Neler Yeni

Tüm Ülkede Okullar Tatil

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Mimar Sinan mahallesi, 1114 sokak, Ünal petrol arkası. Adıyaman /merkez.
Dayılarım enkaz altında kaldılar acil yardıma ihtiyacımız var hiçbir numaraya ulaşamıyoruz. Yardım Allah aşkına yardım edebilen etsin.
Enkaz altında kalan tanıdıklarım
Fazlı karakuş
Mehmet Akif karakuş
Yunus Emre karakuş
Fatma karakuş
Sena karakuş
Ve ayrıca +6-7 kişi daha binadaki diğer sakinler. Enkaz altında kalanların hiçbirine ulaşılamıyor. Kendi telefon numaramı vereyim 0554 624 94 16. Yardımı dokunan dokunmayan herkesten Allah razı olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

13 saat oldu, ben de Malatyada'yım. Yollar çatlak gidemiyorum. Allah aşkına biri yardım etsin.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,430
İsim
Fatih
Dayılarım enkaz altında kaldılar acil yardıma ihtiyacımız var hiçbir numaraya ulaşamıyoruz. Yardım Allah aşkına yardım edebilen etsin.
Fazlı karakuş
Mehmet Akif karakuş
Yunus Emre karakuş
Fatma karakuş
Sena karakuş
Ve ayrıca +6-7 kişi daha binadaki diğer sakinler. Enkaz altında kalanların hiçbirine ulaşılamıyor. Kendi telefon numaramı vereyim 0554 624 94 16. Yardımı dokunan dokunmayan herkesten Allah razı olsun.

13 saat oldu, ben de Malatyada'yım. Yollar çatlak gidemiyorum. Allah aşkına biri yardım etsin.
Dostum https://chat.whatsapp.com/KJRMJ9VCr2rCra1qwUhze Adıyaman yardım grubu. 0537 741 9457 bu numaraya da bilgileri mesaj atabilirsin gruplarda paylaşılıyor. Düzeltme, grup kapanmış özür dilerim.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,350
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
  • Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,722
İsim
Gtx 1090Tİ
Fazlı karakuş
Mehmet Akif karakuş
Yunus Emre karakuş
Fatma karakuş
Sena karakuş

Allah yardım etsin

Bana kalırsa tatil kelimesi bu durumda yanlış. Okullar kapatıldı daha doğru olur. Ufak bir detay. Kar tatili olurdu ama bu sebeple olmasa daha iyi olurdu herkese geçmiş olsun

Zechion

80+ Silver
Tüm ülkede okulların tatil olması beni biraz tedirgin etti. Acaba ülke genelinde ilerleyen süreçte beklenen bir deprem mi bekleniyor ?

JSezar

80+ Silver
eğitime ara verildi arkadaşlar

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,772
İsim
Enes Tutar
Tüm ülkede okulların tatil olması beni biraz tedirgin etti. Acaba ülke genelinde ilerleyen süreçte beklenen bir deprem mi bekleniyor ?
Hocam çok büyük bir deprem. Ülkede 4.seviye alarm verilmiş durumda. Bunca olayın içinde okulla uğraşmak pek mantıklı değil gibi. Hem artçı depremler oluyor çok fazla.

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Eagle
Pazartesi günü gidiyormuyuz yoksa salı günümü gidiyoruz

Top Bottom