Arama sonuçları: *

• Users: Siene
  • In Futbol
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. S

Arabistan olay takip konusu

Arap düşmanı ol hatta kendi ırkından başka her ırka düşman ol umrumda değil ne halt edersen et. Ben sana savunduğun şeyin saçma olduğunu anlatmaya çalışıyorum ona kızıp başkasından hıncını çıkarıyorsun üstelik Arabistan Suriye devletinin yanında olan onu koruyan bir devlet bile değil bildiğim...
  2. S

arabistan da bize yapılanlarla surili bebelerin alakası ney ? Dur basma biz avrupalıyız ! Şu mantığa bak yav ben böyle körü körüne saçma sapan düşünceleri olan insanların neslinin tükendiğini umuyorken daha da fazlalışıyorlar.
  3. S

surili bebeler ile olayın alakası ney ?
  4. S

ATATÜRK SKANDALI !!! 🏆 GALATASARAY - FENERBAHÇE 🏆 SÜPER KUPA İPTAL !!!

Bu yazdıkların aslında tam olarak 2 yüzlü ve modernlik adı altında dünyaya aptalca şeyleri dikte eden batının yine bizim özellikle gençlerimize 'biz iyiyiz onlar kötü' diye sürekli verdikleri subliminal mesajlardan kaynaklanıyor. Yıllarca Türkler deveye biniyor demeleri gibi... Yanlış anlama o...
  5. S

Sen birde yarın gör o Atatürk ten nemalanan sanatçıları nasıl demeçler vericekler hepsi en büyük Atatürkçü olucaklar. Bu forumda geçmiş disneyin Atatürk le ilgili olan konularına da baktımda 3 konu gördüm 2 si 1 sayfa 3. süne 2 sayfa yazılmış bu forumda da baya Atatürkçü varmış ! Disney olayını...
  6. S

Keşke bu duruşu disney in Atatük dizisine uyguladığı kararlarda da gösterebilseydik belki de diğer ülkeler bu durumdan etkilenir ve böyle şeylere hiç kalkışmazlardı ama maalesef disney kanalına karşı sosyal medya da şu 1 saatte olan haberlerin , konuların çeyreği bile yapılmadı. Bunları da orada...
  7. S

Kurum olarak açıklama buysa normal sonuçta milli marş yada Türk bayrağı ile ilgili değilmiş olay. Açıklamada Atatürk ile ilgili herhangi bir şey yok belki de son dakika olan bir olay.
  8. S

Maçların bu zamana kadar satılık olmadığına eminmiyiz ? Ayrıca bu maç satılması işi Türkiye ye özel bir durum değil bunda bari siyaset aramayın. Umarım bu sefer hem takımlar , hem tff , hem de siyasiler dik duruş sergiler de bu aptalca kuralları bize dikte etmeye cesaret bulamazlar. Umarım bu...
Top Bottom