Neler Yeni

Rehber 🎧100-1000 TL kulaklık önerisi [GÜNCELLENDİ]

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bazı kulaklıkları çıkartıp, bir kaç tane ekleme yaptım.
Yarın üst segment olarak kulaklık eklemesi gelecek (+1000 TL).

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Furkan Güven
Emeğinize sağlık.
MF Product markasının 100-200 arası kulaklıkları arada bir baya indirime giriyor onlardan ekleyebilirdin.
mf product hangi kulaklığı önerirsin?

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Furkan Güven

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Cloud 2'ye bir rakip daha!

Mikrofon konusunda C2'yi geçiyor ses kasma konusunda da kişiden kişiye farklılık gösterebiliyor.
Yazılım açısından da C2'den daha üstün.

Mesaj otomatik birleştirildi:

240 max oyun için
240 TL'ye Mf Product yerine başka markalara bak.

Bathan_YT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Batuhan Eroğlu
Hepiniz Rehberime hoşgeldiniz <3
Bugün slime ee pardon 100-1000 TL arası kendiminde kullanmış olduğum iyi kulaklıkları derledim ve sizlere sunacağım :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100 TL

X JAMMER ara sıra şoka geliyor, kullandım öneririm
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

100 TL'ye adam akıllı bir kulaklık olmadığı için tek bu var.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

200 TL

SHARKOON ER30

Sharkoon Yine bir canavar ortaya çıkartmış, ER30 modeli mikrofon konusunda gayet güzel.
H2016D gibi stereo bir kulaklığa bu kadar para basacağınıza ER30 modelini almanızı tavsiye ederim.

Alıntıyı görüntüle
İnceleme videosu :

Mikrofon Testi :
(Dakika Ayarlı)

Rampage Prestige, kullandım ve deneyimledim. Rahatlık, ses performansı ve mikrofon bakımıından fiyatıına göre çok başarılı bir ürün.
Gamenote H2016D gibi sırf mikrofonu iyi diye onu önermedim. Gidin paranızı bu kulaklığa verin daha iyi.

Alıntıyı görüntüle

RAMPAGE ROGUE

İki farklı modeli var;
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Şu an kırmızı modelinin stoğu yok, ben olsam kırmızı olanını alırdım.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şimdi bütçeyi biraz arttırıyoruz :D

300 TL

Şimdi bu önereceklerim arasından hiçbirini kullanım ve deneyimleme şansım olmadı yapılan yorumlara göre iyi olduğunu düşünerek öneri yapıyorum.

Tronsmart Sono​

Alıntıyı görüntüle
Fiyatı 260 ile 280 arasında değişiyor.

Rampage RGW9 Comfort​

Gerçekten ismi gibi kulaklık. Konforlu ve bir o kadar da kaliteli.

Gamenote H2002D

Stereo seviyorsanız bakabilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle

400 TL

DROP PLUS

Rampage'nin göz bebeklerinden biri. İsterseniz bu ürünü Çin'den alabilirsiniz EKSA E900 PRO modelini alabilirsiniz. Hatta kupon kampanyası ile 230'a falan geliyordu sanırım. @revanier anlatmıştı. https://forum.donanimarsivi.com/konu/230-TL'ye-rampage-drop-plus-kulaklik-almak-aliexpress.316604/

Alıntıyı görüntüle

HS50 PRO

Alıntıyı görüntüle

500 TL

Corsair Hs60 Pro
HS35'i bilerek eklemedim, fakat HS60 PRO alınır.
Alıntıyı görüntüle

Fiyatı 550'ye de düştüğü oluyor, genellikle 600-620 arası geziniyor.

Ve geldik listenin krallarına

600 TL+

RAZER BLACKSHARK V2X
Neredeyse HS60 PRO aynı özelliklere sahip.
Razer'in bu modeline de bakabilirsiniz :
Alıntıyı görüntüle link

TRONSMART SHADOW
Alıntıyı görüntüle

Arkadaşlar yeni çıkan bir ürün kendisi, inceleme videolarına baktım, kablosuz olarak güzel bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim.
Sadece ses tekerleği olması yerine tuşların olması hoşuma gitmedi, onun dışında güzel bir kulaklığa benziyor.
Ürün linki : https://www.hepsiburada.com/tronsma...u-kulakligi-p-HBCV0000044EWC?magaza=MAXİTEKNO

Void Elite
600'e düşüyor genellikle.

Alıntıyı görüntüle

Cloud 2
Alıntıyı görüntüle

Fiyatı 750'ye falan düşüyor.

FURY X
Kullanıyorum ve memnunum, şu anda indirimde 685 TL almanızı öneririm.
Ses ve mikrofon anlamında Cloud 2'den daha iyi. Üstelik wireless bir kulaklık.

İnceleme rehberim:

Alıntıyı görüntüle link

BLACKSHARK V2
Alıntıyı görüntüle
Mikrofonu çıkartılabiliyor, rahat bir kulaklık.

Alıntıyı görüntüle
1000 TL ye ne alınır?

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Furkan Güven
Cloud 2'ye bir rakip daha!

Mikrofon konusunda C2'yi geçiyor ses kasma konusunda da kişiden kişiye farklılık gösterebiliyor.
Yazılım açısından da C2'den daha üstün.

Mesaj otomatik birleştirildi:

240 TL'ye Mf Product yerine başka markalara bak.
ne önerirsin

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan
Hepiniz Rehberime hoşgeldiniz <3
Bugün slime ee pardon 100-1000 TL arası kendiminde kullanmış olduğum iyi kulaklıkları derledim ve sizlere sunacağım :)

100 TL

X JAMMER ara sıra şoka geliyor, kullandım öneririm
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

100 TL'ye adam akıllı bir kulaklık olmadığı için tek bu var.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

200 TL

SHARKOON ER30

Sharkoon Yine bir canavar ortaya çıkartmış, ER30 modeli mikrofon konusunda gayet güzel.
H2016D gibi stereo bir kulaklığa bu kadar para basacağınıza ER30 modelini almanızı tavsiye ederim.

Alıntıyı görüntüle
İnceleme videosu :

Mikrofon Testi :
(Dakika Ayarlı)

Rampage Prestige, kullandım ve deneyimledim. Rahatlık, ses performansı ve mikrofon bakımıından fiyatıına göre çok başarılı bir ürün.
Gamenote H2016D gibi sırf mikrofonu iyi diye onu önermedim. Gidin paranızı bu kulaklığa verin daha iyi.

Alıntıyı görüntüle

RAMPAGE ROGUE

İki farklı modeli var;
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Şu an kırmızı modelinin stoğu yok, ben olsam kırmızı olanını alırdım.

Şimdi bütçeyi biraz arttırıyoruz :D

300 TL

Şimdi bu önereceklerim arasından hiçbirini kullanım ve deneyimleme şansım olmadı yapılan yorumlara göre iyi olduğunu düşünerek öneri yapıyorum.

Tronsmart Sono​

Alıntıyı görüntüle
Fiyatı 260 ile 280 arasında değişiyor.

Rampage RGW9 Comfort​

Gerçekten ismi gibi kulaklık. Konforlu ve bir o kadar da kaliteli.

Gamenote H2002D

Stereo seviyorsanız bakabilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle

400 TL

DROP PLUS

Rampage'nin göz bebeklerinden biri. İsterseniz bu ürünü Çin'den alabilirsiniz EKSA E900 PRO modelini alabilirsiniz. Hatta kupon kampanyası ile 230'a falan geliyordu sanırım. @revanier anlatmıştı. https://forum.donanimarsivi.com/konu/230-TL'ye-rampage-drop-plus-kulaklik-almak-aliexpress.316604/

Alıntıyı görüntüle

HS50 PRO

Alıntıyı görüntüle

500 TL

Corsair Hs60 Pro
HS35'i bilerek eklemedim, fakat HS60 PRO alınır.
Alıntıyı görüntüle

Fiyatı 550'ye de düştüğü oluyor, genellikle 600-620 arası geziniyor.

Ve geldik listenin krallarına

600 TL+

RAZER BLACKSHARK V2X
Neredeyse HS60 PRO aynı özelliklere sahip.
Razer'in bu modeline de bakabilirsiniz :
Alıntıyı görüntüle link

TRONSMART SHADOW
Alıntıyı görüntüle

Arkadaşlar yeni çıkan bir ürün kendisi, inceleme videolarına baktım, kablosuz olarak güzel bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim.
Sadece ses tekerleği olması yerine tuşların olması hoşuma gitmedi, onun dışında güzel bir kulaklığa benziyor.
Ürün linki : https://www.hepsiburada.com/tronsma...u-kulakligi-p-HBCV0000044EWC?magaza=MAXİTEKNO

Void Elite
600'e düşüyor genellikle.

Alıntıyı görüntüle

Cloud 2
Alıntıyı görüntüle

Fiyatı 750'ye falan düşüyor.

FURY X
Kullanıyorum ve memnunum, şu anda indirimde 685 TL almanızı öneririm.
Ses ve mikrofon anlamında Cloud 2'den daha iyi. Üstelik wireless bir kulaklık.

İnceleme rehberim:

Alıntıyı görüntüle link

BLACKSHARK V2
Alıntıyı görüntüle
Mikrofonu çıkartılabiliyor, rahat bir kulaklık.

Alıntıyı görüntüle
Hocam 320 TL'ye gamepower mei iyi bir seçenek bence ben kullanıyorum ve aşırı memnunum

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Furkan Güven

sepettw var zaten comfort onu alıcam☺️

Top Bottom