Neler Yeni

İnceleme Rampage Fury X Kablosuz Oyuncu Kulaklığı

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,601
İsim
......
Sonuç: Ben yine kararsız kaldım :( 700 e Cloud II buldum 2 ay stok bekleyeceğim. Eğer 2. Nesilde Fury X in yanında c2 deki gibi yedek sünger ped çıkarsa düşünmeden furyx alıcam.

bg1650

80+
Eline sağlık, almayı düşünüyordum fakat bütçem el vermedi.
Kablolusu uygun olursa onu alacağım, kablosuz için aklımdaki bütün sorulara cevap veren bir inceleme, teşekkkürler.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,000
İsim
Mert Metshi
Bende var keşke hs60 pro alsaydım

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Neden? Sebebini öğrenebilir miyim ben de düşünüyorum çünkü.
Kablosuz kullanınca mikrofon kalitesi düştüğünden ve ses yüksekliğinin düştüğünden şikayetçi. Önceden de bunu bana belirtti, bu konu hakkında konuşmuştuk. Ses yüksekliğinin düşmesi kaçınılmaz. Mikrofon olarak ise bilmediğim şekilde Windows'ta bir düşüş olsa da Discord'da vs. değişim sıfıra yakın. Mikrofon sorunlu dese de değil, gayet kaliteli. Senle de konuştuk, biliyorsun. Bir de tekerlek sondayken dip ses var diyor fakat bunun da olduğunu söyledim, bilerek aldı.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,000
İsim
Mert Metshi
Neden? Sebebini öğrenebilir miyim ben de düşünüyorum çünkü.
Kablosuzda sesi kulaklık üzerinden arttırırsan dip ses geliyor bu yüzden bilgisayar üzerinden arttırman lazım

Şarjı yetmiyor 12 saat falan gidiyor

Kablo kötü bazen ses iğrenç geliyor kablonun kulaklığa taktığım tarafını pcye taktığım zaman düzeliyor

Corsair daha kaliteli geliyor kulağa ve tasarımı daha güzel

T.P.G.

80+ Titanium
Kablosuzda sesi kulaklık üzerinden arttırırsan dip ses geliyor bu yüzden bilgisayar üzerinden arttırman lazım

Şarjı yetmiyor 12 saat falan gidiyor

Kablo kötü bazen ses iğrenç geliyor kablonun kulaklığa taktığım tarafını pcye taktığım zaman düzeliyor

Corsair daha kaliteli geliyor kulağa ve tasarımı daha güzel
Dip ses çok önemli değil aslında zaten bir şey açınca gidiyor.

12 saati bırak zaten günde 3 saat ya oturuyorum ya oturmuyorum :D. Şarj bitse de kablosu var USB olarak.

Benim için eksi değil bunlar, evet batarya ömrü daha uzun olabilirdi ancak işimi görecek düzeyde.

Ha ileride sorun olur mu bilemem, hala kesin değil 12 saat bir tık az geldi şu an bile 2 sene kullanmış olsan neyse, düşüneceğim. Teşekkürler görüşlerin için.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Dip ses çok önemli değil aslında zaten bir şey açınca gidiyor.

12 saati bırak zaten günde 3 saat ya oturuyorum ya oturmuyorum :D. Şarj bitse de kablosu var USB olarak.

Benim için eksi değil bunlar, evet batarya ömrü daha uzun olabilirdi ancak işimi görecek düzeyde.

Ha ileride sorun olur mu bilemem, hala kesin değil 12 saat bir tık az geldi şu an bile 2 sene kullanmış olsan neyse, düşüneceğim. Teşekkürler görüşlerin için.
Ben, 15-20 saat aşağısını görmüyorum. 7/24 son ses açar ve CS:GO girersen 12-14 saat gitmesine şaşırmam. Benim gibi genelde video, dizi, film izler ve forumlarda gezer arada oyunlara girersen rahat 15 saat üstü görürsün. 2 gün şarj etmeden aktif şekilde kullandığımı bilirim, tamamen ses yüksekliği ve kullanımına bağlı değişen bir şey. Dip ses ise tekerlek en sonda iken hafif olan bir şey, kısınca gidiyor o ses. Dediğin gibi de sadece boşta fark ediliyor.

tccc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
mmzmz
güzel inceleme olmuş ellerine sağlık

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,720
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
Merhaba , bende Papara Cashbacki ile 630 TL ye aldım. bayadır kullanıyormuşsun

Memnunmusun ? Herhangi bir sıkıntıyla karşılaştın mı ve batarya ömründe bir azalma var mı

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Merhaba , bende Papara Cashbacki ile 630 TL ye aldım. bayadır kullanıyormuşsun

Memnunmusun ? Herhangi bir sıkıntıyla karşılaştın mı ve batarya ömründe bir azalma var mı
Hayır, hiçbir sıkıntı yok. Evet, bayağıdır kullanıyorum. Neredeyse bir sene oldu, aşırı memnunum.
Kulaklığı tüm detaylarıyla inceledim zaten, karşılaştırmaları da var, bu bütçede rakipsiz düşüncesindeyim.

Discrew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Volkan
Merhaba,hala kullanıyor musunuz bir sıkıntısı var mı? Ben de almıştım lakin ses kapalıyken bile gelen sol taraftaki aşırı cızırtı yüzünden iade ettim sizde de öyle bir durum var mı?
Hayır, hiçbir sıkıntı yok. Evet, bayağıdır kullanıyorum. Neredeyse bir sene oldu, aşırı memnunum.
Kulaklığı tüm detaylarıyla inceledim zaten, karşılaştırmaları da var, bu bütçede rakipsiz düşüncesindeyim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,875
Üyeler
138,429
Son üye
timoott
Top Bottom