Arama sonuçları: *

1. Ömer Murat KARACA

🔹Günde kaç litre su içiyorsunuz?

Kışın 2-3, yazın en az 4-5L su + kahve, çay vb. tüketiyorum.
  2. Ömer Murat KARACA

Günde Kaç Litre Su İçiyorsunuz?

İdeal ortalama hep 2-3 arası olarak söyleniyor, hadi 4 bilemedin 5 olsun. 15 ne hocam? Bi doktora görün istersen. Herşeyin fazlası da azı da zarar. 2L'den azı böbrekleri bitiriyor, aşırı fazlası da çok çalışmaktan bitirir.
  3. Ömer Murat KARACA

Arkadaşlar 18 Yaşımı Doldurdum. Sigorta Nasıl Olacak ?

Üni okuyacaksan babanın sigortasından devam ediyorsun zaten. Okumayacaksan sigortasız olarak hayatına devam edersin araba mısın aga sigorta niye zorunlu olsun. Hastanede ücretsiz tedavi hakkın olmuyor, onun dışında pek fark yok.
  4. Ömer Murat KARACA

Kilolu olmanızın en büyük sebebi ve mutlu musunuz?

180 boy 103KG'yim 80 idim, 2 ayda 108'e çıktım üniye geçince. Bu daha vermiş halim😅 Bazen giydiğim şeyin yakışmadığını düşünmem dışında mutluluğumu hiçbir şekilde bozmuyor bu durum. Mutluluktan ziyade fazlaca sağlık sorunum var. Yüksek kolesterol, sınıra dayanmış diyabet, dizimdeki kitlenin...
  5. Ömer Murat KARACA

14 yaşında 70 kg normal mi?

Yaş zaten ortalama olarak boyunu belirler. 10 yaşında olup 1.70 olma ihtimalin neredeyse yok 😊 Vücut yapına göre değişir derken zaten boy, omuz genişliği, kemik iriliği vs. gibi şeylerden bahsetmek istemiştim ancak yaş da bir etken bence.
  6. Ömer Murat KARACA

14 yaşında 70 kg normal mi?

15 yaşımda 1.80 boy, 80KG idim ve göbeğim vardı. Yine vücut yapına göre değişir ama bence 70KG yaşına göre çok. Akşamları yarım saat kırk beş dakika kadar yürüyüş yaparak + akşam saat 18.00'dan sonra hiçbir şey yemeyerek biraz düzene sokabilirsin kilonu.
  7. Ömer Murat KARACA

Horlama sesinden uyuyamıyorum

Benim KYK'da 2. Senem. İlk sene normal, abartı olmayan bir horlamam vardı, arkadaşlar koca 1 senede 1 kez bile uyarmadı. Bu dönem uyku apnesi mi var et mi var ne oldu bilmiyorum ama aşırı şekilde horluyorum. Doğuştan da orta kemikte eğrilik var burun deliklerimden birini hiç kullanamıyorum...
Top Bottom