Neler Yeni

Derimde çatlak oluşuyor sizce ne yapılmalı?

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
Kanka bu iz geçmiyor zamanla beyazlıyor sadece yeni olduğu zaman kırmızıyken googlede bişeyler sürün diyodu onuda boşver kalsın manıtalar sorunca kaplanla vs attım diyom
Alıntıyı görüntüle
senınki güzel görünüyor hhaha
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kilo verdiğim dönemde benim de kollarımda ve göbek çevresinde oldu geçmiyor. Eşim estetisyen o da aynısını söylüyor buna yapacak bir şey yok malesef :)
maalesef kırmızıyken azaltmayı istiyorum

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
PichHasso
Bu yıl yks sınavına hazırlandığım için hızlı kilo aldım ve derimde çatlak oldu karın bölgesinde, karın bölgesinin altında omuz , göğüs , ve fotoğrafta attıgım yerde oluştu bu durumu yaşayan var mı aranızda? Alıntıyı görüntüle
sakınnnnn erteleme sana 2 tane önerim olucak eğer yapmazsan pişman olursun
1- Fito - Madecasol karışımı kullan
2- en etkili olan ise contractubex veya noskar jel kullan
bunlardan birini yap bana dua et

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
araştıracağım mesajın için teşekkür ederim, siz kullandınız mı?

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
biraz araştırdım, deri ve çatlak giderici olarak kullanılıyormuş doktora gitmiştim bugün (sağlık ocağına) sana verebileceğim krem yok dedi hiç bir şekilde geçmeyeceğini söyledi madecassol var bizde yarın fitoyu alacağım ve deniyeceğim

ben eczane çalışanıyım
fito ve madecassol yanına e vitamını de katıyorlarmış sizce katmalı mıyım?

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
PichHasso
biraz araştırdım, deri ve çatlak giderici olarak kullanılıyormuş doktora gitmiştim bugün (sağlık ocağına) sana verebileceğim krem yok dedi hiç bir şekilde geçmeyeceğini söyledi madecassol var bizde yarın fitoyu alacağım ve deniyeceğim

fito ve madecassol yanına e vitamını de katıyorlarmış sizce katmalı mıyım?
çok iyi olur
ama benim sana tavsiyem tabi ki contretubex kullanman o birazcık bile iz bırakmaz biraz maliyetlidir sadece ama fito ile madecasol karıştırıp kullanabilirsin bir de e ve c vitamini ampulü alır sürersin oraya en azından uzaktan belirgin olan izi giderir

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
çok iyi olur
ama benim sana tavsiyem tabi ki contretubex kullanman o birazcık bile iz bırakmaz biraz maliyetlidir sadece ama fito ile madecasol karıştırıp kullanabilirsin bir de e ve c vitamini ampulü alır sürersin oraya en azından uzaktan belirgin olan izi giderir
verdiğiniz bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim, sağlıklı günler dilerim.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
HBE
ismini biliyor musunuz?

görüntü açısından sormuştum zaten
Hocam görüntüsünü düzeltemezsin ki. İyileşmiyor çünkü. Anca gidip fondöten vs kullan. Eğer kremi vs varsa bu konuyla alakalı bana da söyle bende kullanırım yani.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
Hocam görüntüsünü düzeltemezsin ki. İyileşmiyor çünkü. Anca gidip fondöten vs kullan. Eğer kremi vs varsa bu konuyla alakalı bana da söyle bende kullanırım yani.
yukarıda arkadaş belirtti yarın fito kremini alıp deniyeceğim

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo
Bu yıl yks sınavına hazırlandığım için hızlı kilo aldım ve derimde çatlak oldu karın bölgesinde, karın bölgesinin altında omuz , göğüs , ve fotoğrafta attıgım yerde oluştu bu durumu yaşayan var mı aranızda? Alıntıyı görüntüle
Zamanla düzelir hızlı kas yırtılması hızlı kilo aldığını zaman olur doktora gitmekte yine de fayda var

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
Zamanla düzelir hızlı kas yırtılması hızlı kilo aldığını zaman olur doktora gitmekte yine de fayda var
bugün gittim hiç bir ilaç geçirmez dedi geçirseydi ben kullanırdım gibi şeyler söyledi forumda bir arkadaş fito ile madecassol karıştırmamı söyledi onu deniyecem internette biraz araştırdım işe yarıyor diyorlar

Top Bottom