Neler Yeni

Lütfen yargılamayın sadece içimde tutmak iyi gelmiyor artık

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Küçüklüğümden beri çok küçüklüğümden beri erkeklere karşı ilgi besliyorum. Bunu burada açmak ne kadar doğru bilmiyorum ama cinsel yönelimim konusunda artık emin gibiyim. Kızlar hiç ilgimi çekmedi. Yani romantik anlamda ilgimi çekiyorlar (%1 falandır o da) ama her şeyimle erkeklere karşı çekim hissediyorum. Dikkatli okuyun. Bunu ben seçmedim. Çok dindar bir şekilde yetiştirildim. Kur'an-ı Kerim'i 4.sınıfta öğrenip tecvide 5.sınıfta direkt başlamış ve İslam felsesini zamanında biraz araştırmış birisiyim. Yani İslam'a bağlıyım. Yine söylüyorum bunu ben seçmedim. Yani evet sırf keyif için eşcinsel aktivitelerde bulunanlar var ahiret yokmuş gibi davrananlar var ama bazı eşcinseller ve ben öyle değilim.

Neyse konuma döneyim. Araştırmasını yaptım. Son olarak kendi psikiyatristimle konuştum. Sonuç şu:
Eşcinsellik normaldir. Hastalık değildir. Tedavi edilemez. Bilim dışı olan tedavi yöntemlerinden "Dönüşüm Terapisi" yapılan eşcinsellerde kimlik karmaşası, ağır depresyon, ileri seviye anksiyete ve intihar ile ölüm vakaları görülüyor.

Kendi psikiyatristimin dediği şey:
"Freud'un dediği şey çürütüldü. Evet uyan vakalar var ama çok az. Sadece kendini sev ve yaşa."

*Not: Freud'un dediği şey dediği şey şu: Freud 0-6 yaş arasındaki psikolojik gelişimini sağlıklı tamamlayamamış çocuklarda eşcinselliğin görülebildiğini söylemişti. Ama psikiyatristim onun çürütüldüğünü ve psikiyatristler olarak kabul etmediklerini belirtti.

Benim hissettiklerim:
Uzun zamandır depresyondayım. 6 yıldır. Sağlıklı bir hayatım yok. Bunun yanında kendi içimde çok savaş veriyorum kimlik karmaşası. Ek olarak erkeklerden hoşlandığım için dışlanacağım ve nefret edileceğim korkusu da vardı. Uzun zamandır yaşıyorum. 1 hafta önce yine kendimi yok etmeyi düşündüm. Sadece düşündüm ama sonra vazgeçtim. İslam'da eşcinsellik lanetli olarak görülüyor. Ama ben kızlardan gram hoşlanmıyorum ve bunun yanında hormon tedavisi, dönüşüm terapisi gibi zarar veren şeyler de istemiyorum. Eşcinsellik tedavi edilebilen bir şey değil. Eşcinsellik üstüne anksiyete varsa anksiyete tedavi edilebilir. Ama o anksiyete başka. Benimki başka. Kafam çok karışık.
Artı Lut kavmindeki sapkınların kadın eşleri vardı. Onlar kadın eşleri olmasına rağmen erkeklerle birlikteydi. Önüne gelenle ilişki yaşıyorlardı.

Son düzenleme:

The Batman

80+ Silver

Histrionik Kişilik Bozukluğu Nedir? Nedenleri, Belirtileri ve Tedavisi​

Bulunduğu tüm ortamlarda ilgiyi üzerinde tutmak isteyen ve bunun için abartılı davranışlarda bulunmaktan çekinmeyen insanlarda histrionik kişilik bozukluğu olabilir. Peki, histrionik kişilik bozukluğu nedir, belirtileri ve nedenleri nelerdir? Histerik kişilik bozukluğu tedavisi nasıl yapılır?

Histrionik Kişilik Bozukluğu Belirtileri​

Histerik kişilik bozukluğu olan hastaların sosyalleşme yetenekleri bir hayli güçlüdür. Ama bu gücü genellikle insanları manipüle edebilmek adına kullanmaktadırlar. Böylece hep ilginin üzerilerinde olacağını düşünürler. Genel belirtiler şöyledir:

• Benmerkezcidirler
  • Empati yapmakta zorlanırlar
  • Bulundukları ortamlarda ilginin kendilerinde olmasını isterler
  • İnsanlardan onay alma çabası gösterirler
  • Uygun bulunmayacak seviyede kışkırtıcı ve baştan çıkarıcı görünüş ve hareketlerde bulunabilirler
  • Duyguları çok çabuk değişim gösterir.
  • Dış görünüşlerine düşkündürler
  • Aşk ve arkadaşlık ilişkilerini devam ettirmekte problemler yaşarlar
  • İnsanların dikkatini çekmek için intihar bile edebilirler

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Histrionik Kişilik Bozukluğu Nedir? Nedenleri, Belirtileri ve Tedavisi​

Bulunduğu tüm ortamlarda ilgiyi üzerinde tutmak isteyen ve bunun için abartılı davranışlarda bulunmaktan çekinmeyen insanlarda histrionik kişilik bozukluğu olabilir. Peki, histrionik kişilik bozukluğu nedir, belirtileri ve nedenleri nelerdir? Histerik kişilik bozukluğu tedavisi nasıl yapılır?

Histrionik Kişilik Bozukluğu Belirtileri​

Histerik kişilik bozukluğu olan hastaların sosyalleşme yetenekleri bir hayli güçlüdür. Ama bu gücü genellikle insanları manipüle edebilmek adına kullanmaktadırlar. Böylece hep ilginin üzerilerinde olacağını düşünürler. Genel belirtiler şöyledir:

• Benmerkezcidirler
  • Empati yapmakta zorlanırlar
  • Bulundukları ortamlarda ilginin kendilerinde olmasını isterler
  • İnsanlardan onay alma çabası gösterirler
  • Uygun bulunmayacak seviyede kışkırtıcı ve baştan çıkarıcı görünüş ve hareketlerde bulunabilirler
  • Duyguları çok çabuk değişim gösterir.
  • Dış görünüşlerine düşkündürler
  • Aşk ve arkadaşlık ilişkilerini devam ettirmekte problemler yaşarlar
  • İnsanların dikkatini çekmek için intihar bile edebilirler
İlgi çekme ile ilgili psikolojik hastalıklar. Eveeet. Arat. Göster bakalım Google amca.. Kopyala yapıştır. Mesajı göndeer.
Bugün de doyduk.

_Zaur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,223
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
İlgi çekme ile ilgili psikolojik hastalıklar. Eveeet. Arat. Göster bakalım Google amca.. Kopyala yapıştır. Mesajı göndeer.
Bugün de doyduk.
Şu feminal erkekler varya malum sitelerde. Kızlardan bile güzelller Lan :D
Ara ara bakmadım değil hatta artık kızları beğenmiyom be o kadar güzeller :ROFLMAO: :peped: :love:

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Caner erdogan gibisin yani sürekli kendinle çelişiyorsun eski mesajların da gay değilim homofibiğim yazıyordun.

Eski mesajına ithafen yazıyorum eşcinsellik sümerlerde bile vardı yani lut kavminden önce eşcinsellik yok demen saçmadır.

neptün yüksel

80+ Bronze
Artı Lut kavmindeki sapkınların kadın eşleri vardı. Onlar kadın eşleri olmasına rağmen erkeklerle birlikteydi. Önüne gelenle ilişki yaşıyorlardı.
Kanki Lut kavmindekler sapıktı, zina peşinde koşuyorlardı erkekler üzerine.
Sen sapık değilsin ki.

Allah herkesi farklı sınar. Sana tavsiyem sonradan pişman olacağın şeyler yapma. İyi düşün taşın. Bugün normal kadınla zina etsende, erkekle de zina etsen yolun sonu dışkı çukuru.

Ayrıca bazen kafanda da büyütebilirsin bunu. Örneğin bazı adamlar bir koruyucu, iyi arkadaş figürü gibi benimser insan hayatında. Bu çekicilikten ziyade samimi gelmesidir aslında. Sen takıntı etmişte olabilirsin zaman içinde.

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Caner erdogan gibisin yani sürekli kendinle çelişiyorsun eski mesajların da gay değilim homofibiğim yazıyordun.

Eski mesajına ithafen yazıyorum eşcinsellik sümerlerde bile vardı yani lut kavminden önce eşcinsellik yok demen saçmadır.
Caner bu arada bu islami kafadan kurtulmadığın sürece psikolojik sıkıntılarından kurtulamazsın.

En İyi Cevap
1

neptün yüksel

80+ Bronze
Caner bu arada bu islami kafadan kurtulmadığın sürece psikolojik sıkıntılarından kurtulamazsın.
Bugün sigarayı bıraktırmak üzere bilim adamları, uzmanlar, anketörler, devletler bir araya geliyor. Yine de bıraktıramıyorlar insanlara, he he. Her yıl kötü bağımlıklıkları olan insan sayısı çok artıyor.

Hadi islami kafayı bırak caner :D. Sanki başka bir şeyin faydası olacak gibi bırak :D.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu feminal erkekler varya malum sitelerde. Kızlardan bile güzelller Lan :D
Ara ara bakmadım değil hatta artık kızları beğenmiyom be o kadar güzeller :ROFLMAO: :peped: :love:
Zaur gardaş gün be gün korkutuyon beni.

Son düzenleme:

_Zaur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,223
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Bugün sigarayı bıraktırmak üzere bilim adamları, uzmanlar, anketörler, devletler bir araya geliyor. Yine de bıraktıramıyorlar insanlara, he he. Her yıl kötü bağımlıklıkları olan insan sayısı çok artıyor.

Hadi islami kafayı bırak caner :D. Sanki başka bir şeyin faydası olacak gibi bırak :D.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaur gardaş gün be gün korkutuyon beni.
Adres ver geleyim, duvarlara çarpılalım, yerlerde sürünelim, yatağı gıcırdatalım, komşuları kıskandıralım sesimizle
🤭 hı hıhı hıhı

neptün yüksel

80+ Bronze
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Adres ver geleyim, duvarlara çarpılalım, yerlerde sürünelim, yatağı gıcırdatalım, komşuları kıskandıralım sesimizle
🤭 hı hıhı hıhı
Hacı ben bildiğin erkeklerdenim. Öyle şeyleri kadınlarla yaparım, o da evlenirsem yaparım.

Git lan педик.

No zina, more life.

Hacı ben birde hetero-sapyosexualim, he he.

Top Bottom