Neler Yeni

Baba - banka - DEHB/Depresyon üçgeni: Ben ne yapacağım?

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Çalışamıyorum işte. Depresif birine dönüşüyorum bir anda.
Üstelik ilk 11K ya girmem lazım. Bunun için de şimdiden çalışmam lazım ama hem iş hem ders olmaz. YKS ye de tam verimli çalışamıyorum. Uykululuk problemim var. Nöroloji bunun için de EEG istedi. Ama bir şekilde çabalıyorum.
İşte kredi kartı borcu beni bitirecek diye korkuyorum.
Sevebileceğin bir işte çalış o zaman. Ya da yaptığın işi sevmeye çalış. Başka şansın yok. Hem iş hem ders ağır gelirse part time bir iş bulmaya çalış. O şekilde yürür diye düşünüyorum ki bir şekilde yürütmen şart zaten. Kredi kartı borcunu erteletebiliyorsan ertelet, olmuyorsa borcu kapatmak için illa ki çalışman şart.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Emre Yılmaz
Anlayacağınız üzere babam sürekli her fırsatta eleştiriyor, negatiflik sergiliyor. Her fırsatta ama her fırsatta.
Acaba bizde mi sorun var niye caner konu açınca insanlar tepki gösteriyor diyordum ailen bile düzgün davranmıyor sana :( üzüldüm adına

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Sevebileceğin bir işte çalış o zaman. Ya da yaptığın işi sevmeye çalış. Başka şansın yok. Hem iş hem ders ağır gelirse part time bir iş bulmaya çalış. O şekilde yürür diye düşünüyorum ki bir şekilde yürütmen şart zaten. Kredi kartı borcunu erteletebiliyorsan ertelet, olmuyorsa borcu kapatmak için illa ki çalışman şart.
Ya part time iş + ders modeliyle olacak iş değil işte onun derdindeyim. Tıp biraz nankördür. Ona bakmak lazım sadece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acaba bizde mi sorun var niye caner konu açınca insanlar tepki gösteriyor diyordum ailen bile düzgün davranmıyor sana :( üzüldüm adına
Üzülmene gerek yok. Sizde sorun var evet o konuda haklısın.

Top Bottom