Neler Yeni

Türknet kullananlar türknetten memnun mu?

yigitemre04

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Yiğit Emre İşbilir
müşteri hizmetleri ilgili mi?
vaat ettiği hızları veriyor mu?

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Çoğu değil, müşteri hizmetlerinden ve düşük internet hızlarından dolayı çok şikayet var.

Uğur Altun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Uğur Altun
Instagram
uguraltunn_
4 yıldır TürkNet VDSL kullanıyorum. 80 download 10 upload alıyorum. Hizmet alacağın lokasyonun altyapısı sorunlu ise hiçbir firmadan verim alamazsın. Destek taleplerime hızlı dönüş alıyorum ve çözülüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Uğur Doğan
4 yıldır TürkNet VDSL kullanıyorum. 80 download 10 upload alıyorum. Hizmet alacağın lokasyonun altyapısı sorunlu ise hiçbir firmadan verim alamazsın. Destek taleplerime hızlı dönüş alıyorum ve çözülüyor.
Türknet altyapısında ilgileniyorlar ama Türk Telekom altyapısında ilgi yok. Arkadaşımla aynı sokakta oturuyoruz o da VDSL altyapısı kullanıyor ne arıza kaydına dönüş var ne bir icraat var. Müşteri hizmetlerini aradığımızda modemi açıp kapatın falan filan klasik şeyler söylüyorlar sonra 48 saat içerisinde çözülecektir deyip kapatıyorlar.
Eğer Türknet altyapınız yoksa Türknet'e geçmek çok saçmalık olur.
TT altyapısında Netspeed, Millenicom, Vodafone Net gibi İSS'leri tavsiye ederim. Kendim TT altyapısında NetSpeed kullanıyorum ne bir kesilme ne bir hızda düşüş var. Şimdiye kadar arıza kayıtlarının hepsi 24 saat içinde çözüldü. Kurulum da 2 gün içerisinde gerçekleşti. Dediğim Türknet kullanan arkadaşın kurulumu 7 gün sürmüştü.

durgunke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Saldıray Durgun
ben 6 aydır TürkNet kullanıyorum hız testime bakabilirsin genel bir sorun olmadığı sürece herhangi bir internet sorunu yaşamadım çok şükür üstelik turk.net/p/EGF95UE76GKS şu bağlantıdan abonelik işlemlerini başlatıp ilk ay gelecek olan iki faturayı son ödeme tarihi geçmemek şartıyla ödersen ve müşteri numaran ile birlikte müşteri hizmetlerine veya online işlemler merkezinden destek birimine "EGF95UE76GKS" arkadaş davet kodunu iletip bir ay ücretsiz internet kullanımı için indirim istediğini belirtirsen hem sen hem ben bir ay ücretsiz internet kullanmaya hak kazanmış olacağız üstelik kotasız taahhütsüz bu hizmete 95 TL ödüyorum 🙂
hız testi.png

yigitemre04

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Yiğit Emre İşbilir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben 6 aydır TürkNet kullanıyorum hız testime bakabilirsin genel bir sorun olmadığı sürece herhangi bir internet sorunu yaşamadım çok şükür üstelik turk.net/p/EGF95UE76GKS şu bağlantıdan abonelik işlemlerini başlatıp ilk ay gelecek olan iki faturayı son ödeme tarihi geçmemek şartıyla ödersen ve müşteri numaran ile birlikte müşteri hizmetlerine veya online işlemler merkezinden destek birimine "EGF95UE76GKS" arkadaş davet kodunu iletip bir ay ücretsiz internet kullanımı için indirim istediğini belirtirsen hem sen hem ben bir ay ücretsiz internet kullanmaya hak kazanmış olacağız üstelik kotasız taahhütsüz bu hizmete 95 TL ödüyorum 🙂 Alıntıyı görüntüle
eğer türknete geçersem aklımda olucak :)

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
ben 6 aydır TürkNet kullanıyorum hız testime bakabilirsin genel bir sorun olmadığı sürece herhangi bir internet sorunu yaşamadım çok şükür üstelik turk.net/p/EGF95UE76GKS şu bağlantıdan abonelik işlemlerini başlatıp ilk ay gelecek olan iki faturayı son ödeme tarihi geçmemek şartıyla ödersen ve müşteri numaran ile birlikte müşteri hizmetlerine veya online işlemler merkezinden destek birimine "EGF95UE76GKS" arkadaş davet kodunu iletip bir ay ücretsiz internet kullanımı için indirim istediğini belirtirsen hem sen hem ben bir ay ücretsiz internet kullanmaya hak kazanmış olacağız üstelik kotasız taahhütsüz bu hizmete 95 TL ödüyorum 🙂 Alıntıyı görüntüle
Oha be bende geççem usta bu arada inşallah sorun olmaz

sefagkts

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Sefa Göktaş
Instagram
sefa_gkts
Facebook
sefa753
Twitter
sefa_gkts
Geçeli 10 gün falan oldu gayet memnunum 35lik paket var 33-5.5 hız alıyorum müşteri hizmetleriyle şuanlık işim olmadı başvuru sürecinde de iyi ilgilendiler 1 haftada geçtim. Geçmeyi düşünüyorsan kod verebilrim 1 ay bedava kullanman için

yigitemre04

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Yiğit Emre İşbilir
Geçeli 10 gün falan oldu gayet memnunum 35lik paket var 33-5.5 hız alıyorum müşteri hizmetleriyle şuanlık işim olmadı başvuru sürecinde de iyi ilgilendiler 1 haftada geçtim. Geçmeyi düşünüyorsan kod verebilrim 1 ay bedava kullanman için
biri verdi önceden. onunkini kullanıcam galiba:)

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Türk Telekom kullanıyorum, en yakın zamanda Türknet'e geçeceğim. Herkes Türknet müşteri hizmetlerinden yakınıyor ama Türk Telekom'un müşteri hizmetleri de gayet kalitesiz. Sürekli kopmalarım, düşük internet hızım ve şikayetlerim var ama her "çözümllendi" mesajından sonra en fazla 2 ay rahat edebiliyorum. Hız problemimi çözmek için de hiçbir şey yapmıyorlar sağolsunlar. Türknet'i alıp deneyeceğim, nasıl olsa taahhüt yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burada altyapıları varmış, 35Mbps internete 85 TL diyorlar. Sizce n'apmalıyım? Sizin altyapınız nasıl?

yigitemre04

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Yiğit Emre İşbilir
Türk Telekom kullanıyorum, en yakın zamanda Türknet'e geçeceğim. Herkes Türknet müşteri hizmetlerinden yakınıyor ama Türk Telekom'un müşteri hizmetleri de gayet kalitesiz. Sürekli kopmalarım, düşük internet hızım ve şikayetlerim var ama her "çözümllendi" mesajından sonra en fazla 2 ay rahat edebiliyorum. Hız problemimi çözmek için de hiçbir şey yapmıyorlar sağolsunlar. Türknet'i alıp deneyeceğim, nasıl olsa taahhüt yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burada altyapıları varmış, 35Mbps internete 85 TL diyorlar. Sizce n'apmalıyım? Sizin altyapınız nasıl?
ben de 35Mbps 85tl olan paketi almayı düşünüyorum.

Top Bottom