Arama sonuçları: *

1. -Akın Taşkan-

Görüp Görebileceğiniz En Kapsamlı Depresyon Empati Yazısı

Olm niye herkes Caner'e yükleniyor adamın 1 tane yanlışını görmedim ben.
  2. -Akın Taşkan-

Oruç tutmak kilo verdirir mi, aldırır mı?

Oruç tutmak metobolizmanı yavaşlatır aç kaldığın için. Tüm günün acısını iftarda çıkarırsın kilo alabilirsin. Düzgün eda edersen kanın vicudun temizlenir kilonda belki fazlalığın varsa 2-3 kilo azalış olabilir.
  3. -Akın Taşkan-

Dişim Sallanıyor Acil Yardım !

Sağlık ocağına gidip fikir alabilirsin. Diş randevusu kolay bulunmuyor.
  4. -Akın Taşkan-

Çok yemeyip gün boyu bilgisayar başında oturursam kilo alır mıyım?

Evet erir. Bilmiyorum hangisi daha iyi ama ikisi de sağlıksız.
  5. -Akın Taşkan-

Çok yemeyip gün boyu bilgisayar başında oturursam kilo alır mıyım?

Kilo almasan bile kasların erir, iskelet adama dönüşürsün. Diğer seçenek de kilo alıp yağ adama dönüşmek.
  6. -Akın Taşkan-

Basketbol mu, voleybol mu hangisi daha iyi?

Ben de basketboldan tiksiniyorum voleybol seçerdim, kişiden kişiye değişir.
  7. -Akın Taşkan-

Mastürbasyon, sivilce yi tetikliyor mu?

Ergenlik sivilcelerini tetikler. 30 yaşında adamsan ama bişi yapmaz.
  8. -Akın Taşkan-

32 Kg Kilo Vermek İstiyorum?

Abur cuburu sal boğazına hâkim ol zaten 90'a kadar rahat düşersin bir kaç ayda, gerisi gene boğazına hâkim olup hareket etmekten geçiyor. Veya hiçbir şey yemeyip 2 ayda 70 de olabilirsin. Hem okula gitmek için otobüse de binmezsin, bir rüzgâr eser piyuf diye uçarsın :S Şaka bir yana yapma öyle...
  9. -Akın Taşkan-

[Alexa ve Psikoloji] Depresyon nedir, tanı koyalım!

Hafif depresyon çıktım testten ama gayet mutlu bir insanımdır kişide bitiyor tamamen bence. Şu sıralar sınavlar ve başka olaylarla beraber sıkıntılı bir dönemim sadece.
  10. -Akın Taşkan-

Hastayım Rapor Alamadım

Acile gittiğimde direkt ateş polikinliklerine yönlenidiriyorlar. Ateş polikinliğinde de neredeyse hep test yap diyorlar. Eğer bir şeyin yoksa direkt triajda göndermiyorlar ateş polikinliğine. Ben öğrenciyim belki yetişkinlerde farklı davranıyorlardır bilmiyorum.
  11. -Akın Taşkan-

Hastayım Rapor Alamadım

Hocam daha 4 gün önce gittim doktora aferin yazar mısın çok fena grip oldum dedim sen git bi covid testi yaptır ya dedi doktordan doktora değişiyor o.
  12. -Akın Taşkan-

Hastayım Rapor Alamadım

Benim bildiğim hiç olmadı hastanedeydi gibi bir rapor var ondan yazması gerekiyor. Hastaneden çıkıp işe gidiyorsun, yarım gün çalışmadığın için normalde maaşından keseceklerken onu verince kesemiyorlar. Hani yarım günlük rapor gibi bişi.
  13. -Akın Taşkan-

Hastayım Rapor Alamadım

Ayrıca yürüyebiliyorsun rapor yazılma ne ya? Yatalaksam nasıl doktora geleceğim zaten?!?! Ayrıca sınavda benim yürüyüp yürüyememe mi bakıyorlar, onu mu ölçüyorlar? Ben de bunun gibi biri yüzünden rapor alamayıp kimya sınavına girdim, soruları bile okuyamadım yattım uyudum tüm. 1647595830 Evet...
  14. -Akın Taşkan-

Hastayım Rapor Alamadım

Teste onlar yönlendiriyor, sen ben testolcam diyip olamıyorsun.
  15. -Akın Taşkan-

Balık ve süt zehirlenmesi

Balık bozulmuşsa çok fena mide ve marın ağrısı yapar. Yaşlıysan belki öldürür de bilmiyorum.
  16. -Akın Taşkan-

Ergenlere hangi traş makinasi önerilir?

O öyle dediyse yanlış demiş bilmiyorum. 1646240248 Ya ben ekstra bir şey soracağım. Babamın eski bir philips'i var onu kullanıyorum. Pazar-Perşembe tıraş olmam gerekiyor 15 yaşındayım bende mi bir gariplik var yoksa makineden olabilir mi :D
  17. -Akın Taşkan-

Zaten daha hızlı çıkmasını sağlıyor demedik, daha gür çıkarıyor dedik. Köseysen tabi ki bir şey değişmez. Sakalların kalınlaşır.
  18. -Akın Taşkan-

Baban neyle alıyor?
  19. -Akın Taşkan-

Psikolojik Sorunlarım var sanırım

Gel yalim c(:
  20. -Akın Taşkan-

Psikolojik Sorunlarım var sanırım

Bileğin kırıldığı için yürüyemiyorsan yürümeye çalışmakla başlamazsın, ilk önce bileğini iyileştirir sonra yürüme çalışması yaparsın. Yürümekten korktuğun için yürüyemiyorsan gene ilk koşmazsın, yere değmeye çalışır ardından yürür ardından koşarsın. Bir anda playboy ol demiyoruz çocuğa...
Top Bottom