Neler Yeni

Türknet Alınır Mı?

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
Kendi altyapıları olduğunu söylediler. ADSL - VDSL işlerinden pek anlamıyorum ama araştıracağım...

20'ye kadar versin ona da razıyım vallahi.
Kendi altyapısı olduğu zaman 100mbps e kadar desteklemiyor mu ?
Adsl ve vdsl arasında fark yok biri 0-16 diğeri 24-100 arası

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Şuan Türk Telekom kullanıyorum ama resmen beni rezil, perişan ettiler. Müşteri hizmetleri hiç mi iş görmez? Görmüyorlar sağolsunlar!

Şuanki paketim: 16Mbps (95TL)
En fazla alabildiğim hız: 10Mbps download, 1Mbps Upload

Türknet'in bana sunduğu teklif:
35Mbps (85 TL)
Buradaki altyapıları 35'e kadar destekliyormuş, öyle söylediler.

Kullananlara danışmak istedim, sizce alınır mı? Türk Telekom ile yıl sonuna kadar taahhütüm var, bozmayı düşünüyorum. 400 TL'lik bir ücreti var ama hiç önemli değil.
Ben kullanıcısı olarak hiç memnun değilim.
Sözleşme şartlarına uymuyorlar, fazladan fatura yansıtıyorlar, itiraz edecek kimse bulamıyorsun.
Müşteri desteği sıfır, ve çok fazla internet kesintisi oluyor.
Bana da abone olurken 100 Mbps'e kadar demişlerdi, abone oldum ADSL2 internet yolluyorlar, neymiş santrale uzakmışım.
Abone olurken öyle demiyorlardı ama, 70-80 civarı alırsınız diyorlardı. 10 Mbps alıyorum.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,805
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Yağmur başladı ve yine intenetim gitti, telefonumu bağladım... Türk Telekomdan daha iyi olacağına eminim. Sen hangi paketi kullanıyorsun hocam? @Yasin Çelik
80tl idi sanırsam. 100mbps'e kadar internet hızı ve aylık 1000 dakika ev telefonu sunuyor hocam paketim. Tabi altyapım 16mbps destekliyor orası ayrı.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Paket budur dostlar. Benim aklıma yattı vallahi.
hgfjfgjfghj.JPG

Mesaj otomatik birleştirildi:

Yağmurla internet gitmesi :?
Hoşgeldin 1999...

80tl idi sanırsam. 100mbps'e kadar internet hızı ve aylık 1000 dakika ev telefonu sunuyor hocam paketim. Tabi altyapım 16mbps destekliyor orası ayrı.
Müsaitsen hız testi yapıp şuanki sonuçları ss atabilir misin? Teşekkür ederim şimdiden.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Sözleşme şartlarına uymuyorlar, fazladan fatura yansıtıyorlar, itiraz edecek kimse bulamıyorsun.
Bana da abone olurken 100 Mbps'e kadar demişlerdi, abone oldum ADSL2 internet yolluyorlar, neymiş santrale uzakmışım.
Abone olurken öyle demiyorlardı ama, 70-80 civarı alırsınız diyorlardı. 10 Mbps alıyorum.
Bende kesinti yaşıyorum birden sebepsiz yere modemime internet göndermiyorlar. Kapatıp açmam gerekiyor modemi.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Önerebileceğin var mı hocam? Vallahi sinir etti beni Türk Telekom. 1 saat sonra sınavım var, internetim yok. Telefonum da olmas bittim.

Bende kesinti yaşıyorum birden sebepsiz yere modemime internet göndermiyorlar. Kapatıp açmam gerekiyor modemi.
Çok sık oluyor mu?

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
Paket budur dostlar. Benim aklıma yattı vallahi.Alıntıyı görüntüle

Hoşgeldin 1999...

Müsaitsen hız testi yapıp şuanki sonuçları ss atabilir misin? Teşekkür ederim şimdiden.
Kendi altyapısındaymışsınız internet alırken başkalarının altyapısının önemi yok çevrenizde türknet kullanan tanıdığınız varsa onlara sorun genel olarak ttnetten çoğu kişi problemleri var ama benim internetim gayet iyi büyük ihtimal sorun çıkmaz

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Önerebileceğin var mı hocam? Vallahi sinir etti beni Türk Telekom. 1 saat sonra sınavım var, internetim yok. Telefonum da olmas bittim.
Keşke önerebilsem, ama hepsi birbirine benziyor.
2 sene SuperOnline kullandım, onun tek farkı bir sorun olunca arayabileceğin insanlar vardı.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Kendi altyapısındaymışsınız internet alırken başkalarının altyapısının önemi yok çevrenizde türknet kullanan tanıdığınız varsa onlara sorun genel olarak ttnetten çoğu kişi problemleri var ama benim internetim gayet iyi büyük ihtimal sorun çıkmaz
Bunu da düşündüm ama instagram story'de falan paylaşsam kimse sizler gibi yardımcı olmak istemeyecek.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
bide türktelekom 7.500.000 km fiber yaptık diyor. nerde o fiber?!?

Tremolo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,257
İsim
Burak Akkaya
Müşteri hizmetleri kanser ediyor ama sen bilirsin :/

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Keşke önerebilsem, ama hepsi birbirine benziyor.
2 sene SuperOnline kullandım, onun tek farkı bir sorun olunca arayabileceğin insanlar vardı.
Hepsi aynı vesselam. Elmanın az çürüklüsünü arıyoruz artık.

Top Bottom