Neler Yeni

Sözleşme Bitiyor Hangi Firmayı önerirsiniz

zeynelhm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Zeynel Ham
İlgilendiği Kategoriler
Piyade Tüfekleri - Av Tüfekleri
Instagram
zeynelhm
Yani idare eder hocam orta diyeyim az bütçe arttırıp keenetic Carrier dsl alabilirsin.
yani modemle aramda 1 mutfak var sadece ona göre f/p olsun yeterli 1.5 verebilirim max

panda_1

80+
Türknet der geçerim binamın altyapısı pek iyi değil zamanında TT de tahatütlü internet kullandım 1 mbps bile vermiyordu türknete geçtim daha ucuza 45/7 alıyorum müşteri hizmetleri ile hiç alakamız olmadı kopma felan olmuyor
(aynı altyapı ile verdi türknet bu hızları)

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
Altyapın Türk Telekom olduğundan en ucuz hangisi ise ona geç, ev ankastre kablolarında ve modeminde sorun yoksa, hepsinde benzer hizmet alırsın.
Ben Vodofonenet - Ttnet - Türknet - Gıbırnet - Poyraznet kullandım, şuanda Pananet kullanıyorum, hepsinde benzer veya çok yakın hizmet aldım, Müşteri temsilcisi olarak Türknet ve gıbırdan memnun değildim, temsilcilerin bilgileri fazla yoktu, tabi benim görüşme yaptığım temsilcilerde öyledir. Belki de sade o temsilcilerde sorun vardır.

eren28tr

80+ Platinum
Altyapın Türk Telekom olduğundan en ucuz hangisi ise ona geç, ev ankastre kablolarında ve modeminde sorun yoksa, hepsinde benzer hizmet alırsın.
Ben Vodofonenet - Ttnet - Türknet - Gıbırnet - Poyraznet kullandım, şuanda Pananet kullanıyorum, hepsinde benzer veya çok yakın hizmet aldım, Müşteri temsilcisi olarak Türknet ve gıbırdan memnun değildim, temsilcilerin bilgileri fazla yoktu, tabi benim görüşme yaptığım temsilcilerde öyleydi belki sade o temsilcilerde sorun vardır.
Bu dediğin şey dsl altyapısı için geçerli değil fiberde çoğu issde sorun yaşamaz sadece ben netspeed kullandım altyapımda sorun olmamasına rağmen sürekli hız dalganmaları mevcuttu kapasite yetersizliğinden turknete geçmiştim düzelmişti.

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
poyraznet- pananet - netman - gigaspeed - 10line firmalarınıda değerlendire bilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu dediğin şey dsl altyapısı için geçerli değil fiberde çoğu issde sorun yaşamaz sadece ben netspeed kullandım altyapımda sorun olmamasına rağmen sürekli hız dalganmaları mevcuttu kapasite yetersizliğinden turknete geçmiştim düzelmişti.
ben fiberi kast etmedim fiber hizmetlerde zaten kolay kolay sorun olmaz, ben vdsl hizmetleri söylüyorum. ev tesisatından da kaynaklı olabilir dalgalanmalar, port veya ip yoğunluğundan da kaynaklı olabilir.

eren28tr

80+ Platinum
poyraznet- pananet - netman - gigaspeed - 10line firmalarınıda değerlendire bilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben fiberi kast etmedim fiber hizmetlerde zaten kolay kolay sorun olmaz, ben vdsl hizmetleri söylüyorum. ev tesisatından da kaynaklı olabilir dalgalanmalar, port veya ip yoğunluğundan da kaynaklı olabilir.
Yok hocam kesinlikle netspeed kaynaklıydı bende bu işlerden anlıyorum.

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
Yok hocam kesinlikle netspeed kaynaklıydı bende bu işlerden anlıyorum.
bende iyi anlıyorum, eğer tesisatınız kesin sorun yoksa, Türk telekom altyapı içerisinde iseniz hepsinde benzer hizmet alırsınız. sunucu yoğunluğu, internet trafik yoğunluğu hepsinden kaynaklı olabilir tabi . bende eskiden nadir ama sadece belirli saatlerde kopmalar oluyordu, hep aynı saat dakika sı bile aynıydı, bende firma kaynaklı sanıyordum ama araştırdım ev ankastre ile alakalı sorun çıktı. sizdede belki bu durum var ama fark etmiyordunuz.

eren28tr

80+ Platinum
bende iyi anlıyorum, eğer tesisatınız kesin sorun yoksa, Türk telekom altyapı içerisinde iseniz hepsinde benzer hizmet alırsınız. sunucu yoğunluğu, internet trafik yoğunluğu hepsinden kaynaklı olabilir tabi . bende eskiden nadir ama sadece belirli saatlerde kopmalar oluyordu, hep aynı saat dakika sı bile aynıydı, bende firma kaynaklı sanıyordum ama araştırdım ev ankastre ile alakalı sorun çıktı. sizdede belki bu durum var ama fark etmiyordunuz.
Dediğim gibi bende bu işlerden anlıyorum hizmet aldığım pop noktasının kapasitesi yetersizdi muhtemelen ondan.

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
Dediğim gibi bende bu işlerden anlıyorum hizmet aldığım pop noktasının kapasitesi yetersizdi muhtemelen ondan.
Dediğim gibi bende bu işlerden anlıyorum dediklerimin sonuna kadar arkasındayım. Eğer Türk telekom altyapısında ise ev ankastresinde ve modemde sorun kesin yok ise arkadaşa tavsiyem ona en uygun hangisi ise olana geçmesi.

eren28tr

80+ Platinum
Dediğim gibi bende bu işlerden anlıyorum dediklerimin sonuna kadar arkasındayım. Eğer Türk telekom altyapısında ise ev ankastresinde ve modemde sorun kesin yok ise arkadaşa tavsiyem ona en uygun hangisi ise olana geçmesi.
Netbone gigaspeed bunlarada baksın pop noktası Marmarada pingide düşük olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Oğuzhan
türk telekom 75mb kullanıyordum 1 gün bile sinirlenmeden oyun oynayamadım siz düşünün. şuan speed test yapıyorum 3 dow 6 felan upload veriyor verdikleri modem ve müşteri hizmetleri resmen çöp. türknet altyapımız yok binadakilerin de sıcak bakacağını düşünmüyorum. hangi firmayı önerirsiniz
türknet

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
Netbone gigaspeed bunlarada baksın pop noktası Marmarada pingide düşük olur.
Evet onlara da bakabilir, birde arkadaşın ev ankastresi arızalı olabilir.
Türk telekomdan çıkmadan önce, Türk telekom teknik desteğe haber vererek ilk tesisatını kontrol ettirip sorun var olup olmadığına baktırsın, arızalı ise fiyat alsın pahalı gelirse bir telefoncu bularak ev ankastre kablolarını değiştirsin.

Top Bottom