Neler Yeni

Öneri Kablosuz kulaklık önerir misiniz? Aldığım kulaklığı satmalı mıyım?

Eld037

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Furkan Aşlakcıoğlu
Bence aldığın kulaklık iyi macera aramaya gerek yok ama alıcaksan steelseries kablosuzlar baya iyi ama son fiyatlarını bilmiyorum
Kablosuz konusunda cidden steelseries'in arctis 1 hariç diğer kulaklıkları ve logitech'in g pro x wireless. G pro x gerçekten bir harika.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet Ali CEVİZLİ
Kablosuz konusunda cidden steelseries'in arctis 1 hariç diğer kulaklıkları ve logitech'in g pro x wireless. G pro x gerçekten bir harika.
Bence oyun için kullanılcaksa kablosuza gerek yok ağırlığı daha önemli kablosuz olunca 2x fiyat farkı oluyor

Eld037

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Furkan Aşlakcıoğlu
Bence oyun için kullanılcaksa kablosuza gerek yok ağırlığı daha önemli kablosuz olunca 2x fiyat farkı oluyor
Kablosuz kulaklığın rahatlığına alışınca kablolu kulaklık bir tık kullanıcı deneyimi açısından zayıf kalıyor. Evin içinde dolanıyorum, yatağa uzanıyorum, sigaraya çıkıyorum vs. dc'den kesintisiz muhabbet :) Çok da gerekli mi dersen değil tabii ama güzel bi rahatlık.

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Sıkma canını üzmez o kulaklık. Al sat'la da fazla uğraşma bu piyasada zarar edersin.
hocam öyle gerçekten, piyasa belirsiz fiyatlandırma konusunda. zaten o yüzden indirimli almışken kullanma taraftarıyım, sadece kafama takılanları sizlerle aydınlatmak istedim.

Farway

80+ Silver
Kulaklıkta uzak durman gereken marka ve modellerde SS Arctic 1-3-5 Logitech G pro X ve wireles modelleri bu modellerin sesleri yetersiz ayrıca G pro X wireless aşırı ağır. Sennheiser GSP600 vardı 2000 TL ye 350 si ses kasma konusunda bu kadar iyiyse 600 ün nasıl bir kral olduğunu düşünmek bile heyecanlandırıyor.

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Bence aldığın kulaklık iyi macera aramaya gerek yok ama alıcaksan steelseries kablosuzlar baya iyi ama son fiyatlarını bilmiyorum
çok pahalı hocam, bunu indirimde görmesem bunu da almazdım. :ROFLMAO:
Mesaj otomatik birleştirildi:

onlara bütçem yetmez hocam. daha iyisi sizin olsun :D

haklısınız fakat evde kablo karmaşası var. kasayı kulaklığa göre konumlandırmak istemiyorum.
telefonda bile kablosuzun rahatlığına alıştım tws kulaklık kullanmaya başladığımdan bu yana.

Kulaklıkta uzak durman gereken marka ve modellerde SS Arctic 1-3-5 Logitech G pro X ve wireles modelleri bu modellerin sesleri yetersiz ayrıca G pro X wireless aşırı ağır. Sennheiser GSP600 vardı 2000 TL ye 350 si ses kasma konusunda bu kadar iyiyse 600 ün nasıl bir kral olduğunu düşünmek bile heyecanlandırıyor.
adam bu işten haz alıyor resmen :blobdance: bu kadar deneyimli olmanızı takdir ettim doğrusu :D (y)

Farway

80+ Silver
çok pahalı hocam, bunu indirimde görmesem bunu da almazdım. :ROFLMAO:

onlara bütçem yetmez hocam. daha iyisi sizin olsun :D

haklısınız fakat evde kablo karmaşası var. kasayı kulaklığa göre konumlandırmak istemiyorum.
telefonda bile kablosuzun rahatlığına alıştım tws kulaklık kullanmaya başladığımdan bu yana.

adam bu işten haz alıyor resmen :blobdance: bu kadar deneyimli olmanızı takdir ettim doğrusu :D (y)
Evet mediamarkt çalışanlarına sor birde çok severler beni :) mağazada parmaklamadığım kulaklık kalmadıda biraz eheheh

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,365
İsim
Yusuf
Arkadaşlar sadece oyun oynarken kullanacağım kablosuz kulaklık arıyorum.
Rampage RM-K60 DROP PLUS 7.1 model kablolu kulaklığı kullanıyorum.
İkinci el 400-500 arası satarım düşüncesiyle sarı sitede bu ürünümü ilana koydum.
İtopyada indirime giren Logitech G535 LIGHTSPEED Siyah Kablosuz Gaming Kulaklık 1200 TL'ye satın aldım.
Satın aldığım ürünün 7.1 desteği olmadığını öğrendim.
FPS türü valorant veya hikayeli god of war tarzı oyunlar oynuyorum.
7.1 desteği olmadan valorant tarzı oyunlarda ses kasabilir miyim?
Çevremdeki oyuncunun nereden geldiğini, ateş ettiğini filan anlayabilir miyim?
Sizce aldığım ürünü kullanmalı mıyım? Yoksa 1800-2000 arası satarak bütçemi artırmalı mıyım?

Fiyat performans odaklı ve kaliteli bir ürün almak istiyorum.
Uzun yıllar tekrar değiştirmek istemiyorum.
Fiyatına göre alabileceğim en iyi kulaklığı almak istiyorum.
Elimdeki kulaklıkların birini 400 TL'ye satsam, diğerini 1800 TL'ye satsam bütçem ortalama 2200 TL oluyor.
Önerdiğiniz ürün şu anda gerçekten indirimde ise hemen alırım bunları sonra satarım.
Önerdiğiniz ürün şu anda indirimde değilse 25 kasım cuma indirimini bekleyebilirim.
ses zaten stereo'da kasılır. 7.1 fps oyunlarında kullanıp randıman alanı görmedim. çoğu kişi mermini yönünü tahmin ettim diyor ilk başlarda daha sonra merminin sektiği yönde işin içine girdiğini anlayınca heee kafamı karıştırıyormuş stereo daha iyimiş la diyip sanal 7.1 kapatıryolar :) benim tavsiyem 7.1e takılma kaliteli stereo olsun senin olsun.

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
ses zaten stereo'da kasılır. 7.1 fps oyunlarında kullanıp randıman alanı görmedim. çoğu kişi mermini yönünü tahmin ettim diyor ilk başlarda daha sonra merminin sektiği yönde işin içine girdiğini anlayınca heee kafamı karıştırıyormuş stereo daha iyimiş la diyip sanal 7.1 kapatıryolar :) benim tavsiyem 7.1e takılma kaliteli stereo olsun senin olsun.
sağolun hocam daha iyisi sizin olsun. 1200e iyi bir kulaklık aldığıma inancım arttı sayenizde

Eld037

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Furkan Aşlakcıoğlu
Ben de isterim Sennheiser önermeyi fakat ülkemizde bu kulaklıkların fiyatları belli. Benim içim gider o paraları verirken. 2000₺'den eser yok şu an fiyatlarında baktın mı bilmiyorum.

Farway

80+ Silver
Ben de isterim Sennheiser önermeyi fakat ülkemizde bu kulaklıkların fiyatları belli. Benim içim gider o paraları verirken. 2000₺'den eser yok şu an fiyatlarında baktın mı bilmiyorum.
Evet nedense 2 hafta önceki fiyatları nerede bilmiyorum 5k ya GSP350 alınmaz alınmamalı. 1800 liraya satılıyordu. Ben 450 liraya mediamarktam aldıydım :)

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
713
İsim
Arda Saraçoglu
Knk bende c2 var gelince bakcam g535 performansina ama rtingsde falan basslar tizler saf ses olarak cloud 2 den daha iyi diyolar oyun olarak bi tık daha iyidir cloud serisi ama inan gpx cloud serisi ve arctis cidden alınmaz ses önemli olduğu kadar rahatlıkda önemli ve hiç biri rahat değil gpx çok ağir ve baskı yapıyo cloud serisi çok baskı yapıyo ama cok ağir değil baskı yaptiği içinboyun ağrıtıyo arctis serisi rahat ama ses kotu logitech g733-g535 ve sony h9-h7 bence şuan tek tercih edilecek kulaklıklar

Top Bottom