Neler Yeni

Rampage kulaklık kulağın kenarlarını fena ağrıtıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yusuf Gugen
Merhaba, Rampage X-JAMMER kulaklık uzun saatlik kullanımlarda kulağımın kenarlarını şiddetli şekilde ağrıtıyor. Buna çözüm olarak önerebileceğiniz şeyler var mıdır?

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kulaklığa uyumlu büyük ped bulabilirsen onunla değiştir kulağının üstüne baskı yapan değil içine alan bir ped bul

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Musa ÖZ
Merhaba, Rampage X-JAMMER kulaklık uzun saatlik kullanımlarda kulağımın kenarlarını şiddetli şekilde ağrıtıyor. Buna çözüm olarak önerebileceğiniz şeyler var mıdır?
Aynı kulaklığı kullanıyorum. Sırf hafif olduğu için aldım diyebilirim çok da memnunum acaba kulaklığınızın mı bir sorunu var

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yusuf Gugen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı kulaklığı kullanıyorum. Sırf hafif olduğu için aldım diyebilirim çok da memnunum acaba kulaklığınızın mı bir sorunu var
Kulaklığın ortasında sesi veren kısım varya, kulağım oraya değiyor. Padlere gelmıyor nasıl oluyorsa

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Musa ÖZ
Kulaklığın ortasında sesi veren kısım varya, kulağım oraya değiyor. Padlere gelmıyor nasıl oluyorsa
Esnemiş galiba ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Mümkünse fotoğraf atın kıyaslayayım bendeki ile

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yusuf Gugen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Esnemiş galiba ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Mümkünse fotoğraf atın kıyaslayayım bendeki ile
2 yıl oldu ama ilk kullanırkende bu sorun vardı
IMG20230809194027.jpg

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Musa ÖZ
Top Bottom