Arama sonuçları: *

1. Eld037

Yardım Anakart'a Göre Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Anakartınıza çift jaklı herhangi bir kulaklık uyacaktır. En alttakine mikrofon jakını en üsttekine de kulaklık jakını takarsanız çalışır. Tek jaklı kulaklıkları çift jaka çeviren aparatlar da kullanılabilir. Ama en mantıklısı ses kartlı kulaklık kullanmak (Usb çıkışlı yani). Anakartların ses...
  2. Eld037

Logitech G Pro X, Hyperx Cloud Alpha. Bunlari onerebilirim. Cloud 2 artik eski bir model. Hala tatminkar fakat Cloud Alpha varken alinmamali.
  3. Eld037

Ben kullanıyorum uzun yıllar götürmez ayrıca kronik dip ses problemi var halen çözüm bulunamayan. Dış görünüşü muhteşem ama özellikleri bir o kadar da tatminsiz. Basslar zayıf tizler çatlak 1.5 sene oldu alalı bataryası ölmek üzere. Tez zamanda indirim bulup değiştircem.
  4. Eld037

Öneri Bluetooth kulaklık önerisi

Selamlar genel olarak müzik amaçlı ama sporda da kullanabileceğim ios'la tam performansta çalışan bluetooth kulaklık arıyorum. Tercihen silikonlu ve ANC özelliği iyi olan bir kulaklık. Bütçe: Belirli bir bütçem yok fakat f/p yüksek bir kulaklık arıyorum. Max 3k ama o fiyatlara da çıkmak...
  5. Eld037

Ocak 2023 - 1500 TL bandında hangi kulaklık var şuan önerebileceğiniz?

Kulakiçi, kulaküstü, bluetooth, kablolu, wireless dongle'lı ? Kullanım amacı?
  6. Eld037

Öneri Kablosuz kulaklık önerir misiniz? Aldığım kulaklığı satmalı mıyım?

Ben de isterim Sennheiser önermeyi fakat ülkemizde bu kulaklıkların fiyatları belli. Benim içim gider o paraları verirken. 2000₺'den eser yok şu an fiyatlarında baktın mı bilmiyorum.
  7. Eld037

Kablosuz kulaklığın rahatlığına alışınca kablolu kulaklık bir tık kullanıcı deneyimi açısından zayıf kalıyor. Evin içinde dolanıyorum, yatağa uzanıyorum, sigaraya çıkıyorum vs. dc'den kesintisiz muhabbet :) Çok da gerekli mi dersen değil tabii ama güzel bi rahatlık.
  8. Eld037

Kablosuz konusunda cidden steelseries'in arctis 1 hariç diğer kulaklıkları ve logitech'in g pro x wireless. G pro x gerçekten bir harika.
  9. Eld037

Sıkma canını üzmez o kulaklık. Al sat'la da fazla uğraşma bu piyasada zarar edersin.
  10. Eld037

Gerçeğini deneyimlemediğim için sanal yazdım bi algı yaratma çabam yok.
  11. Eld037

Dediğim gibi kulaklıktan kulaklığa değişir. En iyi ses kasma deneyimini hyperx cloud 2 ile almıştım o zamanlar bende cloud vardı ve o da yarışıyordu açıkçası. Bence gerek yok 7.1'e gerek var diyenler de boş yapıyordur.
  12. Eld037

Ben 2010 yılından beri fps oyunlarıyla haşır neşirim. 2 tane 7.1 kulaklık kullandım ikisi de sanal 7.1'di. Denemek için her açışımda ses kasmamı daha da zorlaştırıyordu. Ben tavsiye etmiyorum tavsiye eden varsa da art niyetlidir.
  13. Eld037

Surround sistemi. 7 taraftan ses veriyor kulaklık ama asıl amacından sapıyor bunu yaparken çoğu kulaklık. Gerçek 7.1 kulaklıklar zaten bütçesi belli. Düşük orta fiyat bandındaki kulaklıklar sanallaştırarak yapıyor bu işi. O da boka sarıyor iyice.
  14. Eld037

Mikrofonunun çok kaliteli olmadığı söyleniyor. Harici mikrofonun varsa çok da önemsenmeyecek bir şey. Çekim mesafesi ortalama o yandan sıkıntı yok gibi. Ses kalitesi konusunda yorum yapan bi yer görmedim bilmiyorum o yüzden. Dene gör ona göre iade edersin çok da şey yapmaya gerek yok.
  15. Eld037

Alınmaz. Birçok kronik sorunu bulunmakta. Bunlardan birisi ne kadar yazılım güncelleme vs. yapsan dahi geçmeyen dip ses muhabbeti. Basslar zayıf tizler çok patlak. Hyperx Cloud'dan geçtim ve ayak seslerinin, mermi seslerinin konumu daha flu. Hele rekabetçi oyunlar oynuyosanız tam bir eziyet. Tam...
  16. Eld037

7.1 özelliğinin bi manası yok. 7.1'i açınca daha kötü ses kasıyorum(Kulaklık: Corsair Void Elite Wireless)
  17. Eld037

Corsair Void serisi hala almaya değer mi

Corsair iCue'dan önce Windows'un yanlış sürücüyü yüklemesi. Eğer doğru şekilde kaldırıp veya kurup, yazılanları yaparsanız Windows'un yanlış sürücü yüklemesinin önüne geçilebiliyor.
  18. Eld037

Corsair Void serisi hala almaya değer mi

Alacağınız kulaklık 5 yaşındaysa muhtemelen bataryası ölmüştür. Ürünün faturası varsa ve kulaklık 2 yaşından büyük değilse alınabilir halen bence. Aktif olarak kullanıyorum dip ses problemini çözmeyi başarırsanız çok da tatmin edici olmasa da yeterli bir kulaklık. Yok efendim basslar tizler...
  19. Eld037

kablosuz kulaklık önerisi 2000tl ye kadar

Corsairi aktif kullanıyorum pek önermem daha güzel modeller var alınabilecek. Genel dip ses problemi var çözülebiliyor fakat yine de tam tatmin etmiyor. Basslar da tizler de beni pek tatmin etmedi açıkçası. Çekim mesafesi ortalama sayılır evin bir köşesinden nerdeyse öbür köşesine çekiyor...
  20. Eld037

Yardım Gami̇ng Wireless Kulaklık Öneri̇si̇

Arkadaşım se modelini kullanıyor gayet memnun çekim mesafesi, ses kalitesi, gecikme süresi vs. harika.
Top Bottom