Neler Yeni

Rehber 🎧100-1000 TL kulaklık önerisi [GÜNCELLENDİ]

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Selamlar sevgili Donanım Arşivi Forum üyeleri!

100 TL

X JAMMER ara sıra şoka geliyor, kullandım öneririm
1619617648535.png

x jammer.jpg

100 TL'ye adam akıllı bir kulaklık olmadığı için tek bu var.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

200 TL

SHARKOON ER30

Sharkoon Yine bir canavar ortaya çıkartmış, ER30 modeli mikrofon konusunda gayet güzel.
H2016D gibi stereo bir kulaklığa bu kadar para basacağınıza ER30 modelini almanızı tavsiye ederim.

1622976575945.png

İnceleme videosu :

Mikrofon Testi :
(Dakika Ayarlı)

Rampage Prestige, kullandım ve deneyimledim. Rahatlık, ses performansı ve mikrofon bakımıından fiyatıına göre çok başarılı bir ürün.
Gamenote H2016D gibi sırf mikrofonu iyi diye onu önermedim. Gidin paranızı bu kulaklığa verin daha iyi.

1619622337722.png

RAMPAGE ROGUE

İki farklı modeli var;
1623422957266.png
1623422967529.png

Şu an kırmızı modelinin stoğu yok, ben olsam kırmızı olanını alırdım.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şimdi bütçeyi biraz arttırıyoruz :D

300 TL

Şimdi bu önereceklerim arasından hiçbirini kullanım ve deneyimleme şansım olmadı yapılan yorumlara göre iyi olduğunu düşünerek öneri yapıyorum.

Tronsmart Sono​

1620644319241.png

Fiyatı 260 ile 280 arasında değişiyor.

Rampage RGW9 Comfort​

Gerçekten ismi gibi kulaklık. Konforlu ve bir o kadar da kaliteli.

Gamenote H2002D

Stereo seviyorsanız bakabilirsiniz.

1623423060811.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

400 TL

DROP PLUS

Rampage'nin göz bebeklerinden biri. İsterseniz bu ürünü Çin'den alabilirsiniz EKSA E900 PRO modelini alabilirsiniz. Hatta kupon kampanyası ile 230'a falan geliyordu sanırım. @revanier anlatmıştı. https://forum.donanimarsivi.com/konu/230-TL'ye-rampage-drop-plus-kulaklik-almak-aliexpress.316604/

1620644891588.png

HS50 PRO

1619675625384.png

500 TL

Corsair Hs60 Pro
HS35'i bilerek eklemedim, fakat HS60 PRO alınır.
1619675564074.png

Fiyatı 550'ye de düştüğü oluyor, genellikle 600-620 arası geziniyor.

Ve geldik listenin krallarına

600 TL+

RAZER BLACKSHARK V2X
Neredeyse HS60 PRO aynı özelliklere sahip.
Razer'in bu modeline de bakabilirsiniz :
1619691108344.png
link

TRONSMART SHADOW
1623423213081.png

Arkadaşlar yeni çıkan bir ürün kendisi, inceleme videolarına baktım, kablosuz olarak güzel bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim.
Sadece ses tekerleği olması yerine tuşların olması hoşuma gitmedi, onun dışında güzel bir kulaklığa benziyor.
Ürün linki : https://www.hepsiburada.com/tronsma...u-kulakligi-p-HBCV0000044EWC?magaza=MAXİTEKNO

Void Elite
600'e düşüyor genellikle.

1620130061066.png

Cloud 2
1620644816275.png

Fiyatı 750'ye falan düşüyor.

FURY X
Kullanıyorum ve memnunum, şu anda indirimde 685 TL almanızı öneririm.
Ses ve mikrofon anlamında Cloud 2'den daha iyi. Üstelik wireless bir kulaklık.

İnceleme rehberim:

IMG_20210422_121626.jpg
link

BLACKSHARK V2
1623423312022.png

Mikrofonu çıkartılabiliyor, rahat bir kulaklık.

1623423371316.png

Ekler

• 1619617604191.png
    1619617604191.png
    34.9 KB · Hit: 111
  • 1620645092217.png
    1620645092217.png
    398.2 KB · Hit: 447
Son düzenleme:

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Emeğinize sağlık.
MF Product markasının 100-200 arası kulaklıkları arada bir baya indirime giriyor onlardan ekleyebilirdin.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
Hepiniz Rehberime hoşgeldiniz <3
Bugün slime ee pardon 100-1000 TL arası kendiminde kullanmış olduğum iyi kulaklıkları derledim ve sizlere sunacağım :)

100 TL

X JAMMER ara sıra şoka geliyor, kullandım öneririm
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

POLOSMART PHOENİX

Kuzenim aldı, bir kere kullanma şansım oldu. 7.1'i iğrenç ama hiç kulaklık bulamadıysanız 100 TL'ye alınabilir. Bu kulaklıkta aynı şekilde. Bim'e bir kere geldi.
Alıntıyı görüntüle

150 TL

Frisby PARS

7.1 Surround özelliğine sahip bir kulaklık. Tasarımı ve özellikleri Rampage Zengibar ile aynı.

Alıntıyı görüntüle

Rampage Rm-X5 Aırs

Aynı şekilde bu kulaklıkta 7.1 özelliğine sahip bir kulaklık yakında bana da gelecek incelemesi gelecek :)
Alıntıyı görüntüle

Deiog 8350

Bu kulaklığı ilk defa gördüm, alınabilirliğini bilmiyorum şans verilebilir.
Alıntıyı görüntüle

200 TL

Rampage Prestige, kullandım ve deneyimledim. Rahatlık, ses performansı ve mikrofon bakımıından fiyatıına göre çok başarılı bir ürün.
Gamenote H2016D gibi sırf mikrofonu iyi diye onu önermedim. Gidin paranızı bu kulaklığa verin daha iyi.

Alıntıyı görüntüle

GamePower Jin

Kullanıp deneyimleme şansım olmadı. Fakat incelemelerine baktığımda sevilen bir ürün olduğunu anladım.

Alıntıyı görüntüle

Stalker Warrior Scorpion 7.1 Surround

Yaklaşık 10 aydır kullanıyorum ve çok rahat bir kulaklık üstelik driveri da var. Öneririm.
Alıntıyı görüntüle

Şimdi bütçeyi biraz arttırıyoruz :D

300 TL

Şimdi bu önereceklerim arasından hiçbirini kullanım ve deneyimleme şansım olmadı yapılan yorumlara göre iyi olduğunu düşünerek öneri yapıyorum.

Rampage RGW9 Comfort​

Gerçekten ismi gibi kulaklık. Komforlu ve bir o kadar da kaliteli.
Alıntıyı görüntüle

HyperX Cloud Stinger Core

Ben bunun Stinger Core 7.1 olanını alacam sanırım yazın 450 liraya kadar düşmüştü.
Alıntıyı görüntüle

Rampage RM-33 Falcon-X

Tanıdığım bir yayın açan kişi kullanıyor, mikrofon ve ses bakımından iyi olduğunu söyledi.
Alıntıyı görüntüle

400 TL

DROP PLUS

Rampage'nin göz bebeklerinden biri. İsterseniz bu ürünü Çin'den alabilirsiniz EKSA E900 PRO modelini alabilirsiniz. Hatta kupon kampanyası ile 230'a falan geliyordu sanırım. @revanier anlatmıştı. https://forum.donanimarsivi.com/konu/230-TL'ye-rampage-drop-plus-kulaklik-almak-aliexpress.316604/

Drop Plus EKSA E900 PRO

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

GamePower Kizaru

Önerilen ürünler arasında bu da var.

Alıntıyı görüntüle

500 TL

RAMPAGE DELUXE
@ArdaM Kullanıyor, performansını ona sorabilirsiniz.
Bu bütçede kablosuz olarak bu var.
Alıntıyı görüntüle

Stinger CORE 7.1

Normalde fiyatı 550 TL, fakat indirimle 450'ye falan düşüyor bakabilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle

Ve geldik listenin krallarına

600 TL +

Void Elite Surround Premium Carbon
Şu an fiyatı baya düşmüş bakabilirsiniz

Alıntıyı görüntüle link

CLOUD CORE 7.1 : https://www.teknosa.com/hyperx-cloud-core-71-oyuncu-kulakligi-p-125085161
Buna da bakabilirsiniz.

FURY X
Kullanıyorum ve memnunum, şu anda indirimde 685 TL almanızı öneririm.
Ses ve mikrofon anlamında Cloud 2'den daha iyi. Üstelik kablosuz bir kulaklık incelemesini yakında forumda paylaşacağım.

Alıntıyı görüntüle

Konu bu kadar olsun, bu bütçe üstünde kulaklık alacak olan kişiler varsa beni etiketleyebilir.
Bugün ki yazım bu kadardı umarım beğenmişsinizdir.

Alıntıyı görüntüle
Çok güzel bir konu olmuş elinize sağlık

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Emeğinize sağlık.
MF Product markasının 100-200 arası kulaklıkları arada bir baya indirime giriyor onlardan ekleyebilirdin.
Teşekkürler, MF Product markasını hiç deneyimleme şansım olmadı.
Eğer beğenirsem yakında mousesini alıp incelemeyi düşünüyorum :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsi, çok renkli olmamış mı hocam ? :D
Valla şık görünsün diye yaptım :D bu seferde sadelik kalmamış sanırım

Çok güzel bir konu olmuş elinize sağlık
Teşekkürler hocam <3

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Comfort kullanıyorum sorusu olan varsa sorabilir ben de tavsiye ederim.

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,781
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Elinize Sağlık ama bu kadar kulaklık nerden geliyor?

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,707
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Birkaç noktaya değineyim
Deluxe'ü inceledim ve sattım, ortalama bir kulaklık. Bluetooth ile telefonda da kullanılmayacaksa Drop Plus tercih ederim.
Stinger'lar çok önerilmiyor, kendim kullanmadım ama görüntü açısından da sırf 'ucuz fiyata da ürünümüz olsun' mantığıyla yapılmış gibi duruyor.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Teşekkürler, MF Product markasını hiç deneyimleme şansım olmadı.
Eğer beğenirsem yakında mousesini alıp incelemeyi düşünüyorum :)

Valla şık görünsün diye yaptım :D bu seferde sadelik kalmamış sanırım

Teşekkürler hocam <3
11.11 de 70 TL'ye almıştım kargo dahildi sanırım.
Kullanışlı bir kulak içi kulaklık ve bu modeli aldım.
Gerçekten fiyatına göre kaliteli bir kulaklık.
Malzeme kalitesi gerçekten çok iyi.
Hele kablosu 220V kablosu gibi bayağı uzun odanın içinde gezebiliyorum çıkarmadan sen düşün.
Ses kalitesi güzel fiyatına göre tiz ağırlıklı biraz basslar daha az.
Sesi biraz daha yüksek olsaymış keşke ama program ile hallediyorum sıkıntı olmuyor.
Mikrofonu da 10/9 fiyatına göre ufak dip hışırtı sesi var onun dışında +10 Db'de bass'ı kullandığım zaman temiz bir ses veriyor.

Top Bottom