Neler Yeni

OKULLAR AÇILIYOR.......

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
Çalışmak aklımda zaten ama kesinlikle ingilizce öğrenmem lazım yurt dışında gidicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Atp Lerin 30 kişilik kontenjanı var
biz 29 la basladik bi ara 30 31 olup kala kala 25 e dustuk :D

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,933
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bende 12'yim ve büyük ihtimal herkes kafayı gömüp tenefüste bile ders çalışacak. Ve bence bu yıl aşırı sıkıcı geçecek.
Bizde aşırı derecede çalışacak kitle belli ben bildiklerimin üstüne koyarım bana yeterlidir 3 sene boyunca sadece yatarak 65-70 arası puanla sınıfı geçtim (hiç çalışmadım sadece derslerde uyudum)

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,516
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Benim için çok güzel bi haber mesemde olduğum için bizim okul sadece cumartesi ve ben okula gitmek yerine evde yatıom ztn hocalarda bişey demior yanı kurtuldum artık cumartesi işe gitmekten 5 gün iş 2 gün tatil yaz bittiği için çok mutluyum sizi bilemem...

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
11'e gecen var mi?
Ben gectim, sikintili gunler basliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler proje liseleri icin mtok sistemi vardi ona noldu bilen var mi ? su tyt ile 4 senelik uniye girme seysi

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Mehmet
Benim için çok güzel bi haber mesemde olduğum için bizim okul sadece cumartesi ve ben okula gitmek yerine evde yatıom ztn hocalarda bişey demior yanı kurtuldum artık cumartesi işe gitmekten 5 gün iş 2 gün tatil yaz bittiği için çok mutluyum sizi bilemem...
Mesemde staj mı yapıyon

Livaković

80+ Silver
Yarın 7 de kalkıp 5 te geleğim ve bunu 9 ay boyunca tekrarlayacağım ama bu yıldan umutluyum sarması lazım bu yılın full makara yapacağız siz ne düşünüyorsunuz
Son senem 4 senemi bu dingillerle heba ettiğim için içim yanıyor lise bittiğindede ah be şu zamanlara dönsek lafı aklımın ucundan bile geçmeyecek hatta son sene olduğu için halay çekiyorum

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,779
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Dükkanın camından dışarı bakacağım ve yine bir zamanlar bizde okula gidiyorduk vay be zaman ne hızlı geçiyor dedikten sonra dönüp işime devam edeceğim.

Top Bottom