Neler Yeni

16 yaşında saç köşelerinde abartı dökülme

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yunus Emre Arslan
16 yaşındayım eskiden sacin dökülmesini cok umursamazdim ama artik abarti sekilde farkedilecek kadar köşeler dokulmeye basladi yavaş yavaş. Büyük ihtimalle stresden oldugunu dusunuyorum. Abarti streslide degilim bilmiyorum. Bunun bir tedavisi veya ilacı gibi bir şey varmıdır

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,984
İsim
Bilal Tepe
16 yaşındayım eskiden sacin dökülmesini cok umursamazdim ama artik abarti sekilde farkedilecek kadar köşeler dokulmeye basladi yavaş yavaş. Büyük ihtimalle stresden oldugunu dusunuyorum. Abarti streslide degilim bilmiyorum. Bunun bir tedavisi veya ilacı gibi bir şey varmıdır
Amcam dayin kel ise yüzde 80 dökülür

Farex

80+ Silver
Maalesef genetik oluyor genelde büyük ihtimalde sizin sotda kellik var önüne geçilemiyo ama yavaşlatabilirsin.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,250
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Ailede kellik varsa normal dökülme.

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yunus Emre Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
ÖZGÜR KAPTAN
Dostum bendede bu sorun var bende 16 yasina gircem doktara gidip ilaç yazdırabilirsin özel bir ilaç yaziklari devlet karşılamıyor sprey ve hap benim doktorum 3 ay için kullanmamı söyledi ilk etapta 2500-3000 TL gibi bir fiyatı var di benim ilaçların ilk üç ay icin etkisini gören var goremiyen var ben 1 ay kullanıp bıraktım oyuzden net bir şey diyemem ama doktara gidebilirsin belki vitaminin eksiktir bu spreyleri yazmaz vitamin hapı yazar en iyisi doktora gitmek

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
selams
Babaminda 35 yaşlarına kadar saclari dökük değildi fakat artık malum evleri gecindirmek dahada zorlastigindan beri saclari dokuldu..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasil yavaslatabilirim
Yavaslatamazsin saç ektirebilirsin

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo
Babaminda 35 yaşlarına kadar saclari dökük değildi fakat artık malum evleri gecindirmek dahada zorlastigindan beri saclari dokuldu..

Nasil yavaslatabilirim
kan testi yaptır vitamin değerlerine baktır sonra saç dökülmesi önleyici şampuan ve takviyeler kullan

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yunus Emre Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum bendede bu sorun var bende 16 yasina gircem doktara gidip ilaç yazdırabilirsin özel bir ilaç yaziklari devlet karşılamıyor sprey ve hap benim doktorum 3 ay için kullanmamı söyledi ilk etapta 2500-3000 TL gibi bir fiyatı var di benim ilaçların ilk üç ay icin etkisini gören var goremiyen var ben 1 ay kullanıp bıraktım oyuzden net bir şey diyemem ama doktara gidebilirsin belki vitaminin eksiktir bu spreyleri yazmaz vitamin hapı yazar en iyisi doktora gitmek
Tesekkur ederim doktora gitmeyi düşünüyorum fakat hala stresden olduğunu düşünüyorum

kan testi yaptır vitamin değerlerine baktır sonra saç dökülmesi önleyici şampuan ve takviyeler kullan
Şampuanlara inancım kalmadi aga ya

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Katılıyorum arkadaşa bu arada aşırı stres ve herşeyi kafaya takmak yüzünden benimde saçlar 20 yaşında beyazladı saymaya kalksam 25-30 tel beyaz saç çıkar

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo
Tesekkur ederim doktora gitmeyi düşünüyorum fakat hala stresden olduğunu düşünüyorum

Şampuanlara inancım kalmadi aga ya
durdurmak imkansız yavaşlatmak mümkün benim 8. Sınıf başından beri sağ ve soldan dökülüyor aileme dedim doktors gidelim sen tek git dediler 18 yaş altı velisiz muayene yapmadıları halde vitamin eksikliğidir vs. yine laf dinletemedim baban gibi kel kalacaksın diye dalga geçiyorlardı sonra zorda olsa bir kabullenme dönemi kabullendikten sonra kel kalıcağını bildiğin için artık şüphe duymuyorsun şuan sadece dökülme karşıtı şampuan kullanıyorum

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Emre Erkan Aydın
vitaminsizlik %99 aynı yaşta başladı genetik dediler vitamin d - folik asit b12 - demir çinko değerlerine baktır

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yunus Emre Arslan
durdurmak imkansız yavaşlatmak mümkün benim 8. Sınıf başından beri sağ ve soldan dökülüyor aileme dedim doktors gidelim sen tek git dediler 18 yaş altı velisiz muayene yapmadıları halde vitamin eksikliğidir vs. yine laf dinletemedim baban gibi kel kalacaksın diye dalga geçiyorlardı sonra zorda olsa bir kabullenme dönemi kabullendikten sonra kel kalıcağını bildiğin için artık şüphe duymuyorsun şuan sadece dökülme karşıtı şampuan kullanıyorum
Herseyi umursamamalari cok kirici ve acınası

vitaminsizlik %99 aynı yaşta başladı genetik dediler vitamin d - folik asit b12 - demir çinko değerlerine baktır
Bi kontrole gidecegim bakalim

Top Bottom