Neler Yeni

OKULLAR AÇILIYOR.......

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Mehmet
Proje sınıfı parayı veren girdi proje sınıfını 95 ortalama üzerine açmışlardı ama neyse işte en azından mutluyum
Bende ATPyim 24 kişiyiz sizde 10.sınıfta düşersiniz bu sayılara

Farway

80+ Silver
Boş geçirme, kurslara git yoksa sen makara yaparken bir bakarsın hayat sana makara yapmış olur anlamazsın bile. 11k maaşla 10k kira ödemete çalıştığında keşke yazılım kurslarına gitsem ingilizce öğrenseydim, ders çalışmaya 10. Sınıfta başlasaydım dersin. Üni sınavında da 10. Sınıf konuları en çok çıkanlardır.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Fatih Ayhan

walter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Harun Önder
Umarım iyi arkadaşlar bulursun
En iyi 2 arkadaşımın 1inin İstanbul'a birinin İzmir'e taşındığından beri okuldan adam akıllı zevk almadım. Her gün minimum 3-4 saat vakit geçiriyorum onlarla hala. Umarım üniversiteside aynı şehirde oluruz başka isteğim yok.

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Mehmet
Boş geçirme, kurslara git yoksa sen makara yaparken bir bakarsın hayat sana makara yapmış olur anlamazsın bile. 11k maaşla 10k kira ödemete çalıştığında keşke yazılım kurslarına gitsem ingilizce öğrenseydim, ders çalışmaya 10. Sınıfta başlasaydım dersin. Üni sınavında da 10. Sınıf konuları en çok çıkanlardır.
Üniversiteye gitmeyeceğim ingilizce öğreniyorum zaten hatta bir dil daha öğrenicem okula gitmemın tek nedeni makara değil meslek öğrenmek

walter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Harun Önder

Farway

80+ Silver
Üniversiteye gitmeyeceğim ingilizce öğreniyorum zaten hatta bir dil daha öğrenicem okula gitmemın tek nedeni makara değil meslek öğrenmek
Okulun sana meslek öğreteceğini düşünüyorsan da yanılıyorsun, ne bölümü okuyorsun?

walter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Harun Önder
Benimde amacım makara değil fakat adam akıllı arkadaşım olmadığı zaman sanki dersten bir şey anlamıyorum, ayrıca okulum evime çok uzak her gün 1 saat gidiş 1 saat geliş yola gidiyor şehrimdeki en iyi okullardan biri olduğundan daha yakın bir yere de gidemiyorum.

Top Bottom