Arama sonuçları: *

1. Eren Eser

11.Sınıfım Sizce Bölümümü Değiştirmelimiyim ?

O zaman dile geç daha iyi olur
  2. Eren Eser

11.Sınıfım Sizce Bölümümü Değiştirmelimiyim ?

Dostum amacın liseyi bitirmekse dile geç dil dersleri çok daha hafif eğer sayısalda kalırsan zorlanırsın
  3. Eren Eser

Sayısal bölümü zor mu?

zor herkese zor ben de sayısalın zor olduğunu bile bile seçtim çünkü bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum zaten kolay olsaydı herkes başarırdı
  4. Eren Eser

Alan ve meslek seçimim sizce nasıl olmalı?

tarih ve coğrafyayı seviyorsan seç bence
  5. Eren Eser

Lise dersleri zor mu?

Her sene elenen kişiler olsun diye zorlaşıyor olması gereken de bu
  6. Eren Eser

11. Sınıfa Geçtim Ama Hiçbir Şey Bilmiyorum Ne Yapmalıyım?

Çalışsam gönül razı değil çalışmasam da razı değil çalışıp kazananları dinleyince de strese giriyorum nasıl tuhaf bir öğrencilik hayatım var anlamadım gitti
  7. Eren Eser

YKS 2022 TYT Net Yükseltmek

ben bu ülkede o ay sonu napıcaz diyeyi yaşadım o yüzden bir daha yaşamak istemiyorum
  8. Eren Eser

ben de aynı şeyi düşünüyorum amacım lüks içinde ya da mercedesler içinde bmwler içinde yaşamak değil sadece stressiz yaşamak istiyorum bisiklete binip işe vs. gitmek ya da orta halli bir aracı 5-10 aylık maaşımla alıp gezmek isterim parka gidip kafa dinlemek ya da etrafı keşfetmek istiyorum
  9. Eren Eser

en iyisi öyle kanka ya da denklik ile üni sınavından aldığın puan ile örtüşen yurt dışı ünilerini de araştırabilirsin o da gayet iyi olabilir sana kalmış ben de yurt dışına gitmek istiyorum türkiyede stres, çile, eziyet çekeceğime giderim daha iyi valla
  10. Eren Eser

Tyt için biraz bilgi biraz hızlı okuma biraz mantık lazım 1625054433 iyi üniye gitsen bile kalma şansın çok yüksek gördüklerim var üni sınavında iyi aldı ünide de başarılıydı ama iş bulmakta zorlandı işsiz kaldı ya da iş tekliflerinin çoğu asgari ücret neden asgari ücreti kabul etsin ki? boşa...
  11. Eren Eser

Zorluktan değil süre yetmiyor
  12. Eren Eser

9.sınıf yazında ne yapmalı

Bence kendine zaman ayır ondan sonraki senelerde ayıramayabilirsin. 9 yazında içinde kalan her şeyi yapabilirsin sonrasında yoğun olacak
  13. Eren Eser

Arkadaşlar Okullar Açılıyor Gidecek Var mı?

Bizim hocalar normal ders olcak diyor. Ziya Selçuk bunu diyor. Biz hangisine inanalım? Bir hoca normal okulda işleyeceğiniz dersler olucak diyor. Ziya Selçuk da "akademik, sosyal, duygusal ve fiziksel etkinliklerle dolu bir programla destekleyeceğiz." diyor
  14. Eren Eser

Karneler, 18 Haziran'da Verilecek!

son zamanlarda çok önüme çıkıyor benim de mesaj yazasım geliyor
  15. Eren Eser

Aga niye bu kadar belirsizlik içinde yüzüyoruz ya?
  16. Eren Eser

Evet az önce haberde gördüm. Karneler, 18 Haziran'da Verilecekmiş.
  17. Eren Eser

Okullar kime/kimlere açılıyor

aga ona bakarsan şu an liselilerin ortaokulların çoğunda sınav yok öyle mantıkla tamamen kapanırdı
  18. Eren Eser

Eis 9.sınıf 2.dönem bis3 cevap anahtarı

internette veya youtube'de araştırarak bulabilirsin
  19. Eren Eser

Telafi Eğitimi Başlıyor

yine saçma şeyler yapmaya devam ediyorlar. derslere kimse girmiyor bugün derste 3 kişiydik
  20. Eren Eser

Soruları çözücek bir bot yapılır mı

çok zor onlarca kişiyle yapman gerek tek başına imkansıza yazık
Top Bottom