Arama sonuçları: *

1. Kızgın Timsah

🔥 MERKEZ BANKASI FAİZ YÜKSELTTİ!

Türk Lirası'nın Dolar karşısında değer kazanabilmesi için birçok etken var da faiz yükseltilmesinin yeterli seviyede olduğunu düşünmüyorum. Ekonomist Özgür Demirtaş'ı bilirsiniz, mesela o adam diyordu ki faiz 500 puan yükseltilmeli diyordu. Ona rağmen faiz 250 puan yükseltiliyordu. Bence Özgür...
  2. Kızgın Timsah

Elimdeki parayı nasıl değerlendirebilirim

Alternatif öneri sunmak istedim. Malum, enflasyonu olan ülkede yaşıyoruz. Neye yatırım yapsanız kâr oluyor. Eğer paranızı katlamak istiyorsanız, borsaya bakmanızı tavsiye ederim.
  3. Kızgın Timsah

Elimdeki parayı nasıl değerlendirebilirim

Elinizdeki miktarı arttırmaktan ziyade ürüne yatırım yapabilirsiniz. YTD. Paramızın belli bir enflasyonu olduğu için ne alırsanız alın, kâr edersiniz. En basitinden tuvalet kağıtlarına ve temizlik malzemelerine çok fazla zam geliyor. Alıp kenara koyarsanız hem işinize yarar hem de gelen...
  4. Kızgın Timsah

🔥 Son 20 yılın zirvesinde ! Enflasyon %60'ı geçerek rekor kırdı !

@Voqe ENAG verilerine göre enflasyon %120'nin üzerinde falan zaten.
  5. Kızgın Timsah

500 ₺ yeni banknot iddiası !

2025'ten gelen bir yolcu olarak şunu söyleyebilirim ki bu paraya bir ekmek bile alınmıyor...
  6. Kızgın Timsah

500 ₺ yeni banknot iddiası !

Alım gücümüz geçtiğimiz senelere göre çok çok düştü ancak yeni bir para çıkarmak kesinlikle çözüm değildir. Enflasyon bu şekilde çözülmez.
  7. Kızgın Timsah

Dövizcide para bozdurmada yaş limiti var mı?

Euro'yu bilmiyorum, benim dediğim dolar.
  8. Kızgın Timsah

Dövizcide para bozdurmada yaş limiti var mı?

Para olduğu sürece bozarsınız, yaş sınırı yok. Onun dışında 100$ ve üstü bozdurmalarda kimliğinizi göstermelisiniz.
Top Bottom