Arama sonuçları: *

1. ChainLee

Mikrofondaki bu ses neden oluyor

Herkese merhaba, arkadaşlar sistemimde BM-800 mikrofon ve Phantom Power var last voice marka ama default ayarlarda bu ses geliyor sürekli ne yaptıysam çözemedim Phantom Power kasaya değil şu an adaptör ile kullanıyorum. Sorun nedir acaba...
  2. ChainLee

Mikrofonum bozuk mu?

Arkadaşlar elimde 1 adet Rampage Miracle X3 ve bir adet Gamepower Medusa kulaklık var ve fark ettimki iki kulaklığın mikrofonuda garip bir şekilde arka plan buğultu sesi veriyor nasıl çözebileceğimi bilmiyorum ses denetim yerinde hoparlorün gelişmiş kısmı var ama mikrofonun yok anlayamadım bir...
  3. ChainLee

Yeni Ekran Kartı Aldım Ancak Görüntü Gelmiyor

hocam kullandığın çevirici nasıl uzun kablolumu yoksa direk küçük bir şey mi iki tür oluyor bende rx 580 den alamadım aktif çevirici lazım oluyodu
  4. ChainLee

Yeni Ekran Kartı Aldım Ancak Görüntü Gelmiyor

hocam fanlar felan döüyo klavye fare felançalışıyor değilmi hocam sorunu ekran kartına reballing yaparak çözebiliyorsunuz diye hatırlıyorum onun dışında ram slotuna felan bakın rami diğer slota takmayı deneyin kartın sarı kısımlarını ramin sarı kısımlarını silgi ile temizleyin bunlar sorunu...
  5. ChainLee

3 gündür oynlarda mavi ekran alıyorum

@Vesemir hocam çözdüm olayı sorun kablodaymış herhalde ben sabah gpu saat hızını radeon ayarlarından düşürmüştüm -%25 de idi içime bi merak indi bende -%50 ye ldım bide furmark açtım denedim sonra -%40 a aldım furmark çalıştırdım çıt çıt diye ses geliyo kasadan sonra -%30 a alıyım dedim...
  6. ChainLee

hocam sorun for honor oyununda tekrar etti geçen seferlerde mavi ekran vermiyordu ama bu sabah tekrar açtım oyunu iki kez denedim ekran kartı devre dışı kalmadı ama sistemde siyah ekran olup mavi ekrana girdi ve sistem kendini yeniden başlattı...
  7. ChainLee

hocam bu -25 bende bi şüphe uyandırdı bende bi en iyi sürümlere felan baktım 2020 senesindeki 20.9.1 sürümünü önerenler çok olmuştu bende bi indiyim kurayım dedim ddu ile sildim yükledim biraz önce ana menüde gitmedi oyundayım şuanlık bir sorun yardımlarınız çok oldu hocam teşekkür ederim...
  8. ChainLee

hocam macunu felan sürdüm işlemciye ekran kartına güzel bi şekilde sonra bu radeon ayarlarından maks frekans -25 e aldım ve düzgün çalışıyor ama bu neden böyle olmuştur biliyormusunuz driver sorunumu yoksa karttamı sıkıntı var driver sorunu ise tek tek deneyimmi en uygun olanı
  9. ChainLee

Ama formattan sonra 3 kez oyuna girmeye çalıştım siyah ekrana giriyor ve pc yi yeniden açtığımda ekran kartı kendini devre dışı bırakıyor
  10. ChainLee

Arkadaşlar 3 gün önce Sapphire TriXX adlı programdan fan kontrol için indirdim ve fan testi yaptım o günden sonra For Honor oyunuda ekran kartı crash yedi ve bir mavi ekran aldım daha sonrasında bu olay 1 kez daha oldu ve şimdi CS oynarken bir anda mavi ekran yedim minidump dosyaları linki...
  11. ChainLee

rx 580 driver sorunu. Çift monitör sorunu

aynen hocam 1 1080 2 1440x900p şuan o yüzden olabilir mi acaba abimde rx 570 var şuan bide onun ekran kartı ile deneyim belki sorun gerçekten çeviricidedir veya ekran kartındadır bilemiyorum valla monitörü kaldırmak üzereyim çözemedim bir türlü
  12. ChainLee

rx 580 driver sorunu. Çift monitör sorunu

hocam acaba sorunu çözebilidiniz mi bende yaşamaktayım bu problemi
  13. ChainLee

2 kez mavi ekran aldım

hd tune dan yaptın sıkıntı çıkarmadı ve dün gece indirmeye bırakınca şöyle bir hata aldım hocam https://drive.google.com/file/d/1VW7h9SjLCvOCe--Oshr2Kj5LVecr5zVP/view?usp=sharing birde windows da 727 mb lık memory dmp dosyası var hocam...
  14. ChainLee

2 kez mavi ekran aldım

Hocam Windows'u daha sabah kurdum kendi sitesinden ISO indirdim anahtarı falan girmedim daha orijinal Windows ama bu dediklerinizi zaten 2 kere falan yapmadık mı sorun çözülmüyor hocam ya direk bir donanımda falan olabilir mi elimde 1 adet kendi bilgisayarımda kullandığım WD Blue 1 TB'lık HDD...
  15. ChainLee

2 kez mavi ekran aldım

hocam bios güncel sürümde diye biliyorum ben minidump dosyalarında bir şey çıkarabilirmisiniz
  16. ChainLee

2 kez mavi ekran aldım

hocam bu sabah uefı temiz kurulum yaptım şuan 20h2 sürümü kullanıyorum ve bütün güncelleştirmeleri aldım yükledim yalnız 2 adet mavi ekran hatası aldım yine dump dosyalarını atayım size sorun hdd kaynaklı galiba değişmesi lazım sanırım...
  17. ChainLee

2 kez mavi ekran aldım

hocam yaptım herşeyi eksiksiz ama yine bir mavi ekran sorunu aldım biraz önce sorun galiba kesin olarak ram de
  18. ChainLee

2 kez mavi ekran aldım

tamamdır işlemci soğutucusnunu biraz sıkmıştım aynen onu biraz sıktım 1 onu gevşetiyim bide o rogue company i tamamen silip geri yüklesem bu easy anti cheat sorunu düzelirmi bro bide hdd den kaynaklı bir sorun varmı dediğim gibi sata kablolarını düzelteyimmi 2 hdd var ma birinde sata kablosu yok...
  19. ChainLee

2 kez mavi ekran aldım

ddu ile ekran kartı ve ses sürücüleini kaldırmıştım 3 gün önce ekran kartı beta sürümünde idi ben önerilen sürüme geçtim ses sürücüsünü ise güncel olanı kurdum dün sabah ise memtest86 yaptım yakşalık 2 saat 37 dk a sürdü ama bir hata öıkmadı easy anti cheat ise rogue company oyununu oynyorum ve...
Top Bottom