Arama sonuçları: *

1. feritmusaoz

Psikoloğa gidenler cevaplayabilir mi ?

Bir kaç ay gittim, para ve zaman kaybı oldu benim için. Ciddi bir psikolojik sorunun varsa psikiyatriste git yoksa da kendi kendinle yüzleş, kendi çözümlerini üret.
  2. feritmusaoz

Rampage kulaklık kulağın kenarlarını fena ağrıtıyor

Pedlerde bi anormallik görünmüyor ben de aynı kulaklığı çok memnun şekilde kullanıyorum kusura bakmayın bir bilgim yok.
  3. feritmusaoz

Esnemiş galiba ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Mümkünse fotoğraf atın kıyaslayayım bendeki ile
  4. feritmusaoz

Aynı kulaklığı kullanıyorum. Sırf hafif olduğu için aldım diyebilirim çok da memnunum acaba kulaklığınızın mı bir sorunu var
  5. feritmusaoz

(Çözüldü)

Omuz ağrın iyice geçene kadar zorlama daha kötü edebilirsin. Formunu çok kaybetmek istemiyorsan hafif kilolarla az set diğer bölgeleri çalışabilirsin.
  6. feritmusaoz

Nasıl direkt tek hamlede dik durabilirim?

Ayak uçlarınla, avcunun içi duvara değecek şekilde uzanabildiğin kadar yükseğe uzanacaksın belini içeri de çekebilirsin yaparken omurga araların açılır onun dışında ayaktayken ayağına kadar eğilmeye çalış
  7. feritmusaoz

Nasıl direkt tek hamlede dik durabilirim?

Sırt korsesi takabilirsin istesen de istemesen de sırtını bükemeyeceğin için dik durursun fakat uzun vade de zararlı olabilir hatta onsuz daha da kambur durabilirsin
  8. feritmusaoz

(Çözüldü)

çıkıyor tabii hocam.
  9. feritmusaoz

(Çözüldü)

Omuz ağrısı bizim gibi spor yapanların en büyük derdi, omzunuza masaj yapabilirsiniz soğuk su altında. İnanılmaz bir ağrı yoksa bir kaç gün dinlendirin büyük sakatlamadıysanız geçmesi lazım. Geçmez ağrı artarsa gidin doktora.
  10. feritmusaoz

Sizce kekeme olmak insanın elinde mi?

Lan bi git aynı mesajı yazmış harbi npc
  11. feritmusaoz

Bende npc olduğu kanaatine vardım
  12. feritmusaoz

Kardeşim aynı konuyu daha kaç kere açacaksın aynı texti kopyala yapıştır yapıp duruyorsun Allah aşkına sal şu forumu
  13. feritmusaoz

Kollarim V Şekli̇nde Kaldi Aci̇l Yardim Edi̇n!!!

Tam anlayamadım olayı bayağıdır spor yapmama rağmen kafam da canlanmadı foto bırakırsanız iyi olur hocam.
  14. feritmusaoz

Spora gidiyorum, Cola Zero İçebilir miyim

Tamam o zaman sorun yok (1 bardak dediğin 700 ml lik bardak değildir umarım :d)
  15. feritmusaoz

Günde 1 2 bardaktan fazla içme mümkünse onu da içme kola rezil bir şey normal beslenmenizi de etkiler
  16. feritmusaoz

Şişirir genel sağlığa zarar verdiği için dolaylı yoldan spora da etkisi olur uzun vade de ama abartmadığınız sürece içebilirsiniz
  17. feritmusaoz

Günlük 1 lite şekersiz kola mı :d?
  18. feritmusaoz

Kolanın her türlüsü zararlı Zero içerek kendinizi kandırmayın
  19. feritmusaoz

Evet eder
  20. feritmusaoz

Günde kaç lt su içilmeli kaç lt içiyorsunuz

Öyle hocam valla herkesin vücudu farklı. Şu Tuna tavus 30 lt içiyormuş günde ayı. Benim kız kardeşim günde 1 2 bardak ya içiyor ya içmiyor.
Top Bottom