Neler Yeni

Yardım TURKNET Kullanıcıları Memnun Mu?

Türknet Mi Türk Telekom Mu?

• Oy kullanan toplam üye
    30

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan

helpyardımplz

80+ Silver
Millenicom sitesinden yaptığım hız testi sonucunda 95Mbps alabiliyormuşum öyle diyor. Şuan ADSL2 kullanıyorum. Vdsl ye geçmeye çalıştığımda her hangi bir şey yapmam gerekicek mi ?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,889
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
ben memnunum açıkcası, 35mbps ye 3 alıyordum 85tlye 10tl ekstra verdim şu anda 50mbps ye 4.7 alıyorum ve bildiğiniz üzere türktelekom uploadları yükseltti bundan ötürü de şu anda 50mbpsye 4.7 almam gerekirken 50ye 7mbps alıyorum
Ben bağını sormadan yapamıyorum 😀 Bu nasıl olabilir? 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müşteri hizmetleriyle ilgili problem yaşadınız mı hiç?
ben türk telekomluyum dostum. 😀 . müşteri hizmetlerini aramama gerek yok 😎. 4 yıl sonra ilk kez. 2 gün önce gece vakti ping 50lere çıktı download düştü. çaldırıp kapattım düzeldi. kalite 😎✌.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
ben türk telekomluyum dostum. 😀 . müşteri hizmetlerini aramama gerek yok 😎. 4 yıl sonra ilk kez. 2 gün önce gece vakti ping 50lere çıktı download düştü. çaldırıp kapattım düzeldi. kalite 😎✌.
Coğrafya kaderdir mi desem... Benim internetim hem genel olarak yavaş hem de sürekli kesinti oluyor. Müşteri hizmetleri sağolsun 17. arayışımdan sonra falan ekip gönderiyor da sonra düzeliyor. Sağolsunlar.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,889
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Coğrafya kaderdir mi desem... Benim internetim hem genel olarak yavaş hem de sürekli kesinti oluyor. Müşteri hizmetleri sağolsun 17. arayışımdan sonra falan ekip gönderiyor da sonra düzeliyor. Sağolsunlar.
işin taktiğini çözmek önemli. arayıp durmak değil. gideceksin. aramadan önce modemin internet kablosunu çekeceksin. sonra arayıp dsl bağlantısı yok hatası aldığını söyleyeceksin. onlar kendi monitörlerinden bir veri. kısaca hiçbirşey göremedikleri için mecbur bakması için ekip yönlendirecek. toplam 5 kişiye önerildi. denendi. onaylandı.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Yapa ilçe olarak var Türktelekom alt yapisi bizim burada kötü değil türktelekomdan memnumum tek sıkıntı fiyatlar

weiwuer

80+ Bronze
Dunyanin en kotu servis saglayicisi her anlamda turk telekom

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,889
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Yapa ilçe olarak var Türktelekom alt yapisi bizim burada kötü değil türktelekomdan memnumum tek sıkıntı fiyatlar
abicim bak daha az önce dedim. iş olayı çözmekte. eğer memnun değilsen çekeceksin modemin kablosunu. arayacaksın. adam gelecek bakacak vb. sonra aynısını bir daha yap yap. bu nedir kardeşim ya vb. diyeceksin. gideceksin genel müdürlüğe, durumu anlatacaksın. indirimli tarifeni alacaksın. denenmedi, onaylanmadı ama.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
abicim bak daha az önce dedim. iş olayı çözmekte. eğer memnun değilsen çekeceksin modemin kablosunu. arayacaksın. adam gelecek bakacak vb. sonra aynısını bir daha yap yap. bu nedir kardeşim ya vb. diyeceksin. gideceksin genel müdürlüğe, durumu anlatacaksın. indirimli tarifeni alacaksın. denenmedi, onaylanmadı ama.
Yerler mi bunu 😂 11 senedir Türktelekom kullanıyorum modem bozuk der modem satalım derler

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,889
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Dunyanin en kotu servis saglayicisi her anlamda turk telekom
Ekran Görüntüsü (46).png

130TL. VDSL2. 4 Yıldır kullanıyorum. Sadece 1 kez sorun yaşadım o da korona yüzünden 3 gün kesinti oldu. yanında tivibu go, 24 ay muud premium, vitamin ve belirli wifi noktalarında 1000dk beleş wifi. ee?

Yerler mi bunu 😂 11 senedir Türktelekom kullanıyorum modem bozuk der modem satalım derler
o doğru ama 😂😂😂.

weiwuer

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle
130TL. VDSL2. 4 Yıldır kullanıyorum. Sadece 1 kez sorun yaşadım o da korona yüzünden 3 gün kesinti oldu. yanında tivibu go, 24 ay muud premium, vitamin ve belirli wifi noktalarında 1000dk beleş wifi. ee?

o doğru ama 😂😂😂.
Ben 75mb’e 95 veriyorum. Ayrica cevremdeki herkes tt’den sikayetci

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Gayet iyi firma TürkNet ama Milleni.Com var onada bak istersen

Top Bottom