Arama sonuçları: *

1. M

Ankara'da üniversite öğrencilerine verilen imkanlar nelerdir?

Dostum burası Avrupa yada Amerika değil. Arkadaşın dediği arada beleş yemek yersin. Kütüphaneleri kullanırsın. İndirimli Akbil alırsın. Çok bir şey bekleme. 1725663017 He bide stu mailin ile bazı sitelerde bedava şeyler oluyor.
  2. M

25 yaşından sonra üniversite okunur mu?

İş bulmanın ne okulla ne yaşla alakası var. Asıl iş ne yaptığın ve nasıl yaptığın? Kendini geliştirdikten sonra hiç bir önemi yok.
  3. M

Bilgisayar Mühendisliği Mavi Diploma

Eğer yazılım sektöründe yurtdışında çalışıcaksan diploma en son bakılacak şey tek tük bir kaç şirket hariç. Diploma bir tek çalışma vizesi alırken devlet kısmında işine yarayabilir onunda farklı şekilde çözümleri var. En önemli şey neler yaptığın ve kendini nasıl geliştirdiğin buna odaklanmaya...
  4. M

2milyon 50 bin polıslık gelırmı

Niye öyle düşünüyorsun? İyi meslekte çalışmak için diploma şart mı? Doktorluk, eczacılık gibi meslekler için evet fakat diğerleri için hayır.
  5. M

2milyon 50 bin polıslık gelırmı

İlla okuyacan diye bir kaide yok şu devirde Trde okusan kaç yazar okulların durum ortada.
  6. M

Erasmus vize hakkında çok ACİLL

Valla bende şaşırdım vize alabilen mi varmış.
  7. M

Erasmus vize hakkında çok ACİLL

Oradayken uzatma şansın daha yüksek.
  8. M

Mesem maaş veriyolar mi

Ney
  9. M

arkadaşlar sanırım ben başaramıyacağım

Kaçıncı sınıfsın?
  10. M

Mezun musunuz?
  11. M

Alanın yok mu onu diyom? Web, Veri tabanı, oyun programlama vb. Yoksa azar azar hepsinden mi?
  12. M

Tamamdır. Zaten dediği şeyden anladım.
  13. M

Zaten Türkiye de üniversite öven kişi nasıl bu kafayla bilgisayar mühendisiyim diyor anlamadım. Bide bilgisayar mühendisi diye genel tanım kullanması saçma. Alanı yok mu xd
  14. M

Mezuna bırakmanla ne alakası var? Bide nerede çalışıyorsun?
  15. M

İyi bölüm kötü üniversitede mantıklı değil diploması zorunlu olmayan bölüm bence okumaya gerek yok. Diploma uluslararası hiç bir işe yaramıyor.
  16. M

Kalıba sokularak iş mi olur ilçede iş mi yapılır xd
  17. M

Artık bu devirde gidip çalışmaya gerek yok ki. Uzaktan da çalışılıyor masa başı işlerde.
  18. M

Sonuna kadar doğru. Bu ülkede üniversite çok abartılıyor.
  19. M

Üniversite Okurken Devlet Memurluğu Yapmak

Aslında olay şu her insanın bir şeye hevesi vardır bir şey yaparken hemen para kazanıyım diye bakmayacaksın. İşini iyi yaparsan ve eğlenmeye bakarsan seversen o işi eninde sonunda sana getirisi olcaktır. Çalışan gibi sabahtan erken kalkıcaksın oturacaksın neye hevesin varsa o işi öğrenmek için...
  20. M

Üniversite Okurken Devlet Memurluğu Yapmak

Ondokuz Mayıs Üniversitesi sorun şu Türkiye deki üniversitelerin genel sorunu çoğu akademisyen rahat maaş için öğretmen oluyor. Müfredat milattan önceden kalma. Slayt okuyorlar anca. Kendini geliştirmekte bitiyor her şey onu anlamış oldum öğrenciliğimin 2 yılında zaten kendimi geliştiriyordum...
Top Bottom