Neler Yeni

Arabistan olay takip konusu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Arif
arkadaşlar suriyeliyseniz söyleyin çekinmeyin, basayım engeli.
Üzüleceksin belki ama maalesef değilim.
Türküm. Bu ırkın ve dinimin gerekçesi olarakda herkes gözümde eşittir. Senin gibi terbiye almamış zavallılarında bana engel atması beni onurlandırır. Hadi git 12 yaşındaki arkadaş grubunla ırçılığına devam et.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Sinan İ.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,102
İsim
Sarp Yılmaz
arap'a bu kadar yüz verirsen olacağı bu herifler utanmadan Atatürk gibi bir insana dil uzatabiliyor neyse ki dil kopartıldı

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,209
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Türküm. Bu ırkın ve dinimin gerekçesi olarakda herkes gözümde eşittir. Senin gibi terbiye almamış zavallılarında bana engel atması beni onurlandırır. Hadi git 12 yaşındaki arkadaş grubunla ırçılığına devam et.
arabistan da bize yapılanlarla surili bebelerin alakası ney ?

Dur basma biz avrupalıyız !

Şu mantığa bak yav ben böyle körü körüne saçma sapan düşünceleri olan insanların neslinin tükendiğini umuyorken daha da fazlalışıyorlar.
arap araptır ben tarafından engel yiyeceğiniz için gururlanıp övünebilirsiniz, sonuçta herkese nasip olmaz.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,102
İsim
Sarp Yılmaz
Arap sevmemek ırkçılıksa beni de ırkçı listene seve seve ekleyebilirsin bugüne kadar arapların doğru düzgün bir şey yaptığını ne gördüm ne duydum varsa yoksa iğrençlik ve medeniyetsizlik. eşitlik yapacağım ayağına kendi ülkeni geri plana atıp arap sevdalığına girmeyin.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Arif
arap araptır ben tarafından engel yiyeceğiniz için gururlanıp övünebilirsiniz, sonuçta herkese nasip olmaz.
Sende insan değilsin aklında bulunsun. Eğer Müslümansan da (hiç sanmıyorum) dininin emrettiklerini bir oku derim.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,209
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Arap sevmemek ırkçılıksa beni de ırkçı listene seve seve ekleyebilirsin bugüne kadar arapların doğru düzgün bir şey yaptığını ne gördüm ne gördüm varsa yoksa iğrençlik ve medeniyetsizlik. eşitlik yapacağım ayağına kendi ülkeni geri plana atıp arap sevdalığına girmeyin.
bunlara bişi anlatamazsın boşuna uğraşma.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Arif
Arap sevmemek ırkçılıksa beni de ırkçı listene seve seve ekleyebilirsin bugüne kadar arapların doğru düzgün bir şey yaptığını ne gördüm ne gördüm varsa yoksa iğrençlik ve medeniyetsizlik. eşitlik yapacağım ayağına kendi ülkeni geri plana atıp arap sevdalığına girmeyin.
Mesele arap sevme meselesi değil işin içine çocukları katmak. Dikkatli oku ilk önce diğerinin yazdığını. Ayrıca Kara Harp okulu öğrencisiyim biri Arap sevdalısı olacaksa emin ol o ben değilim.

süslü kafeflerde yaşayıp entel awm lerde gezen bir sünepesin arka karanlık sokaklarda belliki gece yürümeşsin mahllem suri veletlerle dolu daha 2 ay önce gözünü oydular bir türk cocugun gerekeni yaptık evlerini kundakladılar süslü sıcak evlerinden ırkçılık yapmayın kolay yazması dimi

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Arif
bunlara bişi anlatamazsın boşuna uğraşma.
Hadi anlatmayı denesene. Şu sıralar gündem olan Araplardan kendini üstün görme akımına kapılan ergen bana ne anlatabilir merak ettirmedi değil açıkcası.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Arif
süslü kafeflerde yaşayıp entel awm lerde gezen bir sünepesin arka karanlık sokaklarda belliki gece yürümeşsin mahllem suri veletlerle dolu daha 2 ay önce gözünü oydular bir türk cocugun gerekeni yaptık evlerini kundakladılar süslü sıcak evlerinden ırkçılık yapmayın kolay yazması dimi
Sende insanlıktan nasibini, almamış günahsız çocuklara bile laf edecek kadar zavallısın anlaşılan git bu lafları etrafındakilere anlat.
Mesaj otomatik birleştirildi:

senin baban pakistanlı ya da suudi anlaşıldı :D

afganda olabilir ıdk
Benim babam Emekli Baş çavuş eğer bir gün seni dışarda görürsede yüzüne tükürür.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom