Neler Yeni

Öneri Kablosuz kulaklık önerir misiniz? Aldığım kulaklığı satmalı mıyım?

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Bütçe
2000
Arkadaşlar sadece oyun oynarken kullanacağım kablosuz kulaklık arıyorum.
Rampage RM-K60 DROP PLUS 7.1 model kablolu kulaklığı kullanıyorum.
İkinci el 400-500 arası satarım düşüncesiyle sarı sitede bu ürünümü ilana koydum.
İtopyada indirime giren Logitech G535 LIGHTSPEED Siyah Kablosuz Gaming Kulaklık 1200 TL'ye satın aldım.
Satın aldığım ürünün 7.1 desteği olmadığını öğrendim.
FPS türü valorant veya hikayeli god of war tarzı oyunlar oynuyorum.
7.1 desteği olmadan valorant tarzı oyunlarda ses kasabilir miyim?
Çevremdeki oyuncunun nereden geldiğini, ateş ettiğini filan anlayabilir miyim?
Sizce aldığım ürünü kullanmalı mıyım? Yoksa 1800-2000 arası satarak bütçemi artırmalı mıyım?

Fiyat performans odaklı ve kaliteli bir ürün almak istiyorum.
Uzun yıllar tekrar değiştirmek istemiyorum.
Fiyatına göre alabileceğim en iyi kulaklığı almak istiyorum.
Elimdeki kulaklıkların birini 400 TL'ye satsam, diğerini 1800 TL'ye satsam bütçem ortalama 2200 TL oluyor.
Önerdiğiniz ürün şu anda gerçekten indirimde ise hemen alırım bunları sonra satarım.
Önerdiğiniz ürün şu anda indirimde değilse 25 kasım cuma indirimini bekleyebilirim.

Son düzenleme:

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,744
İsim
Oğuz
Sattıktan sonra konuyu açman daha iyi değil mi ? O zamana kadar fiyatlar değişir.

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Son düzenleme:

Zechion

80+ Silver
Hepsi aynı ürün sadece farklı renklerini attım. Ürünün performansı hakkında pek bir bilgim yok fakat Itopyada 2.200 liraya satıldığını gördüm sonrasında ise gaming gende 1199 lira olduğunu gördüm ve atmak istedim.

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Hepsi aynı ürün sadece farklı renklerini attım. Ürünün performansı hakkında pek bir bilgim yok fakat Itopyada 2.200 liraya satıldığını gördüm sonrasında ise gaming gende 1199 lira olduğunu gördüm ve atmak istedim.
hocam teşekkür ederim fakat attığınız ürün üç aşağı beş yukarı bu fiyatlara satılıyor ve ben itopyadaki G535 modelini aldım 1200 liraya. konu içeriğini güncelledim tekrar bakarsanız sevinirim. iyi forumlar dilerim.

Zechion

80+ Silver
hocam teşekkür ederim fakat attığınız ürün üç aşağı beş yukarı bu fiyatlara satılıyor ve ben itopyadaki G535 modelini aldım 1200 liraya. konu içeriğini güncelledim tekrar bakarsanız sevinirim. iyi forumlar dilerim.
Tamamdır hocam görmemiştim. Hayırlı olsun bu arada.

Farway

80+ Silver
7.1 dediğin teknolojinin en iyisi bile ciddi anlamda sterodan kötü ki ben pekçok kulaklıkta test ettim. Ayrıcada bu teknoloji sanal bir teknoloji olduğundan THX gibi programlarla yine elde edebilirsin. Eğer FPS oynayacaksan stereo konusunda kaliteli bir kulaklık almanı öneririm. Kablosuz modellere yönelmen bir yandan güzel ama ağır oluyorlar genelde.

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
7.1 dediğin teknolojinin en iyisi bile ciddi anlamda sterodan kötü ki ben pekçok kulaklıkta test ettim. Ayrıcada bu teknoloji sanal bir teknoloji olduğundan THX gibi programlarla yine elde edebilirsin. Eğer FPS oynayacaksan stereo konusunda kaliteli bir kulaklık almanı öneririm. Kablosuz modellere yönelmen bir yandan güzel ama ağır oluyorlar genelde.
hocam sizce aldığım kulaklığı bahsettiğiniz programla 7.1 gibi kullanabilir miyim?
yani benim amacım burada çevreden gelen sesleri almak, oyunda düşman nerede ayak sesinden anlamak gibi diyebilirim.

Eld037

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Furkan Aşlakcıoğlu
7.1 özelliğinin bi manası yok. 7.1'i açınca daha kötü ses kasıyorum(Kulaklık: Corsair Void Elite Wireless)

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Top Bottom