Arama sonuçları: *

1. Halsiz

15 Liraya lahmacun buldum yemeli miyim ? + sınırsız ayran salata(Yarın Foto geliyo tkpte kal)

Öne olm ramazanda milletin orucuna çomak sokmak için bir plan mı yemeyin hcm dıj güçlerin oyunu bunlar
  2. Halsiz

Alkol Kalp Sıkışması Yapar Mı?!

Ayn ya direk alkol demedi ztn gündelik yaşamımı sordu bi ton şey dedi sora konu alkole geldi bende ne sıklıkla kullandığımı belirttim uyarı felan yaptı sigaranın bile kalbe zararı olduğunu söyledi günde kaç paket içiyorsun felan fistan derken çıktım hastaneden öle yani 1684776438 Psikiyatriste...
  3. Halsiz

Kalbim sıkışıo ya bundan olma ihtimali var galiba doktora gittim direk alkol dedi daha 18 yaşımdayım bu kalp sıkışması nerden geldi anlamadım
  4. Halsiz

Alkol kalp krizine yol açar mı?
  5. Halsiz

Peynir helvası guzelmi

Şu büyük marketlerde aldığınız en iyi hazır gıda hangisiydi benim a101 den aldığım makaronlar müqtü ama peynir helvasınıda ilk defa duyuyorum hangi markette gördünüz hcm
  6. Halsiz

Dönerciyi nereye şikayet edebilirim?

Alo yazman peki 😂 1676744092 Ya olm siz 🤮🤮 kusmaktan konuşamıorum size aslında kızarmış hamamböceği ayağı yedirmek gerek cidden tadı müq bacakları yenir başka yeri yenmez
  7. Halsiz

Şehrinizdeki Yaprak Et İskender Fiyatları

2 hafta önce 100 TL ye yedim
  8. Halsiz

okulda arada yemek önerisi

Bende gidip yagami light pp si koyamda ortalık daha çok kızışsın .d
  9. Halsiz

Sigara kilo verdirir mi

İçme diyorum ya!!!!!
  10. Halsiz

Sosis nasıl pișirilir?

Kurt yaparmı hocm🪱
  11. Halsiz

Cicibebe kilo aldırır mı?

Tadını nasıl sevmezsin ben çok seviyorum sütle karıştırıyorum sıcak sütle cici bebeğide içine kırıyorum @cici üstüne alınma. Çok tatlı oluyor 🥰
  12. Halsiz

Evet Herkesin İstediği Starbucks Cool Lime Tarifi

Nanesiz olurmu..... Ben nanesiz deniycem 🤔
  13. Halsiz

Why orange is called orange but apple is not called red?

Hep biz mi translate yapıcas be.
  14. Halsiz

Bir anda alkollü içecekleri içememeye başlamak

İsmi ne ki acaba
  15. Halsiz

Bir anda alkollü içecekleri içememeye başlamak

Bu kadar alkol iyi deil miğdeni delme ihtimalin var fazla içme aralıklarla iç
  16. Halsiz

Yulafı nasıl yiyebiliyorsunuz?

Yulaf bence güzel ben seviyorum yulaflı gevrekler yulaflı çilekli bilmem neler Sizce soğuk sütle mi yoksa Sıcak sütle mi Hangisi daha iyidir size göre..
  17. Halsiz

tam olarak 2 saat önce sipariş verdim yemeği bunu şikayet edebilirmiyim

Konuyu açan eleman ağlıyor şuan xd Şaka yapıyom bu arada bi keresinde kuryeden dayak yiycektim kapımın önünde adresi yanlış girmişsin diye tribe girdi yan binaya götürdü yemeği oysaki de yazmıştım yeşil bina diye yan bina pembe kör müsün be bilader bide beni azarlıyor adanalı tipide var neyse...
  18. Halsiz

Kahvenizi Tatlandırma Önerileri

Bitmek üzereydi ztn yenilemek gerekiyordu tşk 😍
  19. Halsiz

Kahvenizi Tatlandırma Önerileri

Kahve ve alexa bu forumun can damarıdır❤
  20. Halsiz

Türkiye'deki aburcubur kıtlığı

Hiç bişeyin tadı aynı deilki her şey yapaylaştığı için tadı bozuluyor :(
Top Bottom