Arama sonuçları: *

• Users: Harn
  • In Sağlık
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. Harn

Macfit sonrası ne yenmeli

bir antream programin ne yemek programin olmali
  2. Harn

Aile Ruh Sağlığı Sorunları Nasıl Ateizme Sürüklüyor

herseyde kendini hakli cikarmaya calisiyorsun fikirlerini degistirme eyilimi gostermiyorsun bir seye takilip kalmissin bir seylerin farkinda da hala degilsin
  3. Harn

yine geldi 14 yas her seye inanan
  4. Harn

kisiye ozgudur? Ne yani topluma ulkeye hatta araplara mi ozgu? Bunu mu demeye calisiyorsunuz hala yaniliyorsunuz
  5. Harn

bakin sizde kisiye ozgu diyorsunuz ee?
  6. Harn

Cok sinir bozucu bu dusunceler aklima kola da alkol,akp ye vermeyen yanar diyen hocalar ve bu fikirde olanlar geldikce cildiriuorum
  7. Harn

hocam her seyi niye dine bagliyorsunuz yada iliski kuruyorsunuz? Yeni mi musluman olsunuz kendinizi yeni mi dine adadinin? Egitimin,Siyasetin dini olmaz! Erdogan ne kurmaya calisiyormus he? Biz musluman bir ulke degilizi bunu anlamaniz gerekiyor neyin dindarligi kardeskm bu senin dinin sana...
  8. Harn

16 yaşında saç köşelerinde abartı dökülme

durdurmak imkansız yavaşlatmak mümkün benim 8. Sınıf başından beri sağ ve soldan dökülüyor aileme dedim doktors gidelim sen tek git dediler 18 yaş altı velisiz muayene yapmadıları halde vitamin eksikliğidir vs. yine laf dinletemedim baban gibi kel kalacaksın diye dalga geçiyorlardı sonra...
  9. Harn

16 yaşında saç köşelerinde abartı dökülme

kan testi yaptır vitamin değerlerine baktır sonra saç dökülmesi önleyici şampuan ve takviyeler kullan
  10. Harn

Derimde çatlak oluşuyor sizce ne yapılmalı?

hocam o el kuruluğu veya çatladıgı zaman kullanmistim o karışımı bu durumde ne olur bilemiyorum
  11. Harn

Derimde çatlak oluşuyor sizce ne yapılmalı?

Zamanla düzelir hızlı kas yırtılması hızlı kilo aldığını zaman olur doktora gitmekte yine de fayda var
Top Bottom