog/turknet/aktif-altyapi-yapa-donusumlerimiz-hizla-devam-ediyor/?campaignid=10581132181&adgroupid=108569177910&network=g&campaigntype=&gclid=CjwKCAjw2Jb7BRBHEiwAXTR4jWuhrj-6OmQk_yPoHPYhx_0xFSeeE7N1o9d6fXmLS9xVn5SRD73V0BoCpkoQAvD_BwE
  13. White_Recon

Türk Telekom bu muhite 16Mbps diyor, millenicom 37Mbps diyor. Anlayamadım. :D
  14. White_Recon

Bizim burada Türk Telekom altyapısı kullanıyorlar...
  15. White_Recon

Şuan Türk Telekom kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Türknet'e geçmeyi düşünüyorum ama kullananlardan da bilgi almak istiyorum. Türk Telekom'dan aldığım hizmet: 16Mbps Türk Telekom altyapısı 88TL Türknet'in teklifi: 35Mbps Türknet altyapısı 85 TL (Taahhütsüz) Görüşlerinizi bekliyorum...
  16. White_Recon

Türknet Alınır Mı?

Teşekkür ederim hocam. Eviniz şehir merkezinde mi? Kaç mbps? 1592230993 Hangi modemi kullanıyorsunuz?
  17. White_Recon

Türknet Alınır Mı?

Hocam olmayan yok ya. Vodafone, Türkcell, Millenicom... hepsinde var ama günde 40 kere olması can sıkıyor.
Top Bottom