Arama sonuçları: *

1. İsmail Aslan

Snapchat Gmail'e gelen arkadaş ekledi bildirimi uygulamada gözükmüyor

Hocam bot değil ve çoktan beridir de hızlı ekle de önerilen bir profil.
  2. İsmail Aslan

Snapchat Gmail'e gelen arkadaş ekledi bildirimi uygulamada gözükmüyor

Merhaba forum üyeleri , saat 14 gibi gmailime teamsnapchat'den (x) seni arkadaş olarak ekledi diye bir bildirim gelmiş ve ben saat 22 gibi uygulamaya girip baktığımda o kişi yoktu bildirimlerde ve beni ekleyenler kısmında Bu e posta doğru mu ? Doğruysa snapchat uygulamasında o x kişisinin...
  3. İsmail Aslan

Valorant edit eleştiri

Zaten abartıya kaçmaya gerek olmuyor bannerde.
  4. İsmail Aslan

Valorant edit eleştiri

Waste şarkının adı evet hocam 1662450700 Video akışım yavaş olmuş doğrudur , bıçak çekme kısmını güzel kill aldığın zaman koymalı ve bıçağa saber efekti , gökkuşağı vb tarzı şeyler yapmak istiyorum fakat after effectteki rotobrush gibi daha pratik bir şey davinci Resolvede yok diye biliyorum...
  5. İsmail Aslan

Valorant edit eleştiri

Photoshop, adobe Premiere deneyerek ve biraz eğitim , tutorial filan izleyerek temel ve istediğinizi az çok yapacak seviyeye gelirsiniz ama after effect daha zor geliyor. After effect i sağlam öğrendin mi editlerin 100k+ izlenebilir. (Neredeyse yapamayacağın şey yok çünkü) After effect ile...
  6. İsmail Aslan

Valorant edit eleştiri

Saniye tutturma olayı çok basit bir işlem hocam , adobe ae ,Premiere pro veya Davinci Resolve vb. Tarzı pc de güzel işler çıkarabileceğin programlara geçerseniz. Bu programları bende kullanmama rağmen bazen zorlanıyorum orası doğru , müzik ile klip uzunluğu denksizliği olunca bazı kill...
  7. İsmail Aslan

İlk Valorant editim nasıl olmuş ?

tabii ki neden olmasın
  8. İsmail Aslan

Artık yorulmuştum bende kopyala yapıştır yaptım Glow efektleri teker teker ayarlamak isterdimde. Birde kill alınca ses efektleri olur ya hocam o ses efektlerini hiç bir yerde bulamadım o yüzden ekleyemedim kill ses efektide ekleseydim on numara olabilirdi. Beğenmenize sevindim ama yt deki...
  9. İsmail Aslan

Kill çıkartamıyorum hocam , YouTube de raze ile 3-4 tane çok güzel kill alıyorlar operatör ile rushluyorlar vb. Fakat ben o tarz şeyleri yapabilecek kapasitede bir oyuncu değilim sıradan Gold eloda eğlence amaçlı giriyorum. Kendimi oynanış açısından geliştirmeyi çok istiyorum, poligon olsun...
  10. İsmail Aslan

İlk editim olduğu için orayı direkt freeze framelemişim , ve gereksiz blur yapmışım. Konudaki arkadaşların tavsiyeleri üzerine 2.editimde silahın , skor tablosunun vb. Efektlenmesinde biraz daha uğraş göstererek Düz resim gibi gözükmemesini sağlayabildim. Tavsiyeleriniz ile kendimi...
  11. İsmail Aslan

Hocam killeri Senkronize ediyorum bass a göre sonrasında killden önceki ve sonraki kısımlar ya kısa oluyor ya da uzun oluyor bunu bir türlü halledemiyorum bende bazen bunun sonucunda senkronizasyonu bozup video uzunluğunu ayarlıyorum sadece. Dediğim biraz zor anlaşılır ama az çok anlamışsınızdır...
  12. İsmail Aslan

2.editim nasıl olmuş arkadaşlar ? Vuruşlar bir bir tık sade ama olsun ( vuruş çıkartacak vaktim olmuyor :(
  13. İsmail Aslan

Clutch attığımda genelde rec açık olmamış oluyor 😅 , anında yeniden oynatma özelliği olduğunu öğrendim artık güzel killerimi kaçırmam. Tavsiyeniz için teşekkürler.
  14. İsmail Aslan

Artık uzun videolar 1-2dk lık editler yapmaya başlayacağım o kliplerde bolca kill olacağı için müziğin ritmine göre bu tarz şeyler yapacağım.
  15. İsmail Aslan

Ayarlara girince farkettim. Son 1 dakika demiştiniz ya kral bu süreyi uzatabiliyormuşuz ayarlardan.
  16. İsmail Aslan

Rtx 3070 kullanıyorum , kayıtları hâlihazırda nvidia shadowplay ile alıyordum ama üşenmemin sebebi yüksek boyutlarda oluyor bir video. Böyle bir özellik olduğunu hiç bilmiyordum çok teşekkürler.
  17. İsmail Aslan

Hocam gündüzleri çalıştığım için akşamları valtim oluyor sadece ve babamda pc ye hergün oturmama izin vermiyor o yüzden düzenli edit yapmam pek olası değil yanlış anlamayınız kusura bakmayın elimde olan bir şey değil yoksa vuruş çıkarmama gerek kalmadan direkt edit yapmak benimde işime gelirde...
  18. İsmail Aslan

Biraz aceleye getirdim efektleri gece vakti bir an önce uyumak için. Şarkı seçimim kötü diye düşünüyorum. Efektleride killere ve şarkıya göre ayarlamaktada biraz acemiyim galiba. 1660641758 Gold eloda sıradan bir oyuncuyum oyunu öyle aman aman iyi oynamıyorum, kafam eserse rec açıyorum 1-2...
  19. İsmail Aslan

Merhaba forum , Davinci Resolve ile yaptığım ilk edit nasıl olmuş sizce ? -Eksiklerim nelerdir ? -İlerki editlerde ne yapmalıyım ? Bunları dikkate alarak kendimi geliştirmek istiyorum. (Editi galerimde dursun diye birde arada Instagram story atmak amaçlı yapıyorum)
  20. İsmail Aslan

Uzun Süredir Hayal Ettiğim Sistemi Aldım!

Hayırlı olsun dostum , Daha iyileri gönlünce nasip olsun.
Top Bottom