Arama sonuçları: *

1. HamsiKraker

Malzeme getirmediğim için sınıftan atıldım

Neden kitap defter getirmedin?
  2. HamsiKraker

Askerlikmi polislikmi?

Demii. Trafik polisi olup bi arabayı çeviriyorsun sonra haritadan şehir beğendiriyor :d
  3. HamsiKraker

Destekleme ve yetiştirme kursuna (DYK) gitmek mantıklı mı?

Okuldan sonra eve gelince çalışamıyorsan belki kursta çalışırsın. Ben 12. sınıfta evde çalışamıyorum diye dersaneden çıkmıyordum. Dersim olmayan günde dersanenin çalışma salonuna gidiyordum. Eve gidince yorgunluktan uykum geliyordu çalışamıyorum. En azından çalışan insanları görünce daha iyi oluyor
  4. HamsiKraker

Devlette Staj Banka Hesabı Sorunu

Onu bilmiyorum da sorun olmaz zaten. Ziraat hesabım vardı. Kyk alınca başka şubeden hesap açtılar bi tane daha. 2 tane vadesiz hesap görünüyor sorun olmuyor zaten. Sen açacaksan zaten halletmişsin. Devlet açacaksa gidip imza atmak kalır sorun olmaz ikisi de
  5. HamsiKraker

Dershane Gerçekten Gerekli Mi?

Evde çalışamayan biriysen dershane mantıklı. Okulda 12'de pek ders işlenmiyor. Bazılarında hiç işlenmiyor. Bizde işleniyordu ve sınavlarda ciddiydi. 12'de fizikten 50 almıştım hatta çok etkiledi beni
  6. HamsiKraker

YKS Tercihi yaptıktan sonra Gitmek Zorunlu mu?

Ne gelirse gelsin gitmeyi düşünüyor musun?
  7. HamsiKraker

En az istediğin yeri alta yazmanı anladıkta çıkan sonuç seni mutlu etmeyecekse yazma. Gelirse okumam dediğin yeri yazma. Sonra açıklanacak ne işim var bu bölümle bir sene daha okuyacam diyeceksin. Madem gitmek istemiyorsun gelirse kafan karışacak gitmekle gitmemek arasında çıkar at onu listeden.
  8. HamsiKraker

İstemediğin yer gelmiyor o zaman en az istediğin yer geliyor. Ki okumak istemediğin yeri yazmayacaksın. Ben mühendislik istemiyordum yazmadım. Yazmayınca gelmedi
  9. HamsiKraker

istemediğin yer nasıl çıkıyor?
  10. HamsiKraker

Diş Hekimliği Tercihi Hakkında Sorularım Var

Buyur sor
  11. HamsiKraker

Burs Başvurusunda Bulunmak İstiyorum

Binecek eşşek arıyorlar heralde
  12. HamsiKraker

Üniversite okucam askerliği tecil ettirebilir miyim

sadece tecil ettirmek istediğinizi söylemeniz yetiyor mu ?
  13. HamsiKraker

Üniversite okucam askerliği tecil ettirebilir miyim

Bir haber sitesinde böyle yazıyor hocam. Sisteme otomatik düşmüyorsa e devletten yapamıyorsanız her halükarda askerlik şubesine gitmeniz daha iyi olacaktır. Açık lisede okuduğunuz zamanda tecil ettirebiliyorsunuz deniyor
  14. HamsiKraker

YKS giriş fotoğraf sıkıntısı

sıkıntı olacağını sanmıyorum. Saçımı 3 numaraya vurmuşken ösym fotosu kimlik fotosu vb yaptırmıştım. Daha sonra da bağlanacak kadar uzatmıştım. Kimse de fotoğrafa bakıp bu sen değilsin demedi. Göz burun dudak yapısı vs değişmiyor. Benim kilo verdim vs. dersin geçersin bence
  15. HamsiKraker

Teşekkür alabiliyormuyum

Sene kaçta kaldın ya. Ben lisedeyken bile 50 idi kalma notu
  16. HamsiKraker

Hocadan not nasıl istenir ?

Ben 49 olan ortalama yüzünden belge alamıyorum diye istemiştim bu da sana ders olsun bidaha çalışırsın dedi azarladı vermedi terbiyesiz hoca
  17. HamsiKraker

Sizce bu hocaya ne yapmalıyız

Cimer çok can yakar. Daha önce bizim unide şikayet olmuştu Baya savunma dilekçesi yazmakla uğraştılar herkese fırça çektiler dikkatli olun diye. Cimerden sizin okula hakkınızda şikayet var diye gelirlerse belki ters tepebilir. Ben olsam ilk başta aileme derdim konuşsunlar diye. Daha sonra...
  18. HamsiKraker

Sizce bu hocaya ne yapmalıyız

hemen cimere şikayet ediyosun
  19. HamsiKraker

Ders çalışma süresi düşüşü

Harbi bende öyle oldum ya. Günde 11 saate kadar çıkmıştım günlük ortalama 8-9 saat çalışıyordum şimdi odaklanamıyorum 4 saat yapsam şükreder hale geldim
  20. HamsiKraker

KYK borç faizleri silindi mi?

Benim imza attığım borç 27bindi. Ama orda planlananda alacağım kredinin hiç artmayacak olduğu farzedilerek hesaplanmıştı. 32.5 aldım. Enflasyon farkıyla 99-100bin felan oldu. Gecikme zammı yok daha ödeme vakti var. Enflasyon farkını silince İmza attığım değil aldığım kadar ödeyeceğim şuanda...
Top Bottom