Neler Yeni

Sizce Ne Yapmalıyım?

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
941
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Tercihim Bursa uludağ siyaset kamu ikinci öğretim yazmak sizce ne yapmalıyım? Sınava hiç çalışmadım deprem falan yaşadım sürekli bir yerlere gittim ama bunu bahane etmiyorum genel olarak kendi insiyatifimle çalışmadım. Bir kitap bile bitirmedim
Screenshot_2.png

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,270
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Tercihim Bursa uludağ siyaset kamu ikinci öğretim yazmak sizce ne yapmalıyım? Sınava hiç çalışmadım deprem falan yaşadım sürekli bir yerlere gittim ama bunu bahane etmiyorum genel olarak kendi insiyatifimle çalışmadım. Bir kitap bile bitirmedim
Alıntıyı görüntüle
Hocam bende bursa'dayım eğer tutarsa uludağ gidicem tanışmak ister misin belki aynı yere geliriz.
Screenshot_2023-07-29-13-52-25-137_com.miui.gallery-edit.jpg

Bende çalışmadım

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
941
İsim
Samet Mustafa Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neredeyse hiç çalışmadığına göre iyi sıralama gelmiş. Eğer çalışırsan tekrar sınava hazırlanırsan ilk 50k gelir en kötü.
Ya işte sonuna yaklaştığım tek kitap antrenmanlarla matematik 1
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bende bursa'dayım eğer tutarsa uludağ gidicem tanışmak ister misin belki aynı yere geliriz.
Alıntıyı görüntüle

Bende çalışmadım
Hocam bilmiyorum işte 4 yıllık istiyorum ben

Selin0935

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Selin D.
Ya işte sonuna yaklaştığım tek kitap antrenmanlarla matematik 1
Bence çalışsanız olur. O kitabı bitirdiğiniz için işlem yeteneğiniz oluşmuş biraz. Matematik bölümü okuyorum ben de aynı kitapla başlamıştım. Sonuç olarak hiçbir şey imkansız değil ama biraz zaman alır. Çalışırsanız emeklerinizin karşılığını mutlaka alırsınız.

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
941
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Bence çalışsanız olur. O kitabı bitirdiğiniz için işlem yeteneğiniz oluşmuş biraz. Matematik bölümü okuyorum ben de aynı kitapla başlamıştım. Sonuç olarak hiçbir şey imkansız değil ama biraz zaman alır. Çalışırsanız emeklerinizin karşılığını mutlaka alırsınız.
Haklısınız fakat ben çalışkan biri değilim hani oturup çalışmayabilirim kendimde o hırsı yakalayamıyorum

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
1 2
Bence çalışamıyorum ya da yapamıyorum tarzı şeyler bahaneniz olmamalı. Üniversiteye geçince de yatmayacaksınız ki orada da ders çalışacaksınız. Bence bir sene mezuna kalın.

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
941
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Bence çalışamıyorum ya da yapamıyorum tarzı şeyler bahaneniz olmamalı. Üniversiteye geçince de yatmayacaksınız ki orada da ders çalışacaksınız. Bence bir sene mezuna kalın.
Bahane değil ben kendimi biliyorum bir sene daha yapmam yani

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,270
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
1690631709422.png

hocam bunlardan birini tutturabilir miyim?

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
1 2
Bahane değil ben kendimi biliyorum bir sene daha yapmam yani

O zaman üniversiteye geçince işiniz oldukça zor gibi gözüküyor. Üniversitedeyken her gün ders çalışmanız gerekiyor ki bir yerlere varabilesiniz.

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
941
İsim
Samet Mustafa Aktaş
O zaman üniversiteye geçince işiniz oldukça zor gibi gözüküyor. Üniversitedeyken her gün ders çalışmanız gerekiyor ki bir yerlere varabilesiniz.
Hocam üniversite ayrı bu ayrı. Ben bu sınav sürecinden bahsediyorum.

Top Bottom