Neler Yeni

Arabistan olay takip konusu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,102
İsim
Sarp Yılmaz
Mesele arap sevme meselesi değil işin içine çocukları katmak. Dikkatli oku ilk önce diğerinin yazdığını. Ayrıca Kara Harp okulu öğrencisiyim biri Arap sevdalısı olacaksa emin ol o ben değilim.
Çocuklarının da medeniyet anlamında büyüklerinden pek farklı olduğunu söyleyemeyiz onların büyüttükleri sonuçta eli silahlı cani çocuklar tanıyorum ben fakat dediğin kısmen doğru çocukları en azından aynı kefeye koymamak lazım çocuklar masumdur onlara şans vermek lazım ona katılıyorum.

Sende insanlıktan nasibini, almamış günahsız çocuklara bile laf edecek kadar zavallısın anlaşılan git bu lafları etrafındakilere anlat.
günahsız dediğin cocuklar çete olup türklerin gözlerini oydular geveş geveş gülüyorlardı çekip sorunca yanlışıklamı olunca biz öyle sandık baktık ailesi dahil herkes senin gibi yavşak yavşak konusuyordu işte gerekeni yaptık istersen aileni surilerin evlerinde misafir ettirebilirim yermi :D

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Sinan İ.
arap araptır ben tarafından engel yiyeceğiniz için gururlanıp övünebilirsiniz, sonuçta herkese nasip olmaz.
Arap düşmanı ol hatta kendi ırkından başka her ırka düşman ol umrumda değil ne halt edersen et.
Ben sana savunduğun şeyin saçma olduğunu anlatmaya çalışıyorum ona kızıp başkasından hıncını çıkarıyorsun üstelik Arabistan Suriye devletinin yanında olan onu koruyan bir devlet bile değil bildiğim kadarıyla araları kötü durumda.(yanlış biliyor olabilirim)

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Çağrı menekşe

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Arif
Çocuklarının da medeniyet anlamında büyüklerinden pek farklı olduğunu söyleyemeyiz onların büyüttükleri sonuçta eli silahlı cani çocuklar tanıyorum ben fakat dediğin kısmen doğru çocukları en azından aynı kefeye koymamak lazım çocuklar masumdur onlara şans vermek lazım ona katılıyorum.
Yetiştirilme şartları berbat ama ne de olsa çocuk. Kimse bir şey diyemez daha ağzı süt kokan bebelere.
Mesaj otomatik birleştirildi:

dostlar kavga etmeyelim gördüğünüz haberleri atın diye açıldı konu sakinleşelim lütfen
Estağfurullah kavga yok insanlık dersi var.

Uygunsuz davranış

Yetiştirilme şartları berbat ama ne de olsa çocuk. Kimse bir şey diyemez daha ağzı süt kokan bebelere.

profil fotonu değiştir kansızsın ahtmet

baban ya dükkanında suriyeli çalıştırıyor yada tarlanda suriler sana peşkeş çekiyor başka açıklaması yok cocuklar suçsuz değildir 35 sabıkalı 13 yaşında çocuklar biliyorum canımı sıkma evinden çık hayatı gör ezik seni

WhoCares

80+ Gold
10 parmak yemek yiyen mabadını taşla silenlerden çok bir şey beklemeyin kendinizide yormayın :kekw:

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,102
İsim
Sarp Yılmaz

Yetiştirilme tarzı ve şartları berbat ona katılıyorum fakat çocukta olsa kimsenin düzenini ve huzurunu bozamaz dediğim gibi çocuk bile olsa.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Arif
profil fotonu değiştir kansızsın ahtmet
Profil fotomu tanıyorsan kansız olmadığımı da biliyorsun. Gerçi buna kansızlık diyorsan imansız olan sen öbür tarafta daha çok acı çekeceksin aklında bulunsun. Sokak köpeği seni.

Profil fotomu tanıyorsan kansız olmadığımı da biliyorsun. Gerçi buna kansızlık diyorsan imansız olan sen öbür tarafta daha çok acı çekeceksin aklında bulunsun. Sokak köpeği seni.
yolda görsen beni yolunu değiştrirsin ne de girdiğim mekanlara girebilirsin boş konuşma abicim

dışarıda 10 süriyeli dövmek helalse

bu ahmet gibi kansızları dövmek daha sevaptır bunlar olmaza bu suriyeliler palazlanmazdı çakma çavuş oğlu ne oğlu oldugun belli eminimki baban badem bıyıklıdır :D halen

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,370
İsim
ismail
Lütfen tartışmaya devam edin kola çekirdek alıp geleceğim.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Arif
Yetiştirilme tarzı ve şartları berbat ona katılıyorum fakat çocukta olsa kimsenin düzenini ve huzurunu bozamaz dediğim gibi çocuk bile olsa.
Hocam sizle fikirlerimiz ters düşmüyor fark ettiyseniz bırakın diğerlerine yapıştırmaya devam edeyim 😁.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom