Neler Yeni

Yeni Ekran Kartı Aldım Ancak Görüntü Gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Ç
Amd radeon hd 4890 dan dx11 i bulunduğu için 5770 e geçtim ve ekrana görüntü gelmiyor no signal car ekran kartının fanı dönüyor ve kartta sorun yok anakartımda onboard yok b450 m napabilirim beyler acil yardım bekliyorum

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
istersen sabah konuyu yükselt

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Amd radeon hd 4890 dan dx11 i bulunduğu için 5770 e geçtim ve ekrana görüntü gelmiyor no signal car ekran kartının fanı dönüyor ve kartta sorun yok anakartımda onboard yok b450 m napabilirim beyler acil yardım bekliyorum
anakartın biosu güncel değilse bios güncelle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Ç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Beyler hdmi ile televizyona bağladim açildi bilgisayar mönitörüm eski kare bir mönitör vga ile bağlanti kurabiliyorum sadece ekran kartindada vga olmadigindan ötürü hdmi dönüstürcüsü kullaniyorum şimdi ben mönitörde açabilmek için ne yapabilirim

ChainLee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Furkan Ayan
hocam fanlar felan döüyo klavye fare felançalışıyor değilmi hocam sorunu ekran kartına reballing yaparak çözebiliyorsunuz diye hatırlıyorum onun dışında ram slotuna felan bakın rami diğer slota takmayı deneyin kartın sarı kısımlarını ramin sarı kısımlarını silgi ile temizleyin bunlar sorunu çözüyordu heralde ben öyle hatırlıyom hocam umarım düzelir hocam

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Furkan Güven
monitör değiştirmen gerekiyor galiba

ChainLee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Furkan Ayan
Beyler hdmi ile televizyona bağladim açildi bilgisayar mönitörüm eski kare bir mönitör vga ile bağlanti kurabiliyorum sadece ekran kartindada vga olmadigindan ötürü hdmi dönüstürcüsü kullaniyorum şimdi ben mönitörde açabilmek için ne yapabilirim
hocam kullandığın çevirici nasıl uzun kablolumu yoksa direk küçük bir şey mi iki tür oluyor bende rx 580 den alamadım aktif çevirici lazım oluyodu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Ç
hocam fanlar felan döüyo klavye fare felançalışıyor değilmi hocam sorunu ekran kartına reballing yaparak çözebiliyorsunuz diye hatırlıyorum onun dışında ram slotuna felan bakın rami diğer slota takmayı deneyin kartın sarı kısımlarını ramin sarı kısımlarını silgi ile temizleyin bunlar sorunu çözüyordu heralde ben öyle hatırlıyom hocam umarım düzelir hoc
hocam kullandığın çevirici nasıl uzun kablolumu yoksa direk küçük bir şey mi iki tür oluyor bende rx 580 den alamadım aktif çevirici lazım oluyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablolu dönüştücü kablo 10 cm uzunluğunda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,018
Üyeler
145,301
Son üye
Emre YİĞİT
Top Bottom