Arama sonuçları: *

1. Kızgın Timsah

Erzurum'da Okunur Mu?

Erzurum sosyal aktivite açısından biraz kısıtlı yer de pahalılık konusunda çok zorlamaz sizi.
  2. Kızgın Timsah

Sözel Bölümler Okunur mu?

Belki gastronomi ya da ilahiyat okunabilir. Onun dışında okunabilecek bölüm olduğunu sanmıyorum. Ataması olan bölümlere hiç bulaşma bile.
  3. Kızgın Timsah

🔥 YKS SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Umarım sonuçlar istediğiniz gibi gelmiştir.
  4. Kızgın Timsah

İnşaat mühendisimi daha prestijli yoksa mimarmı sizce?

İnşaat sektöründe tanıdığınız yoksa tavsiye etmiyorum, çoğunluğu işsiz ya da düşük maaşlarla çalışmak zorunda kalıyor.
  5. Kızgın Timsah

2 yıllık bölüm okunur mu

Okunmaz, tavsiye etmem. Çoğunluğu öylesine açılmış bölümler.
  6. Kızgın Timsah

Üniversitedeki ödevim için anket oluşturdum ve yardımınız gerekiyor

Ödevinizde faydamız olacaksa seve seve yapmak isteriz. Birazdan ben de yapacağım anketi.
  7. Kızgın Timsah

Meslek lisesinde bölüm değiştirildiğinde önceki bölüm yazılıları ne olur?

Merhaba, bölüm değiştiğinizde ilgili bölüm dersiniz, gittiğiniz bölümün bölüm dersinde olmayacağı için doğrudan o dersinizin notu silinir ve hiç almamış gibi gözükürsünüz. Şunu da unutmayın: O bölümle alakalı zorunlu ders varsa o dersi sorumlu alma ihtimaliniz de var alt sınıflardan kalma.
  8. Kızgın Timsah

üniversite tercih önerisi

Eğer makine mühendisliği yapmak istemiyorsan yazma derim yani birilerinin demesiyle tercih listesini şekillendirme. Gitmek istediğin, okuyunca mutlu olacağın bölümlere listende yer vermelisin.
  9. Kızgın Timsah

Selçuk Üniversitesinde okuyan veya tanıdığı olan var mıdır

Genel olarak Konya algısı yapıldığı için Konya'ya karşı bir ön yargı var da Konya güzel şehirdir. Antalya, Mersin'e yakın ve şehir içinde birden fazla imkan var. Ulaşımı da gelişmiş, kampüsün içine kadar giren tramvayı da var.
  10. Kızgın Timsah

Yks tercihlerim iyi mi ?

İki yıllık bölüm ve iki yıllık bölümden alacağınız eğitimin ne kadar iyi olacağı tartışılır. Açık öğretim fakültesinden mezun olarak da DGS'ye girebiliyorsunuz.
  11. Kızgın Timsah

Sizce Ne Yapmalıyım?

Hayır, lise öğrencisi değilim. Üniversiteyi bitireli yıllar oluyor, sınav sisteminden de haberim var. Sizin bu kadar gözde büyüttüğünüz sınavı, millet zorlanmadan yapıyor. Az ders çalışın.
  12. Kızgın Timsah

Yks tercihlerim iyi mi ?

Bilgisayar Programcılığını isterseniz açık öğretim fakültesinden de yazabilirsiniz.
  13. Kızgın Timsah

Sizce Ne Yapmalıyım?

🤔 Abartmayla ne alakası var? Söylediği sıralama imkansız değil.
  14. Kızgın Timsah

Sizce Ne Yapmalıyım?

Pekala, dediğiniz gibi olsun. Üniversite hayatınızda başarılar dilerim.
  15. Kızgın Timsah

Sizce Ne Yapmalıyım?

O zaman üniversiteye geçince işiniz oldukça zor gibi gözüküyor. Üniversitedeyken her gün ders çalışmanız gerekiyor ki bir yerlere varabilesiniz.
  16. Kızgın Timsah

Bu puanlarla ve sıralamayla Van da üniveriste gelir mi?

Açık öğretim fakültesine bakabilirsiniz.
  17. Kızgın Timsah

Sizce Ne Yapmalıyım?

Bence çalışamıyorum ya da yapamıyorum tarzı şeyler bahaneniz olmamalı. Üniversiteye geçince de yatmayacaksınız ki orada da ders çalışacaksınız. Bence bir sene mezuna kalın.
  18. Kızgın Timsah

EA 200 bin Sözel 12bin Nereyi tercih edeyim

Sözelde iyi bir üniversitede öğretmenlik, gastronomi ya da ilahiyat fena olmayabilir. Sözelde bölüm kısıtlı zaten.
  19. Kızgın Timsah

Kararsızım, Mezuna kalmak mı, DGS mi?

Bir de DGS'ye giren fazla, kontenjan az. DGS'yi doğrudan aklınızdan çıkarın.
  20. Kızgın Timsah

YKS Sonucuma Göre Bölüm Önerisi

Bu sıralamayla tercih yapmanızı pek önermem, maalesef ki sıralamanız iyi değil. Eğer illaki tercih yapacağım diyorsanız da KPSS ile atanabileceğiniz açık öğretim fakültelerinden birisini yazın. O sırada da işe girip çalışın, hiç değilse vaktinizi boşa geçirmemiş olursunuz.
Top Bottom