Neler Yeni

Yardım TURKNET Kullanıcıları Memnun Mu?

Türknet Mi Türk Telekom Mu?

• Oy kullanan toplam üye
    30

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Yapa bence tamamiyle hayal. Yapa var diyip acı çektirdikleri var.
TürkNet fünyanın en berbat firmasıdır.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Düzelttim türknet
Hocam Türknet'in sitesine girip altyapı sorguladıktan sonra önerilen bir paket çıkıyor. Orayı SS alıp atabilir misiniz?

Örneğin benim bu şekilde çıkıyor:
1212.JPG

Mesaj otomatik birleştirildi:

Yapa bence tamamiyle hayal. Yapa var diyip acı çektirdikleri var.
TürkNet fünyanın en berbat firmasıdır.
Kötü bir tecrübeniz mi oldu?

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Emir
Hocam Türknet'in sitesine girip altyapı sorguladıktan sonra önerilen bir paket çıkıyor. Orayı SS alıp atabilir misiniz?

Örneğin benim bu şekilde çıkıyor:
Alıntıyı görüntüle

Kötü bir tecrübeniz mi oldu?
bende altyapı sorgusu çıkmıyor abone oldugum için 10 lira farkla 75 mbit e çevirmiştim ben 95 lira ödüyorum istersen telefonla ara sor

Bu arada müşteri hizmetleri var Türknetin. Ben 1 yıldır aboneyim. Memnunum kimisi ttnet e 200 lira verir memnun olur göreceli bir kavram memnuniyet
1600522309866.png

Son düzenleme:

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
bende altyapı sorgusu çıkmıyor abone oldugum için 10 lira farkla 75 mbit e çevirmiştim ben 95 lira ödüyorum istersen telefonla ara sor

Bu arada müşteri hizmetleri var Türknetin. Ben 1 yıldır aboneyim. Memnunum kimisi ttnet e 200 lira verir memnun olur göreceli bir kavram memnuniyet
Alıntıyı görüntüle
Şuanda 16Mbps parası ödememe rağmen en fazla 8 download görebildim. 1GB bile çok uzun sürede iniyor. Orada da aynısı olur mu diye merakımdan soruyorum aslında. Çok teşekkürler :)

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Emir
Şuanda 16Mbps parası ödememe rağmen en fazla 8 download görebildim. 1GB bile çok uzun sürede iniyor. Orada da aynısı olur mu diye merakımdan soruyorum aslında. Çok teşekkürler :)
Ben türknete bağlanırken taahüt yok diye girdimm beğenmezsem çıkarım diye sende beğenmezsen çıkarsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Yılmaz
Şuan Türk Telekom kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Türknet'e geçmeyi düşünüyorum ama kullananlardan da bilgi almak istiyorum.

Türk Telekom'dan aldığım hizmet: 16Mbps Türk Telekom altyapısı 88TL
Türknet'in teklifi: 35Mbps Türknet altyapısı 85 TL (Taahhütsüz)

Görüşlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
sakın bulaşma türknete müşteri hizmetleri berbat şekilde ve saha ekibi yok türktelekom ile anlaşmışlar onlarda önceliği kendi müşterilerine veriyorlar

Top Bottom