Neler Yeni

Arabistan olay takip konusu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Arif
kullandığın cümlelerden tarikatçi olduğun fışkırıyor :D baban nedenbaşçavuş kalmış bunu sorguladınmı hiç alayında sizin cematten biri yokmuydu :D 2 komutan bulamadımı sizin tarikattan galiba ufak tarikatlara üye olmuşsunuz senin gibi çakma etnik duygusalcıgından belli bi baltaya sap olamamışsınız sende babanda bu ülkeye bi fayda etmezsiniz sokakta milliyetçiliği ayak altına alan bir kafa sahipsin eşine anana bacına umarum afganlar veya suriler dadanırda ırkçılık yapmayın onlarda azabilir onlarında hormonları var dersin sen kesin geniş sünepe
İstersem bende senin validene veya bacına güzel ithamlarda bulunabilirdim ama bak bulunmuyorum. Çünkü yazık olur. Hadi az bir şey cesaretin varsa Çankaya da meydanda bağır adımı da gelip tutayım ensenden. Kendin şu zamana kadar boş gezip millete laf edeceğine benim gibi vatanına bi hizmetin olsaydı bari. Senin gibi adamları çok dövdüm muhtemelen karşıma çıksan ağlayacak halin kalmaz ama ona da yemediği için klayve delikanlılığı yapıyorsun. Tarikat mevzusuna gelince eğer okuduğum okul bir tarikat ise eve o tarikatın en ileri gelen üyelerinden birisiyim. Ama başka duymak istiyorsan maalesef sana buradan mama çıkmaz güzelim çok şükür bi güne bi gün yolum düşmedi bu bahsettiğin yerlere. Ayrıca bir büyüğün olarak tavsiye olsun biriyle konuşmada pek başarılı değilsin karşındakinin ailesine bile laf edemeyeceğini öğrenememişsin hadi Aile terbiyeni anaokulundan başlayarak tekrar al öyle gel karşıma.

ruaF1912

80+ Bronze
Adam Türkiye ve benzeri yerlerde tanınmıyordu bile. 2-3 Atatürk editi atan resmen İlah kesiliyor başımıza. Adamın önceki tweetlerine ve siyasi açıklamalarına bakın :D

Bizi Arap olarak görüyor ve adam tam bir İslam ve Arap düşmanı.
Tanınmadığı konusunda eminmisiniz hocam. Sadece bugün ki olaya kadar eksisözlük'te 73 sayfa entry girilmiş, Ayriyeten böyle ırkçı liderleri, Türkiye ve Arap coğrafyasında bilmeyen insan sayısı cok azdır, az çok siyaset takip ediyorsanız. Düne kadar örneğin bu adamın italyan kadın versiyonunu kim tanıyordu ki. (Giorgia Meloni) : şimdi başbakan :), İsvec versiyonu da var Jimmie Akenson. Bu insanlar türk düşmanı değil, Irkçılar ve islamafobi üzerinden güç kazanma gayesindeler. Özellikle Jimmie dediğim elemanı iyi takip etmeni öneririm. YTD.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Arif
adınn ahmet değilde ahmed olmasından belli ne olduğuda neyse dışarda görsem ugraşırmda bunlarla neyse
Peygamberimizin adına da dil uzatacak kadar kötü durumdasın anlaşılan. Acil şifalar dilerim Sokak köpeği. Umarım en kısa sürede aşını vururlar.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,218
Üyeler
154,196
Son üye
dream bender
Top Bottom