Arama sonuçları: *

1. BurakBal

Evde vücut geliştirme

Etkili olur tabii ki ama bir yerden sonra tatmin etmez. ,3-4 ay yaptıktan sonra spor salonuna kendiniz gitmek istersiniz zaten.
  2. BurakBal

Evde vücut geliştirme

Kasa yeterli şiddeti veremedikten sonra o kas gelişmez ki. Üstteki arkadaş ekipmansız yapılır demiş ya ona yazdım onu zaten.
  3. BurakBal

Evde vücut geliştirme

Calisthenics oluyor o,bodybuilding olmuyor ki. Bazı arkadaşlar aletler olmadan falanda yaparsın demiş ama ne hakkında konuştuklarından haberleri yok sanırım. Güzel beslenme ev düzenli spor ile güzel bir fizik inşa edersin ama bu fotoğraftaki gibi olmaz, o adamı pumplı görsek fikirlerimiz çok...
  4. BurakBal

Evde vücut geliştirme

Ayarlanabilir bench sehpası,ağırlıklarını zamanla arttırman gerekecek ondan dolayı ağırlıkları çıkan gelişmiş bir dumbell seti alabilirsin ve 1 adet barbell alırsın. Sırt içinde barfiks çekebilirsin veya çok bütçen varsa pulldown machine alabilirsin ama pek sanmıyorum. Bacak için squat yapabilirsin.
  5. BurakBal

Evde vücut geliştirme

Daha uygun bir yer ve gerekli ekipmanları alırsan zaten spor salonu gibi olur. Dumbell ile evde bir şeyler yapabilir miyim diye sormuş sanırım.
  6. BurakBal

Evde vücut geliştirme

Yapılmaz. Bu spor o kadar basit değil ve bu tarzda vücutları yapmak minimum 2.5 yıl alıyor, düzgün beslenme ve istikrarlı antrenman ile. Evde yapabileceklerin çok sınırlı.
  7. BurakBal

Jinekomasti var gibi

Doktora gitmen faydalı olur,buradan anlaşılmaz olup olmadığı.
  8. BurakBal

Raw türkiyeye gönderim yapıyor mu?

Gümrüğe takılır.
  9. BurakBal

Ne tür Protein Tozu kullanmalıyım?

Süt deriyi falan kalıştırmaz bir zararı olmaz sana ama süt ile almana gerek yok çünkü kendilerine ait aromaları var zaten su ile karıştır iç.
  10. BurakBal

Göğüs Çalışmaya Gücüm Yetmiyor

İlk zamanlar normaldir. Zamanla artar.
  11. BurakBal

450 TL'ye Supplement önerisi

Diyet yapman gereken tek şey. Instagramda gördüğün estetik elemanlar gibi olmak istiyorsan o doğal olarak imkansıza yakın.
  12. BurakBal

450 TL'ye Supplement önerisi

Antrenman performansı için pre-workout alabilirsin.
  13. BurakBal

Protein Tozu Önerisi Alabilir Miyim ?

https://musclebalance.com.tr/whey-isolate-kong-edition-2-1kg-75-servis
  14. BurakBal

Sivas'ta calisthenics yapan arkadaş arıyorum

Calissthenics yapan kişileri bulmak zor. Zaten Türkiye'de belli başlı calisthenics salonları var onun dışında yok. Bulman zor olur hele de sivasta.
  15. BurakBal

Kolum iyi duruyor mu?

Yaşına göre fazlasıyla başarılı.
  16. BurakBal

Boyumu uzatmak mümkünmü?

1.60 kız için senin boyun zaten uzun gidip 1.60 kız 1.80 erkek isteme lüksü yok. Her şey vücutta tipte bitmiyor. Bende senin gibi sanıyordum yok şöyle yaparsam bakarlar falan cidden yapacaksan kendin için yap, başladığımda da kendim için yapıyordum şimdide kendim için yapıyorum ama şey sanardım...
  17. BurakBal

Uzun süre kullanılmamış protein tozu kullanılır mı?

Ben BCAA almıştım bir kere kullanıp kapamıştım sonrasında 5-6 ay geçti aradan nemlenmişti ama kullandım öyle bir sıkıntı olmadı.
  18. BurakBal

Uzun süre kullanılmamış protein tozu kullanılır mı?

Kutusu kapalıysa serin yerde ise bir sıkıntı olmaz.
  19. BurakBal

creatine almaımıyım ?

Alanları değil. Boşuna okumamışlardır tabii ki ama bu konuda cahiller. Protein tozunun vücuda hiçbir zararı yoktur aksine yararı var,günlük eksik protein ihtiyacını karşılarsın. Kreatin üzerine en çok çalışma yapılmış takviye. Kreatin DHT hormonunu arttırdığı için mantıken saç dökülmesi...
  20. BurakBal

Arkadaşlar yağ oranım %11

O zamanın yağ ölçüm makineleri yeterince gelişmediği için ortaya böyle sonuçlar çıkabiliyordu. Kimse 0.33 yağ oranı ile hayatta kalamaz. Geçenlerde bir adam vardı en düşük yağ oranına sahip %3,%4 civarındaydı kalp krizinden öldü adam.
Top Bottom