Neler Yeni

İnceleme Rampage Fury X Kablosuz Oyuncu Kulaklığı

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,704
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Faydalı bir inceleme olmuş, eline emeğine sağlık. Merak ettiğim bir konu var benim C-II'nin microfonu zamanla bozuluyor. Ses olarak değil mikrofonun yapısı değişik, eğip bükülmesi için mikrofonun üstüne bir ince plastik sarılmış o uzun kullanımda 2.5-3 yılda felan atıyor, sende de böyle bir şey oldu mu ya da bir emare var mı?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Faydalı bir inceleme olmuş, eline emeğine sağlık. Merak ettiğim bir konu var benim C-II'nin microfonu zamanla bozuluyor. Ses olarak değil mikrofonun yapısı değişik, eğip bükülmesi için mikrofonun üstüne bir ince plastik sarılmış o uzun kullanımda 2.5-3 yılda felan atıyor, sende de böyle bir şey oldu mu ya da bir emare var mı?
Evet, bende de mikrofonun üstüne sarılan plastikte hafif deformeler oldu. 2 sene oldu neredeyse, gayet normal. Pek çok kulaklıkta olur bu durum. Siyah elektrik bandı ile kapladım deforme olan yerleri, sırıtmıyor.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,704
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Evet, bende de mikrofonun üstüne sarılan plastikte hafif deformeler oldu. 2 sene oldu neredeyse, gayet normal. Pek çok kulaklıkta olur bu durum. Siyah elektrik bandı ile kapladım deforme olan yerleri, sırıtmıyor.
Anladım normal bir durum öyleyse.

Discrew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Volkan
Sizde de sol tarafta cızırtı var mı? ses kapalı olmasına rağmen sadece kablosuzda

Iberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ayberk
Elimde ürün var ama daha 1-2 ay üzerine almış olmama rağmen şarj tutmuyor garanti de sallamıyor ne yapmam gerek acaba çok merak ediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mevlüt
Hocam şarjın kaç kaldığını nereden anlıyacağız?

Luxier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Mehmet K
Hocam şarjın kaç kaldığını nereden anlıyacağız?
Bu sorunu çözdünüz mü? Ayrıca şarj olduktan sonra yeşil ışık mı yanıyor yoksa kırmızı ışık kalıyor mu? Nasıl anlayacağız şarj olup olmadığını?

Top Bottom