Arama sonuçları: *

1. goksel53

Zayıflamak için fitnees programı arıyorum

şunu içmelisin bunu kesinlikle yemelisin diyen hiç kimsenin lafına inanma kardeşim yapman gereken tek şey günlük yaktığın kaloriyi öğrenmek ve yiceğin yemeklerin toplamı bu kalorinin altında kalmalı başka bişey lazım degil bilmem churcill falan yok sadece kalori hesabını öğren yeter ve zayıflama...
  2. goksel53

Antreman programım güzel mi?

İyi fakat hareketleri kendine göre değiştir sevdiğin ve ağırlık artırabildigin hareketleri ekle
  3. goksel53

Kreatin önerisi 1000 tl

marka fark etmez bilindik markaların hepsinin kreatini kullanılır en ucuz olanı alın
  4. goksel53

Hardline Kreatin alınır mı ?

6 7 gram
  5. goksel53

bi spora alış beslenmeni oturt sonra bunlara kafa yorarsın
  6. goksel53

creatın de marka çok fark etmıyor reis üzerinde oynama yapılması zor bilindik her markayı alabilirsin
  7. goksel53

Çevrenizdeki spor salonlarının fiyatları?

aylık 800
  8. goksel53

Fitnessa başlıyacağım sorularım var

Kalori hesabı yapmayi öğrenmen lazım vücudunun yaktigindan daha az kalori alman lazım kilo verebilmek için youtubede bir çok video var izleyip öğrenebilirsin 1703176663 Squat gibi omurgaya çok yük veren hareketler belki biraz etkisi olur ama olsa bile çok düşük etkiler bunlar sizin...
  9. goksel53

hiç bişey spor yapıp yemek yemen lazım tavuk balık pilav makarna dengeli şekilde yersen sporun başlarında yeterlidir sonradan yediğin miktarları yükseltecceksin bunun haricinde spor ayakkabısı su matarası ve spor giysileri yeterli
  10. goksel53

Full body yapacaksan pazartesi çarşamba ve cuma gitmen yeterli olacaktır
  11. goksel53

Şişko değilsen fazla 15 yaşındasın büyüme çağındasın diyet yapıp büyümeni engelleme bol bol yemek ye proteinli güçlenmeye başla ilerde kilo verirsin
  12. goksel53

İlk 2 hafta yabancılık çekersin sonra zaten alışırsın hareketleri başkalarına sormaya utanma herkes birbirine yardım ediyor salon içerisinde
  13. goksel53

Gidip salona kayıt olup youtubede bir kaç fitness kanalı takip ederek şimdiden başla zaten spor tek başına daha zevkli tak kulaklığı git 1703103207 Her ne kadar bugün savas cebeci hakkında gülünsede eski videolarını öneririm tahta başında ders veriyordu onları izleyebilirsin çok kaliteli videolardir
  14. goksel53

2270 Gram Çikolata Aromalı Whey Ultimate Protein Tozu

düzgün bir marka olsaydı alırdım da ronic pek güvenmediğim bir marka
  15. goksel53

Karın Boşluğunu Kas İle Doldurmak Mümkün Mü?

Karın boşluğu derken tam olarak neresi
  16. goksel53

Creatine başlıcam kullanı mı nasıl olmalı ?

böbreklere falan zararı yok şehir efsaneleri bunlar ara vermenede gerek yok creatıne günlük 5 gr alman yeterli içtiğin su miktarını 1litre arttır ben 2 yıldır antreman yapıyorum 1 yıldır kesintisiz creatin kullanıyorum kan testlerim falan normal kan testinde çıkan kreatin kinaz diye bi değeri...
Top Bottom