Neler Yeni

İç dökme | Eşcinselliğin normal olduğu kabulüyle ilgili ne düşünüyorsunuz?

cerrahh

80+ Bronze
hocam tonlarca video gördüm adamlar lgbt bayrağına yakma patinaj hakaret felan yapıyorlar sonları kötü felan bitmiyor hayatlarına devam
bir tek filistin meselesinde yaptılar ikiyüzlülüğü benim bildiğim şu ana dek
onlarda vardır. sonuçta her yapana ceza kesecek değiller ama kur'an yakmak, lgbt bayrağı yakmaktan daha serbesttir batıda. hiç kimse bir şey yapamaz sana kur'an yakarken hatta korurlar bile seni. lgbt bayrağı yaktığın zaman ya kalabalık olacaksın ya da polis gelir alır götürür. he laf ettiğin eleman batıya gitse insan gözüyle bakmazlar ama farkında değil işte. rahat rahat yaşarım zannediyor oralarda.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,011
İsim
Semih Boran
hocam nüfusu azaltma planı bizim gibiler için iyi değil mi ? ya da başka kötü şeyler yaşanacak azaltmak için
Hayır, değil. Onların nüfus azaltımından kastı, ALLAH ile savaşmak, hayatımızı mahvetmek (karbon kotası zırvalığı vs. ile sokağa çıkmamızı vs. sınırlandıracaklar).
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anlamadım. Amerika Psikiyatri Birliği, Türk Psikiyatri Derneği, DSÖ, benim kendi doktorum ve psikoloğum normal derken bu konuda herkes uzman kesiliverdi.
Niye bu kurumları baz alıyorsun ki? Özellikle dsöyü salla gitsin. yeni Dünya düzeni kurumu ve bu kurum küresel polis kuvveti kuracağını duyurdu diye biliyorum Dünya ekonomik forumunda. Ek olarak 2018'de mi ne sadomasoşizmi vs. hastalık olarak görmekten vazgeçtiler yeni Dünya düzeni için.

Son düzenleme:

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
@Emsal
Konudaki mesajların çoğu yargı bildiren kişiliğimi yargılayan cümlelerden ibaret. Normal bir şekilde ifade edilen mesajlara tepki koymadığımı fark etmemişsiniz sanırım. Yaptığımın sadece ego tatmini olması doğrudur. Ki ego hayatımızı yönlendiren yegane güçlerdendir. Tıpkı sizin de ego tatmini yapmanız gibi. Mesajlarınız kesin yargı bildiren cümleler içeriyor. Artık iş yorumdan çıkıp kendi düşüncelerinizi mutlak doğru kabul etmeye ve ettirmeye döndü. Umarım anlatabildim.

Niye bu kurumları baz alıyorsun ki
Sadece bu kurumları baz almıyorum. Kendimi de baz alıyorum.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,011
İsim
Semih Boran
@Emsal
Konudaki mesajların çoğu yargı bildiren kişiliğimi yargılayan cümlelerden ibaret. Normal bir şekilde ifade edilen mesajlara tepki koymadığımı fark etmemişsiniz sanırım. Yaptığımın sadece ego tatmini olması doğrudur. Ki ego hayatımızı yönlendiren yegane güçlerdendir. Tıpkı sizin de ego tatmini yapmanız gibi. Mesajlarınız kesin yargı bildiren cümleler içeriyor. Artık iş yorumdan çıkıp kendi düşüncelerinizi mutlak doğru kabul etmeye ve ettirmeye döndü. Umarım anlatabildim.

Sadece bu kurumları baz almıyorum. Kendimi de baz alıyorum.
dsö baz alınacak bir kurum değil.

.RBO.

80+ Silver
Hayır, değil. Onların nüfus azaltımından kastı, ALLAH'a savaşmak, hayatımızı mahvetmek (karbon kotası zırvalığı vs. ile sokağa çıkmamızı vs. sınırlandıracaklar).

Niye bu kurumları baz alıyorsun ki? Özellikle dsöyü salla gitsin. yeni Dünya düzeni kurumu ve bu kurum küresel polis kuvveti kuracağını duyurdu diye biliyorum Dünya ekonomik forumunda. Ek olarak 2018'de mi ne sadomasoşizmi vs. hastalık olarak görmekten vazgeçtiler yeni Dünya düzeni için.
Dünya da düzmü ?

Emsal

80+ Silver
Eğer ki çocuğum kardeşim bir fayda görecek diye ego tatmininden vazgeçemiyorsam freudda yerin dibine batsın dsö de kendim de serbest alan da süper ego da,psikolog vazgeçemiyorsa inşaallah o da aynı durumla karşılaşmaz ne diyim
bu da benim kesin yargım olsun

ayrıca iki fişin birbirine giremeyeceği gibi göz önündeki bedihiyat meselelerinde şüphe eden ve kesin yargı bildiremeyen kim varsa imkan-ı vehmine şaşırsın bana şaşıracağına

Son düzenleme:

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Psikiyatristten çıktım. Farklı birine gittim. Bu doktor da "Ben sana noktayı koyayım. Bu içgüdüsel bir şey. Gayet normal." dedi.

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,011
İsim
Semih Boran
Psikiyatristten çıktım. Farklı birine gittim. Bu doktor da "Ben sana noktayı koyayım. Bu içgüdüsel bir şey. Gayet normal." dedi.
O kafada biriyse derhal doktorluktan el çektirilmeli. Önce uyarılmalı. Devam ederse görevden uzaklaştırılmalı.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,434
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
O kafada biriyse derhal doktorluktan el çektirilmeli. Önce uyarılmalı. Devam ederse görevden uzaklaştırılmalı.
Sen evde 31 çekerken adam orda tıp okuyup uzmanlık yapmış net bi şey olmadan niye yargılıyorsun ki?

Bak o kadar ters ki şu forumun ağır şeriatçı kitlesi. Caner haksız olsa bile sizin saçma düşüncelerinizden dolayı otomatikman insanlar gri caneri desteklemek durumuna düşüyor.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,463
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,011
İsim
Semih Boran
Vay anasını konunun ilk açıldığı gün bakmıştım en son şimdi işi cinsellik ve alimünyüm cıvaya kadar getirmişsiniz.
Bebeklik aşılarının birinde ya da birden fazlasında civa da mevcut. Alüminyum ise yemek konulan alüminyum kaselerde sık yemek zarar veriyor.

Emsal

80+ Silver
Sen evde 31 çekerken adam orda tıp okuyup uzmanlık yapmış net bi şey olmadan niye yargılıyorsun ki?

Bak o kadar ters ki şu forumun ağır şeriatçı kitlesi. Caner haksız olsa bile sizin saçma düşüncelerinizden dolayı otomatikman insanlar gri caneri desteklemek durumuna düşüyor.
Efi Shell kardeşim kimseye saygısızlık yapmadan inandığı şeyleri yazıyor , kimseyi incitmeye çalıştığına dair bir şey hissedilmiyor mesajlarından ,
doğru ya da yanlış olabilir ama önüne gelen çocuğa hakaret ediyor bana kalırsa mesajları dikkatle okuyanlar
efi Shell kardeşin en fazla inandığı şeylerin yanlış olduğunu düşünür ama biraz şefkat ve vicdan sahibi ise asıl ona hakaret ve ithamlarla cevap verenlerin ne kadar karaktersizlik gösterdiğini anlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,699
Üyeler
140,686
Son üye
Cemoko
Top Bottom