Arama sonuçları: *

1. 1dodooo

Reçetesiz Satılan Antidepresan

Eczacılık okuyorum aslında eczacıya kalmış bir şey değil. Söylediğin ilaçlar reçeteli ilaçlar, bu ilaçları verebilmesinin 2 yolu var. 1. Elinde bir hastaya verecek kadar ilacı olmadığında eczacılar depodan sipariş edeceğini ve kendisinin hastaya 1 ilaç borçlu olduğunu sonradan gelip almasını...
  2. 1dodooo

Ben sadece 3-4 gün lustral kullandım. Beni bayılttı resmen, sinir sorunum var diye gitmiştim. Günün 3/4 ünü uyuyordum. Sorunlarını çözmüyor o ilaçlar sadece uyutuyor.
  3. 1dodooo

Prozac, lustral reçetesiz satılmıyor. Bu ilaçları eczanelerde "korona" döneminde reçetesiz verdiler, çünkü reçete yazdırmaya ya da rapor almaya gidilmesi tehlikeliydi. Bu dönemde de sadece bu ilaçlarda sıkıntı çıkaran hastalara "genellikle" verildi. Reçetesiz verilmez bu ilaçlar. (Verilmemesi...
  4. 1dodooo

Sivilcelerime çözüm bulamadım.

Cildiye'ye gözükmelisin. 1643680289 Doğal yağlarla tedavi etmek istiyorsan; 150ml papatya suyu 2ml limon uçucu yağı 2ml misk adaçayı uçucu yağı 2ml ardıç uçucu yağı 2ml palmarosa uçucu yağı Sprey şeklinde yapıp kullanabilirsin. (Aromaterapi yapan bir eczaneden direkt olarak akne için akne...
  5. 1dodooo

(ÖNERİ)Deneyimlerimle Saç Sıklaştırma ve Uzatma Nasıl Olmalıdır? (Cruelty-Free)

Artık sadece cruelty-free kullanıyorum. Teşekkür ederim.
  6. 1dodooo

Grip Salgını mı Var?

Evet son dönemlerde arttı, salgın denebilir. Ama corona olup olmadığını bilemezsin test yaptırmakta fayda var.
  7. 1dodooo

Kafamı çarptım yardım edin

Yorum kasma konusu... 1630102165 arkadaşlar domates keserken elimi kestim ne yapmalıyım?
  8. 1dodooo

Coronayım Parol İçmeli miyim?

parol ve türevi tansiyon ilaçları????? Parol dediğimiz ilaç ağrı kesicidir, neyin deneyimi bu pardon sorması ayıp?
  9. 1dodooo

20 liralık ilaçlar etkili de 7 liralık ilaçlar etkili mi? Dediğin gibi "bilinçsizce" tüketilen ilaçlardan bahsediyoruz, sadece böbreği de tüketmiyor aynı zamanda ilaç emiliminde karaciğer de rol oynar karaciğerde de sorun yaşayabilirsiniz. Bu içtiğiniz ilacın nereden "daha çok" emildiğine bağlı...
  10. 1dodooo

Lütfen makale atar mısınız? İlaçların fazla, gereksiz ve bilinçsiz kullanılmasında sorun yaşarsınız. Şuanki yaşlılar ilaçların bağımlısı çünkü içmeleri gerekiyor, zaten insan ömrünün eskiye nazaran daha fazla olmasının sebebi ise bilimin gelişip bunları size sunabilmesi. Lütfen bilimsel...
  11. 1dodooo

Abi burada kime güvenerek Parol içip içmeyeceksin? Doktor'un ne dediyse onu uygula.
  12. 1dodooo

Diş teli çeneyi düzeltir mi?

4 sene civarı kullanan biri olarak, evet düzeltiyor. Bakımlarını iyi yaparsan mükemmel bir noktaya ulaşırsın. Ben tam yapmadım küçük bir yamukluk var ama elimle kontrol ettiğimde ancak anlayabiliyorum dışarıdan gözüken bir şey değil. Bu da benim düzgün bakmamam ile alakalıydı. Düzgün bakarsan...
  13. 1dodooo

Elime Paslı Maket Bıçağı Battı Tetanoz Olmam Gerekir mi?

Doktor'a görünmekte fayda var.
  14. 1dodooo

Anksiyete bozukluğu ve obsesif kompulsif bozukluğum var.

Bence olayı zorlamanın anlamı yok, başlık bir yazının adıdır ve yazıyı adlandırır. "Sistemimi ne kadara satmalıyım?" diye başlık atan birine başlığında neden sistemin yok diyor musun?
  15. 1dodooo

Çoğu doktor böyle demiyor. Ah ah... Genelde hocalar diyor onu. 1623168273 Profesyonel destek almaktan çekinmeyin, herkesin bir takım sıkıntıları var ve çok kişi psikiyatriye gidip ilaç kullanıyor. 1623168402 "Bununla nasıl başa çıkarım?" diye eklemiş.
  16. 1dodooo

Bir psikiyatristten randevu al. Tedaviye başla eğer gerçekten çok sıkıntı bir hale geldiyse.
  17. 1dodooo

Diş Teli Takanlardan Yardım İstiyorum

1- Her ay kontrole gidişimde teller sıkılaştırılacak mı? Evet sıkılaştırılacak. 2-3 gün boyunca dürüm falan gömemeyeceksin. Isırmakta zorluk çekeceksin. 2- Sıkılaştırma ve diş teli takılmasından sonra dişlerinde ve çenesinde ağrı yaşayan çok kişi varmış bu neye bağlı? Sıkılaştırılınca dişler...
  18. 1dodooo

2 Ayda 10 Kilo Zayıflayabilir miyim?

Haftada %1 kilo vermek sağlıklı olandır. Sağlıklı ve sürdürebilir bir diyet yap. Hızlı kilo verip alma, bel çevrende çok fazla çatlakla karşılaşabilirsin. Hızlı kilo verme, aynı zamanda alma ve bu ikisini aynı anda yapma. Haftada %1 kilo vermek en sağlıklı olanıdır. Vücuttaki su oranına göre...
  19. 1dodooo

(ÖNERİ)Deneyimlerimle Saç Sıklaştırma ve Uzatma Nasıl Olmalıdır? (Cruelty-Free)

Öncelikle arkadaşlar listemde sadece Cruelty-Free ürünleri bulunduracağım yani hayvanlar üzerinde deney yapan firmaları listeme eklemeyeceğim. Bunun sebebi bir eczacılık okuyan birisi olarak hayvanlar üzerinde ilaç deneyleri yapıldığını zaten biliyorum fakat bunun etik kuralları vardır. En az...
  20. 1dodooo

Aşı yaptıran tanıdığınız var mı?

Ve birkaç doz alımı gerektirebiliyor.
Top Bottom