Arama sonuçları: *

• Users: Halsiz
  • In Eğitim
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. Halsiz

OKULLAR AÇILIYOR.......

iwit
  2. Halsiz

OKULLAR AÇILIYOR.......

Benim için çok güzel bi haber mesemde olduğum için bizim okul sadece cumartesi ve ben okula gitmek yerine evde yatıom ztn hocalarda bişey demior yanı kurtuldum artık cumartesi işe gitmekten 5 gün iş 2 gün tatil yaz bittiği için çok mutluyum sizi bilemem...
  3. Halsiz

Antalya'da Okumak Çok mu Masraflı ?

Başlığa cevap veriorum EVET! tost olmuş 90 TL hamm..
  4. Halsiz

DONANIMARŞİVİ Forum üyeleri ne okuyor?

Mesem ☹
  5. Halsiz

DONANIMARŞİVİ Forum üyeleri ne okuyor?

Donanım arşifindeki bu konuyu..... Altın espiri 🤭
  6. Halsiz

Açıkögretim meslek lisesi askerlik tecili

Yaş? 1677168160 Yani 22 yaşında açıktan ne öğrenilir ben mesem okuyorum açıköğretim hem iş hem okul alacağım belgelerle tecil ettirebiliorum yani keşke dostum erken davranıp hem para kazanıp hem okusaydın ki bu zor bi iş ama ilerde rahat ediorsun hevesin varsa 1677168210 İlerde rahat ediorsun...
  7. Halsiz

Açıkögretim meslek lisesi askerlik tecili

Hcm bi saniye o_O Normal lise bitirdiniz tekrar mı lise okumak istiyorsunuz şuan durdu......🧠
  8. Halsiz

Bu yazıyı okuyabilen var mı ? Hızlı cevap lütfen

Ayn.....
  9. Halsiz

Antakya ya sabır dilemiş o zmn kötü yazılmış okunmuyor ki sondaki yazı tek okunan
  10. Halsiz

Çevirdim ztn hocam ama üstteki yazıyı okuyamadım kerry ne onuda anlamadım??
  11. Halsiz

Kerry antakya yazıor üstteki karalama alttakiler böle işte
  12. Halsiz

Nasıl Satranç öğrenirim?

At her zmn çapraz gider :kizginpeepo:
  13. Halsiz

Okul tatili uzar mı?

Benim tatilime patronum el koydu ayda yılda bi tatil verildi mesem öğrencilerine onada benim patron izin vermedi böle hayatın ben 🚬🚬
  14. Halsiz

Tüm Ülkede Okullar Tatil

Maalesef mesem öğrencileri bile tatil 😡
  15. Halsiz

Hiçbirşey anlamıyorum ne yapmam lazım?

En sonunda çalışıcan knk hayat seni illaki itiyor o tarafa şimdilik çalışmayıp ailen felan mı masraflarını karşılar yani bilmiyorum herkesin ailesi benimkiler gibimi ama evde oturmana bişey demiyceklerse çalışmassın bazı aile bireyleri evde oturturmuyor çocuklarını illaki çalış diye zorluyorlar...
  16. Halsiz

Hiçbirşey anlamıyorum ne yapmam lazım?

Açığa bende karşıyım yapma öyle bi hata benim gibi halsiz kalırsın inan bana iş hayatı okuldan daha zor ha dersen ben her türlü pislikle karşılaşırım sıkıntı olmaz bana geçersin açığa çekersin çile sonuçta okuyanda bişey olmuyor okumayanda şuan ki hayatının değerini bil liseyi özlersin arkadaş...
  17. Halsiz

Hayatımdan zevk alamıyorum

Çocukluğunun değeri anlaşılıyor işte 🥲
  18. Halsiz

Hayatımdan zevk alamıyorum

Bende bunları yaşadım yani çoğunu hayatımı nasıl sallamadıysam o kadar götü düştüm ki ergenlikteyken çok yanlış yollara saptık ve şimdi dert ve bunalım içerisindeyiz elimiz kolumuz bağlı bi elimizde de boş bir diploma kağıdı.......
  19. Halsiz

Lgs denildiği kadar zor mu

Lgs senin hayatını belirleyen bi sınav eğer dalları kötü bi okula gidersen veya senin istemediğin dallar varsa istemsiz okula gidersin ama beğendiğin meslekler olursa onun için çaba gösterirsin bence lgs gelecekte yapmak istediğin mesleğe bi kapı o kapıyı açman lazm yada hiç açmayıp sade diploma...
Top Bottom