Neler Yeni

Görüp Görebileceğiniz En Kapsamlı Depresyon Empati Yazısı

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
2 hafta sonra caner:
intihardan döndüm
Depresyon gibi önemli ve detaylı bir psikolojik hastalık hakkında detaylı bir bilgilendirme ve emek içeren bir konunun içerisinde bu tarz cümleler kuran bir kişinin ya akıl sağlığı konusunda problemi vardır ya da yaşı küçüktür diye düşünüyorum. Söylemiş olduğun şeyler karşıdaki insanın kendini kötü hissetmesine, hatta geri alamayacağın sonuçlar doğurmasına neden olabilir. Eğlenmek veya insanlar tarafından ilgi görmek için yaptığın bu hareketlerin nasıl sonuçlar doğurabileceğini düşünmen gerekir.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Depresyon gibi önemli ve detaylı bir psikolojik hastalık hakkında detaylı bir bilgilendirme ve emek içeren bir konunun içerisinde bu tarz cümleler kuran bir kişinin ya akıl sağlığı konusunda problemi vardır ya da yaşı küçüktür diye düşünüyorum. Söylemiş olduğun şeyler karşıdaki insanın kendini kötü hissetmesine, hatta geri alamayacağın sonuçlar doğurmasına neden olabilir. Eğlenmek veya insanlar tarafından ilgi görmek için yaptığın bu hareketlerin nasıl sonuçlar doğurabileceğini düşünmen gerekir.
İlgi görmek için veya eğlenmek için bir şey yazmıyorum. Sadece olacak şey bu.

ErenMaiky

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/maikyeren/
Discord
Maiky#6172
yks ye giriyor

bence açtığı konular güzel okuması zevkli ve akıcı

bence hastalığı yaşayan insanların bunun hakkında yorum yapması daha mantıklı ayrıca canerin intihara meyilli değilde biraz can sıkıntısı biraz sosyallik olarak yalnızlık çektiğini düşünüyorum çünkü gerçekten kendine zarar vermek isteyen yada intihar etmek isteyen birisinin burada paylaşım yapacağını düşünmem burayı bi nevi rahatlamak için kullanıyor kendi yorumum bu şekilde başka şeyler vs varsa bilemem bir yakınlığım yok
AYN knk yks. adamın lgs hakkında açtığı konuları hatırlıyorum

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,332
İsim
ismail
intihara eğilimli birinin bu tarz konularda tavsiye vermesi kendi açımdan trajikomik kaçıyor. Arama kısmına intihar yazıp sadece canerin yazdıklarını filtrelediğimizde 5 sayfa konu/mesaj çıkıyor.

Ayrıca Caner her şeye takıntılı olabiliyor, bi ara linux a taktı başak şeylere taktı din hakkında bir sürü konular açtı vs.

linux zamanı komikti gerçekten şey daha komikti ama comnet'e takmıştı bi ara pp'sini firma resmi yapmıştı .d

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Olm niye herkes Caner'e yükleniyor adamın 1 tane yanlışını görmedim ben.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Olm niye herkes Caner'e yükleniyor adamın 1 tane yanlışını görmedim ben.
Niye biliyon mu? Bunu reel olsun sanal olsun. Her ortamda çok farklı biriyim. Çok tabiri caizse anarşistim. Yani kalıpların dışında bir yapım var.
Bu da insanlar da sürtüşmeme sebep oluyor. Tabi bu durumdan şikayetçi değilim. Aksine zevk alıyorum.
İnsanların sana yüklenmesi veya senle kargaşa çıkarması için yanlış olmana gerek yok. Türkiye'de fazlasıyla nüfusu olan medeniyetsiz medeniler ile fikir ayrılığına düş, onlar gibi düşünme. Bu kadarı yeter. ;):cool:

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Niye biliyon mu? Bunu reel olsun sanal olsun. Her ortamda çok farklı biriyim. Çok tabiri caizse anarşistim. Yani kalıpların dışında bir yapım var.
Bu da insanlar da sürtüşmeme sebep oluyor. Tabi bu durumdan şikayetçi değilim. Aksine zevk alıyorum.
İnsanların sana yüklenmesi veya senle kargaşa çıkarması için yanlış olmana gerek yok. Türkiye'de fazlasıyla nüfusu olan medeniyetsiz medeniler ile fikir ayrılığına düş, onlar gibi düşünme. Bu kadarı yeter. ;):cool:
sonra niye canere laf ediyon WLŞQD ŞWEL
Mesaj otomatik birleştirildi:

1686524797238.png

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Din eksenli tavsiyeler yerinde doğrudur.
Bknz: Manevi BDT.

Sadece İslam değil -topluma göre değişir- diğer dinlerde de uygulaması vardır.

Tabi yanlış olan şu. Kişinin manevi terapi olsa bile -manevi terapi psikolojide vardır atayistler bunu bilmese bile- bir uzman yani klinik psikolok yahut bir terapist tarafınca yapılmalıdır.
Din eksenli tavsiyelerin doğru olmadığıni sana bakarak görebiliyoruz hatta yerinde doğru diyerek kendin söyledin. O yerinde doğru dediğin yer ise Türkiye değil

Ateistlere aklınca dalga geçtiğini sanıyorsun arap mohammed in müslosu sen böyle gittiğin sürece iyileşmezsin(yanlış anlarsın diye belirteyim senin iyileşmeni iyi bir hayat yaşamanı canı gönülden isterim. Bu arada ateiste değilim insanların görüşlerine saygı duymadığına kızgınım)

tyler durden aynı ben ya

lgs ye gireceğim diyormu peki konularında aramaya üşendim
öyle bir konu hatırlıyorum ama emin değilim

evet.

Ekler

• resim_2023-06-12_042734362.png
    resim_2023-06-12_042734362.png
    16.8 KB · Hit: 31

marilyn

80+ Silver