Neler Yeni

İnceleme Rampage Fury X Kablosuz Oyuncu Kulaklığı

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
BH415A mı fason? Neden böyle düşündün? Kutudan çıkmayan sadece 7.1 kablosu. Onun dışında aynı ürünler. 7.1 versiyonu BH473A da satılıyor. Daha ucuzmuş hem.
Kuponla falan 300'ün altına rahat gelir. Tek sıkıntı garantisi yok. 2 hafta içerisinde sağlamsa sağlamdır. Değilse iade.
İkisi de aynı ürün hocam, ben de onu diyorum işte.
Fason üretimler, birebir aynılar. Çin'den de alınabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
burak gümrükçü
üründen memnun musunuz almayı düşünüyorum?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Hocam, konuyu baştan sona kadar okudum net bi şekilde karar verdim buna ama cloud 2 nin böyle bir incelemesi var mı?
Türkiye'de hiçbir kulaklığın bu kadar detaylı incelemesinin olduğunu sanmam.

Mojo jojo

80+ Silver
Türkiye'de hiçbir kulaklığın bu kadar detaylı incelemesinin olduğunu sanmam.
Peki, artık fury x in dışarı ses verip vermediğini alıp deneyeceğiz, sizde teşekkür ederim beni fazladan 250 TL vermekten kurtardınız, birde konsollara fury x in yazılımını indirile bilirmiyim?

Mojo jojo

80+ Silver
Konsollara Fury X'in yazılımını indiremezsiniz. Pek de gerek yok, konsollar kolay tanıyor.
Ayarlarını nasıl yapacağım ps5 e fury x in ayarlarını çünkü keremcnsz24 (boşuna etiket atıp yormaya gerek yok) dediği ayarları yapmak istiyorum nasıl yapacağım o ayarları?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Peki, artık fury x in dışarı ses verip vermediğini alıp deneyeceğiz, sizde teşekkür ederim beni fazladan 250 TL vermekten kurtardınız, birde konsollara fury x in yazılımını indirile bilirmiyim?
İndiremezsiniz, kablosuz hâlde zaten drivera ihtiyaç duymuyorsunuz. Dışarı ses vermiyor, yalıtımı gayet iyi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,750
Üyeler
138,399
Son üye
gokhanium
Top Bottom