Arama sonuçları: *

1. Berk Atmaca

Creative Cloud orijinal ile Crack ARASINDAKİ FARKLAR NELER?

Bu işlerden 1000tl kazanmıyorsan minimum alman saçma ki ben aylık 2-3k alıyorum daha yeni satın aldım. Artısı büyük.
  2. Berk Atmaca

-çözüldü- Video edit işinde ücretlendirme neye göre yapılmalı

knka video edit işi tasarım işinden daha az kazandırıyor birde daha uğraştırıcı ben dip fiyatları yazdım senin için. hani ciddi para kazanmak için rap klipleri montajlarsın ya da kinetik tipogafi yaparsın. tek video 3-5k dan fena gider. yoksa diğer işler az kazandırıyor
  3. Berk Atmaca

değişir hocam küçük sayfalar hiç yaklaşmıyor büyük sayfalar da düzene oturttuğu için şansın az oluyor denk gelirse 250-300 oda çok nadir. bence kurgu montaj yap uzun videolar cut/add falan basitçe yapıp 100tl kazanabilirsin. yani ayda 1 reels yapmak yerine günde 1 kere cut add yapsan aylık 5-6k...
  4. Berk Atmaca

reelsler o kadara gitmiyor knkam daha düşük çekmeni tavsiye ederim. freelance sitelerinden ilan açıyorsan yapma çok iş gelmiyor oraya haberin olsunç hani şey hayalin olmasın 2 günde 1 reels yapsam 400tl den 10 günde 2k para temmmizzzzz çok zor :d instagram sayfalarına DM at işte ben böyle reels...
  5. Berk Atmaca

Knka tamamen üşengeçlik seviyemle alakalı. Şöyle izah edeyim uzun sürecekse fiyatı yüksek çekiyorum. Zor ama kısa sürede halledebilirsem fiyat daha az olur genellikle. Daha çok youtube oyun videoları geliyordu bana işte adam 40dk oyun oynamış 15-20dk'ya düşürmem gerekiyor işte ne biliyim ek...
  6. Berk Atmaca

Yaptığın işlere ne zaman başladığınla ilgili. Mesela ilk işinse kimse sana yüklü miktar para vermez. İlk işin her zaman piyasa altında olmalı yoksa iş alamazsın. İş aldıkça bilinirlik ya da gösterebileceğin şeyler arttığı için daha fazla güven verirsin bu fiyata yansır. Ben ilk 20tl ye edit...
  7. Berk Atmaca

Youtube Vi̇deosu Nasil Olmuş?

Her cut add kısmında geçiş efekti yerine zoom in zoom out tarzında videoları düzenle ve konu veya paragraf bitiminde geçiş efekti at. Böyle her cümle sonuna geçiş efekti attığın vakit video dinamiği olmuyor ve seyir zevki düşüyor buda izlenmeye etki ediyor. Genel kalite ses efekleri vs yerinde.
  8. Berk Atmaca

Yaptığım manipülasyon&animasyon çalışması.

Fiverr'de ilanın yoksa kesinlikle ilan aç. Sana aylık minimum net 300-500 dolar arası kazanç sağlar.
  9. Berk Atmaca

Adobe Premier Pro Hakkında Bilgisi Olan Arkadaşlar Bakabilir mi?

Tamam o halde problem çıkmaz. Karmaşık effectler varsa işte premier composer gibi eklentiler kullanıyorsan problem çıkabilme olasılığı yüksek. Premier Proda çalışır mı bilmem ama şu yolu izlersen projen açısından daha faydalı bir kaydetme olur. File > Dependencies > Collect File. Çıkan menüde...
  10. Berk Atmaca

Adobe Premier Pro Hakkında Bilgisi Olan Arkadaşlar Bakabilir mi?

Sürüm aynı olmalı. Premier Pro projesinin içinde kullandığın elementler ve yolları aynı olmalı. Kısaca çalışır ama %100 doğru çalışması senin elinde. Tüm elementlerin diskte bulunması lazım
  11. Berk Atmaca

Vegas pro pluginleri nasıl yüklenir

vegas kullanıp öğrenmeye vakit harcama. after effects kullan. özelden yazarsan after effects + media encoder + sapphire plugin linki atarım sana
  12. Berk Atmaca

Brezilya hakkında tasarım fikirlerine ihtiyacım var.

Dostlar selam. Bir işle uğraşıyorum ve hayatımdaki en zor olabilecek fikir geldi. Olay şu spotify için fotoğraf hazırlamam gerekiyor ve adamın istekleri şu yönde. Yazı pek önemli değil arka planda nelerin bulunması gerektiğine karar vermek epey zor. Sizden istediğim Brezilya denilince aklınızda...
  13. Berk Atmaca

Adobe Premiere Pro video yarım ekran

5 yazan kısmı 2 yapın. programa daha çok ram gelsin. birkaç ayar daha var ama oyun oynadığım için yazamıyorum 1663545003 şu video işinize yarayabilir içeriğinden bi haberim
  14. Berk Atmaca

nasıl yok :D? mavinin bi altı. memory
  15. Berk Atmaca

Edit>preferences>memory kısmına girin. Orda reserved for other app tarzı bişi var. Onu azaltın. Programa ram gelsin.
  16. Berk Atmaca

Exportta sorun çıkmaz. Sistem özelliklerin neler?
  17. Berk Atmaca

Kırmızı yani orası yoğun işlem gücü gerektiriyor demek. Donuyorsa ful yazan kısmı 1/2 ya da 1/4'e çekin
  18. Berk Atmaca

video ile açtığın sekans ölçüleri eşleşmiyor. Effects control panelinden ayarlayabilirsin. Scale position vb
  19. Berk Atmaca

3 kişiye banner hediye

Katıldım Aykırı bir tarz olsun gerisi önemli değil
  20. Berk Atmaca

Logo tasarımım nasıl olmuş sizce ?

3d'yi kapatıp öyle mockupla
Top Bottom