Neler Yeni

Türknet Alınır Mı?

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Bunu da düşündüm ama instagram story'de falan paylaşsam kimse sizler gibi yardımcı olmak istemeyecek.
Yani evet fakat her altyapı aynı olmadığı için turknet %99 olumlu internet altyapısı olsa dahil %1lik kötü altyapı kısmına denk gelebilirsiniz.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Önerebileceğin var mı hocam? Vallahi sinir etti beni Türk Telekom. 1 saat sonra sınavım var, internetim yok. Telefonum da olmas bittim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok sık oluyor mu?
evet az öncede oldu. gittim kapadım açtım yine. direk hat ışığı yok modemde internet gelmiyor yani

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
bide türktelekom 7.500.000 km fiber yaptık diyor. nerde o fiber?!?
Bize uğramadığından eminim, gerisini bilemiyorum.
Müşteri hizmetleri kanser ediyor ama sen bilirsin :/
5 günde Türk Telekom müşteri hizmetlerini 20-25 kere aradım ve hâlâ sorunum devam ediyor... Bundan kötüsü yoktur diye düşünüyorum.

evet az öncede oldu. gittim kapadım açtım yine. direk hat ışığı yok modemde internet gelmiyor yani
Türknet altyapısıyla mı kullanıyorsun hocam?

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Bize uğramadığından eminim, gerisini bilemiyorum.

5 günde Türk Telekom müşteri hizmetlerini 20-25 kere aradım ve hâlâ sorunum devam ediyor... Bundan kötüsü yoktur diye düşünüyorum.

Türknet altyapısıyla mı kullanıyorsun hocam?
ttnet altyapısı ttnet interneti. zaten turknet altyapıyı turk telekomdan alıyor.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Kendi altyapıları olduğunu söyledi. Türk Telekom 16'ya kadar destekliyor burada.
sizinki ttnet altyapısı muhtemel. ttnet altyapısı turknet ile tam anlamıyla uyumluluk gösterebiliyor.

TheViola

80+
Hocam kısaca ben yaşadığım şeyi anlatayım.

Biraz katakulli ile superonline kullanıyordum yaklaşık 4 senedir 30-40 TL bandında bir pakette. Sonra bana bunu ayarlayan arkadaş superonline kurumsalı bırakmış hali ile bende arayışa geçtim. 2 mahalle arkada arkadaşım Turknet kullanıyordu ballandıra ballandıra anlatıyordu bana 40mbps falan veriyor öyle böyle değil falan diye. Neyse baktım kafama yattı. Ücretide o zaman yanılmıyorsam 59 tl mi neydi. Bağlattık faxdır ıvır zıvır uğraşlar sonucunda. İlk 1 ay 27mbps net verdiler bana her şey on numara beş yıldızdı Tabi ben o aralar diğer İSS'lere öyle böyle sövmüyorum yıllardır çektiriyorlar bana diye.2.ay sıkıntılar başladı . 30gün de 15 gün internetim ya var ya yok oluyordu.Aradık çözücez falan dediler ilkten hızımı düşürdüler 20ye sonra 15 e falan derken birden demesin mi bunlar hattınız 10 üstü desteklemiyor gelde sövme şimdi bunlara. İşte 3 ay turknet kullandım toplamda yaşadıklarım bunlar. Arkadaşıma gelecek olursam hala canavar gibi kullanıyor Turkneti yüksek hızlarda. Altyapı olarak benim dediğim dönemde Ttnet altyapısını kullanıyorlardı şimdi nedir bilemiyorum . Bana gelecek olursam 86,5TL den ttnete sömürülüyorum halen bu arada hızımda 5-6-7mbps falan :))))

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
sizinki ttnet altyapısı muhtemel. ttnet altyapısı turknet ile tam anlamıyla uyumluluk gösterebiliyor.
Anlıyorum. Kendi altyapımız dediler ama detaylarını pek bilemem :)

Hocam kısaca ben yaşadığım şeyi anlatayım.

Biraz katakulli ile superonline kullanıyordum yaklaşık 4 senedir 30-40 TL bandında bir pakette. Sonra bana bunu ayarlayan arkadaş superonline kurumsalı bırakmış hali ile bende arayışa geçtim. 2 mahalle arkada arkadaşım Turknet kullanıyordu ballandıra ballandıra anlatıyordu bana 40mbps falan veriyor öyle böyle değil falan diye. Neyse baktım kafama yattı. Ücretide o zaman yanılmıyorsam 59 TL mi neydi. Bağlattık faxdır ıvır zıvır uğraşlar sonucunda. İlk 1 ay 27mbps net verdiler bana her şey on numara beş yıldızdı Tabi ben o aralar diğer İSS'lere öyle böyle sövmüyorum yıllardır çektiriyorlar bana diye.2.ay sıkıntılar başladı . 30gün de 15 gün internetim ya var ya yok oluyordu.Aradık çözücez falan dediler ilkten hızımı düşürdüler 20ye sonra 15 e falan derken birden demesin mi bunlar hattınız 10 üstü desteklemiyor gelde sövme şimdi bunlara. İşte 3 ay turknet kullandım toplamda yaşadıklarım bunlar. Arkadaşıma gelecek olursam hala canavar gibi kullanıyor Turkneti yüksek hızlarda. Altyapı olarak benim dediğim dönemde Ttnet altyapısını kullanıyorlardı şimdi nedir bilemiyorum . Bana gelecek olursam 86,5TL den ttnete sömürülüyorum halen bu arada hızımda 5-6-7mbps falan :))))
teşekkür ederim hocam. Altyapıda mıdııır, kablolarda mıdııır anlamadım gitti bizim sorunlar.

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
arkadaş türknet kullanıyor ara sıra kopma oluyor knk

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan

Seloerdem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Selahattin
Kardeşim güzel bi modemin varsa ve herzaman güncellemesini yaparsan hiç kopma olmuyor ben 7 aydır Türknet kullanıyorum hiç bi sıkıntı yaşamadım Türknet müşteri hizmetleri sıkıntısı evet ama hiç işin olmuyor onlarla ben online işlemlerden herseyimi hallediyorum zaten düşük fiyata hızlı İnternet vermelerini sebebi müşteri hizmetleri personelin olmaması yani çokta gerek yok ben 7 aydır kullanıyorum hiç aramadım onları egerki geçecek olursan tavsiye ederim ben şuna kadar 3 arkadaşımı geçerdim çünkü memnunum sende geçmek istersen sana davet kodumu verim davet kodumla geçersen 1 ay sen ve ben bedava kullanırız benim faturalarim otomatik ödeme talimatı davet kodum VEX96XJ95LAQ umarım yasak değildir yasaksa bilgililendirin kaldırım hemen.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Kardeşim güzel bi modemin varsa ve herzaman güncellemesini yaparsan hiç kopma olmuyor ben 7 aydır Türknet kullanıyorum hiç bi sıkıntı yaşamadım Türknet müşteri hizmetleri sıkıntısı evet ama hiç işin olmuyor onlarla ben online işlemlerden herseyimi hallediyorum zaten düşük fiyata hızlı İnternet vermelerini sebebi müşteri hizmetleri personelin olmaması yani çokta gerek yok ben 7 aydır kullanıyorum hiç aramadım onları egerki geçecek olursan tavsiye ederim ben şuna kadar 3 arkadaşımı geçerdim çünkü memnunum sende geçmek istersen sana davet kodumu verim davet kodumla geçersen 1 ay sen ve ben bedava kullanırız benim faturalarim otomatik ödeme talimatı davet kodum VEX96XJ95LAQ umarım yasak değildir yasaksa bilgililendirin kaldırım hemen.
Teşekkür ederim hocam. Eviniz şehir merkezinde mi? Kaç mbps?

Hangi modemi kullanıyorsunuz?

Seloerdem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Selahattin
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular